Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
byłyśmy z Helą wczoraj u dermatologa (co za baba, nic sama od siebie nie powiedziała a na moje pytania odburkiwała) i ma kurcze blade 3 różne maście ze sterydami... i co najlepsze, przynajmniej 1 z nich nie powinna byc stosowana u dzieci ponizej 2 roku zycia.

nie powinna ale nie że nie można
na każdym leku muszą byc ostrzeżenia
ja mam trzy maści i też na jednej tak pisze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurwa ale trafilam przypadkiem na starego posta tutaj to posikałam sie prawie ze smiechu
cytuję:

Hmm muszę zrobić listę rzeczy do zrobienia:
1) spróbować robić loda
2) polubić to
3) napić się czegoś mocniejszego i wypiąć pupcię
4) jak się nie spodoba spróbować jeszcze raz

😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania a byłaś u dermatologa dziecięcego czy zwykłego?? 🤨

Pytam bo ja z Julką poszłam jak miała ok.2lat do zwykłego to takie leki jej przepisało babsko że jej sie znacznie pogorszyło, dopiero wtedy wylądowałyśmy w przychodni przyszpitalnej w Łodzi i tam dermatolog dziecięcy ją pięknie zdiagnozował i po 3 dniach była poprawa. A załapała mi wtedy jakiegoś liszaja 🤢 🤢 prawdopodobnie w piaskownicy 😮 😮 - tragedyja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Ania a byłaś u dermatologa dziecięcego czy zwykłego?? 🤨

Pytam bo ja z Julką poszłam jak miała ok.2lat do zwykłego to takie leki jej przepisało babsko że jej sie znacznie pogorszyło, dopiero wtedy wylądowałyśmy w przychodni przyszpitalnej w Łodzi i tam dermatolog dziecięcy ją pięknie zdiagnozował i po 3 dniach była poprawa. A załapała mi wtedy jakiegoś liszaja 🤢 🤢 prawdopodobnie w piaskownicy 😮 😮 - tragedyja


zwykłego chyba, nie wiem bo to moja mama tam dzwoniła. wystrój jeszcze PRLowski i nawet tabliczki na drzwiach nie bylo, tylko nr pokoju. boję się trochę faszerować tymi sterydami, bo to przecież tylko pomaga 'na chwilę'. (sama jestem uzależniona od elocomu, chociaż teraz to już nawet nie pomaga mi)
ale 27 idziemy do dobrej babki, tzn b. dbre opinie o niej na dzielni 😁 no i że przyjmuje prywatnie to też pewnie inaczej wizyta bedzie wyglądać.


Marina trzymaj się tam, udanej i szybkiej podróży, wspaniałych chwil w Kazachu i szybkiego powrotu do dzieciaczków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
o kurwa ale trafilam przypadkiem na starego posta tutaj to posikałam sie prawie ze smiechu
cytuję:

Hmm muszę zrobić listę rzeczy do zrobienia:
1) spróbować robić loda
2) polubić to
3) napić się czegoś mocniejszego i wypiąć pupcię
4) jak się nie spodoba spróbować jeszcze raz

😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪


KTO TO NAPISAŁ (mam nadzieje ze nie ja, bo kiedys podobne dylematy mialam 🤪 ) ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
o kurwa ale trafilam przypadkiem na starego posta tutaj to posikałam sie prawie ze smiechu
cytuję:

Hmm muszę zrobić listę rzeczy do zrobienia:
1) spróbować robić loda
2) polubić to
3) napić się czegoś mocniejszego i wypiąć pupcię
4) jak się nie spodoba spróbować jeszcze raz

😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪


KTO TO NAPISAŁ (mam nadzieje ze nie ja, bo kiedys podobne dylematy mialam 🤪 ) ???

Matylda, któż inny ma takie pomysły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
gizelda napisał(a):
znalazłam Nikolę na fbku i tak jak już dawno pisałam do taty podobna
Vanessa Niny też jeszcze bardziej


a kazdy mi pisze ze moja kopia 🙂


u mnie to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
o kurwa ale trafilam przypadkiem na starego posta tutaj to posikałam sie prawie ze smiechu
cytuję:

Hmm muszę zrobić listę rzeczy do zrobienia:
1) spróbować robić loda
2) polubić to
3) napić się czegoś mocniejszego i wypiąć pupcię
4) jak się nie spodoba spróbować jeszcze raz

😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪


KTO TO NAPISAŁ (mam nadzieje ze nie ja, bo kiedys podobne dylematy mialam 🤪 ) ???


-------> JU 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ja bym odpuscila te sterydy zwłaszcza jak nie masz zaufania do lekarza. To jest jeszcze dziecko ponizej 1 roku życia więc bez przesady. A do dermatologów to jak już pisałam zaufania nie mam, jak się nie specjalizuja w dzieciach lub sa "starej daty" to dają co popadnie.

Mi się zdarzało że przepisywali Julce leki dla starszych ale mimo wszystko dzieci i były to zazwyczaj "pierdoły" typu syrop na kaszel czy przeziebienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka - jeśli chodzi o owoce to dla dzieci w tym wieku małe kawałeczki, bardzo małe, lub zmiksowane. Później (nie wiem dokładnie kiedy), około roku dostają już większe kawałki. (Choć mam w grupie dwie dziewczynki - 2, 5 roczne, które jedzą tylko zmiksowane - wszystko... ale to już wina rodziców... 😞 ) Achaaa - nie martw się o żłobek, dziewczyny tam poradzą sobie - to nie jest Twój problem tylko ich 🙂 Jeśli będzie trzeba - to będą blendować, ale myślę, że ma jeszcze chwilę czasu i nauczy się jeszcze jeść normalnie... 🙂
A - no i biszkopty, piętki chleba i takie tam inne - daję w całości.

Ola - dzięki

Witek, Nela - wszystkiego Naj!!

Ps. Maja potłukła mi dwa lakiery do paznokci i jestem zła 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola podałabys mi ta strone z której zamawiałaś mężowi koszule tommiego chce sobie kupić białą ale móicie ze na allegro to cos nie tak

Nina - no mogę Ci dać ale oni przed świętami podnieśli ceny i koszula za którą płaciłam wcześniej 179 zł teraz stoi za 229 chyba, tu masz link to Tommy\'ego Hilfigera - jeśli chcesz jakąś inną to sobie poszukaj 🙂

http://www.dress-for-less.de/tmpl/detail.tmpl?count_art_sel=49;art_id=192130;count_cat_sel=2;sub_designer=Tommy%20Hilfiger;pg=107;et_lid=808771;cat=1;main_cat=1;et_cid=277;et_sub=20111228_H_winter_shop;id=sCJRC0tjtswaTIuWyC0ipE ja mam taką rozmiar 36 tylko różową


A teraz akurat przez krótki czas wieczorem wszystkie te rzeczy stąd mają 60% rabatu


http://www.dress-for-less.de/tmpl/en/shop.tmpl?cat=39&main_cat=39&et_cid=277&et_lid=808771&et_sub=20111228_H_winter_shop


a jeszcze na tą choruję ☺️


http://www.dress-for-less.de/tmpl/detail.tmpl?count_art_sel=62;art_id=171287;count_cat_sel=2;sub_designer=Tommy%20Hilfiger;pg=107;et_lid=808771;cat=1;main_cat=1;et_cid=277;et_sub=20111228_H_winter_shop;id=sCJRC0tjtswaTIuWyC0ipE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia dzięki, też mam nadzieję, że przez 2 mce jeszcze się nauczy 🙂

Marinka szerokiej drogi!

Ola fajna ta w paseczki ja chcę taką białą ale musiałabym przymierzyć żeby kupić, za 3 tyg. przylatuje moja siostra to się z nią wybiorę do jakiejś galerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...