Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Heloł - ja jestem i masz tu na dzień dobry oklaska 😉 Właśnie do mnie dotarło, że nie mam masła w domu. Wku...m się bo kupiłam całą osełkę w sobotę a babsko w sklepie mi jej nie włożyło do reszty zakupów, chyba się ubiorę i pójdę - nie daruję 😠
NIE DARUJ !! 😠 Heh dzieki za oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Alexia ja to nawet nie wiem jaki wozek mi w glowie siedzi 😞 A Wy tu widze juz wszystko powybierane.. z mebelkami tez mam problem, jednak tych co wymyslilam nie biore bo maja niezbyt dobra opinie i sa niepraktyczne na dluzsza mete... i poki nie mam innych problemow to sie stresuje tymi rzeczami ktore zaraz musze kupic a nie mam nic wybranego.. 😠 A nie lubie tak bez zadnej wizji jezdzic i szukac na oslep 😠.. a z wozkiem to juz wogole ! ciemnota

Wiesz co ja bym się nie śpieszyła tak z tym wszystkim, gdyby nie fakt że mój mąż później siedzi i czyta opinie i szuka bóg wie czego 😁 Powiedział, że na dziecku nie będzie oszczędzał i musi mieć wszystko sprawdzone 🤪 Jak będę się turlać to wizyty w sklepach i szukanie będzie bardzo ograniczone, dlatego już teraz póki jestem na chodzie szukaliśmy tego co będzie nam odpowiadało. Zresztą mój mąż sam takiej decyzji by nie podjął. Poza tym wszystkiego za jednym razem też nie damy rady kupić więc postanowiliśmy, że w każdym miesiącu coś będziemy kupować. W tym było łóżeczko, w przyszłym zamierzamy kupić wózek, a na sam koniec to już tylko te pierdoły których nam brakuje typu wanienka, stojak, ręczniki kąpielowe, prześcieradła, butelki etc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Alexia ja to nawet nie wiem jaki wozek mi w glowie siedzi 😞 A Wy tu widze juz wszystko powybierane.. z mebelkami tez mam problem, jednak tych co wymyslilam nie biore bo maja niezbyt dobra opinie i sa niepraktyczne na dluzsza mete... i poki nie mam innych problemow to sie stresuje tymi rzeczami ktore zaraz musze kupic a nie mam nic wybranego.. 😠 A nie lubie tak bez zadnej wizji jezdzic i szukac na oslep 😠.. a z wozkiem to juz wogole ! ciemnota

Wiesz co ja bym się nie śpieszyła tak z tym wszystkim, gdyby nie fakt że mój mąż później siedzi i czyta opinie i szuka bóg wie czego 😁 Powiedział, że na dziecku nie będzie oszczędzał i musi mieć wszystko sprawdzone 🤪 Jak będę się turlać to wizyty w sklepach i szukanie będzie bardzo ograniczone, dlatego już teraz póki jestem na chodzie szukaliśmy tego co będzie nam odpowiadało. Zresztą mój mąż sam takiej decyzji by nie podjął. Poza tym wszystkiego za jednym razem też nie damy rady kupić więc postanowiliśmy, że w każdym miesiącu coś będziemy kupować. W tym było łóżeczko, w przyszłym zamierzamy kupić wózek, a na sam koniec to już tylko te pierdoły których nam brakuje typu wanienka, stojak, ręczniki kąpielowe, prześcieradła, butelki etc. 🙂
U nas jest tak ze w sumie w kazdym miesiacu cos. Juz teraz wszelkie remontu w domu sa zakonczone, czekamy tylko na ostatnie drzwi zasuwane do malego pokoiku dla dziecka i koniec, wiec w przyszlym miesiacu na poczatku lutego chcemy kupic meble wszystkie do pokoju dla malego. A cala reszte kupuje sobie co miesiac w miare mozliwosci finansowych 🙂 Narazie mam pare ciuszkow tylko, zadnych wanienek itp rzeczy. Ale to pomalu, mysle ze to dopiero gdzies pod koniec lutego moze w marcu. A wozek to chyba na samym koncu u nas bedzie kupowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski
ja dzisiaj rano bylam na badaniach ale po powrocie musialam jeszcze na troche przytulic poduszke 😁 jesli chodzi o wozek to zeby nie wysuwać kolejnych swoich opinii bo wiadomo kazda ma swoje teorie z którymi nie musimy sie zgadzac napisze ze wozek o ktorym byla mowa napewno sprawdze bo sklep miesci sie w moim miescie a co do ogolnych zakupow podobnie jak ty Tyska bede robila je koniec lutego poczatek marca hurtem 😁 a narazie tylko wyszukuje sobie w necie co mi sie podoba bo wiekszosc drobiazgow i tak z netu kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też wróciłam, masło mi oddali kradzieje 😁 zaraz muszę pranie powiesić no i jakiś obiadek zrobić, troszkę ogarnę chałupę i więcej nic robię. Po ostatniej wizycie w szpitalu jakoś średnią mam chęć żeby tam wrócić przed porodem, a już zauważyłam, że jak się za dużo narobię to potem mnie właśnie boli ten brzuch. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja juz po badaniu glukozy 🙂 75 g po 2 h 🙂 eee wcale nie bylo to takie zle 🙂 nawet powiem ze dobra byla ta glukoza 🙂 ale powtorzyc tego badania bym nie chciala 🙂 reka mnie boli od tego klucia i pewnie bede miala siniaka ;(

a tak poza tym to wszystko ok u mnie. Zobaczymy jak wyszly badania jutro jak odbiore wynik.
Plany na dzisiaj? hm.. opieka nad chorym mezem 😞 i obiad !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
internet mi oszalał i od piątku albo mi znikały posty albo wogóle mnie wyrzucało ze strony 🤢.
Wracając do tych wózków to: Aisak - ja będę mieć buzza od znajomych, a speedi miałam okazję testować w sklepie i naprawdę zrobił na mnie wrażenie, po rozmowie ze sprzedawcą mogę Ci go z czystym sumieniem polecić. Zresztą Alexia też widzę, że to potwierdza. Ja jeśli miałabym wybierać między musty a speedi zdecydowanie wybrałabym quinny ze względu na jego sportowy charakter. To zależy czego oczekujesz od wózka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...