Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Matylda nie robiłam tego kurczaka, w końcu ugotowałam brokuła i go zjadłam. Kokosanek też nie robiłam i chyba narazie nie zrobię, bo muszę "schuść". Dowiedziałam się, że ktoś kto w wakacje ważył 6kg więcej ode mnie, teraz waży mniej, a tak być nie może 😉 poza tym siostra nakupiła mi ubrań w rozmiarze 34 i nie wiem czy w nie wejdę 🤢

Magda jak tam idzie oduczanie Nikoli od spania z Tobą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Dziewczyny a jakie wam sie podobaja imiona dla chłopców??
mi ostatnio spodobał sie jeszcze Alan, szukam takich imiono zeby nie znała zadnej osoby o takim imieniu, bo zawsze potem ma skojarzenia 🙂

mi się bardzo Tymon podoba i sama tak chciałam dać mojemu na imię, ale rodzice nie doszli do porozumienia (Michałowi się nie podobało 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Linka a Tobie jakie sie podobaja na ta chwile dla chlopca i jakie dla dziewczynki w razie co??: i jakie sie Twojemu mezowi podobaja?


Mi sie podoba MIłosz Alan Borysw sumie tez oliwier i marcel;p kurcze sama juz nie wiem;p
a mojemu Rafciowi Kacper i Kuba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linka ja myślałam ostatnio o imieniu dla chłopaka tak na wszelki wypadek 😁 no i wymyśliłam Tomka, Franka i inne które mi sie najbardziej podonało ale już zapomnialam. Alan to dość popularne imię ostatnio, zrób rozeznanie, zobacz statystyki za 2011 rok w Twoim mieście czy gminie czy powiecie 🙂
U mnie w okolicy najczesciej dawali Kuba, Szymon, Alan, Adam,Filip Miłosz i Oliwier.
A z dziewczynek to mamy bardzo dużo Hań, Len, Julek, Majek i Zuź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Aaaa dzięki , dzieki Twojemu linkowi przypomniało mi się: Julek i Antek 😁

Brechti milo ze przy okazji udalo mi sie pomoc 😉 i mam mala prosbe jak mozesz to wole jak zwracacie sie po nicu a nie imieniu bo nie dziwnie sie czuje i tak "nieanonimowo" jak ktos po imieniu sie zwraca do mnie na forach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
No ja wiem, ale łatwiej mi napisać Ala, no chyba że Ci to nie odpowiada 😜
Wole Alice ☺️
A Ty jak wolisz? bo wiem ze niektore sa tu anonimowe a niektore lubia po imieniu, ja z racji bardzo zadkiego imienia i pisania na forach wole po niku.

Moje imie na 68 miejscu w 2011 roku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...