Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
Ale nasmrodziłam w chałupie 😮 gotowałam białą kiełbasę.. Za to jak się najadłam 😜 Nie wiem co by tu dzisiaj robić.. Chyba nic 😁

a ja nigdy białej kiełbasy nie jadłam zawsze mnie tak brzydziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heloł Mamuski 🙂 ale dzisiaj pospałam;o dopiero co wstałam i jeszcze bym spała.. ale i tak dzisiaj cały dzień sama w domu, nie mam nic do roboty, to moge sobie pozwolic 😜 Matylda tak myslalam, ze Twoja mala da Ci popalic w nocy takze po takiej dawce kofeiny, slodyczy itp.. hehe a moje dziecko jeszcze sie nie przebudzilo ;o 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was 🙂 nie było mnie trochę ale byłam kilka dni w Warszawie na zakupkach 🙂 nasza córcia już obkupiona że hoho 🙂 tylko mamusia nic sobie nie kupiła 🙂 ale słuchajcie jak któraś jeszcze nie kupiła łóżeczka to polecam z płozami z zamontowanymi sprężynami które samo się kołysze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski.
Ja już po glukozie. Wstałam przed 7 a to dla mnie środek nocy więc idę kimać. Popołudniu jadę po koszulę na wesele dla mojego, potem młodzi przyjeżdżają z tortem dla starostów a na koniec jadę z kumpelami na lody z bitą śmietaną i plotki. Fajny dzień się zapowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ale nasmrodziłam w chałupie 😮 gotowałam białą kiełbasę.. Za to jak się najadłam 😜 Nie wiem co by tu dzisiaj robić.. Chyba nic 😁

a ja nigdy białej kiełbasy nie jadłam zawsze mnie tak brzydziła

Szkoda że Pepsi i kawa Cię nie brzydzą w ciąży 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Cześć laski.
Ja już po glukozie. Wstałam przed 7 a to dla mnie środek nocy więc idę kimać. Popołudniu jadę po koszulę na wesele dla mojego, potem młodzi przyjeżdżają z tortem dla starostów a na koniec jadę z kumpelami na lody z bitą śmietaną i plotki. Fajny dzień się zapowiada.

Ja też chcę loda ze śmietaną 😮 😮 😮 Chyba w sobotę męża namówię na kino i lody - w nagrodę za szkołę rodzenia mu zafunduję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć laski.
Ja już po glukozie. Wstałam przed 7 a to dla mnie środek nocy więc idę kimać. Popołudniu jadę po koszulę na wesele dla mojego, potem młodzi przyjeżdżają z tortem dla starostów a na koniec jadę z kumpelami na lody z bitą śmietaną i plotki. Fajny dzień się zapowiada.

Ja też chcę loda ze śmietaną 😮 😮 😮 Chyba w sobotę męża namówię na kino i lody - w nagrodę za szkołę rodzenia mu zafunduję 😁


Oj ja bym tez chcetnie zjadla, a tu ta dieta 😞. Nie wiem jak wytrzymam, jesli sie okaze ze juz tak do konca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć laski.
Ja już po glukozie. Wstałam przed 7 a to dla mnie środek nocy więc idę kimać. Popołudniu jadę po koszulę na wesele dla mojego, potem młodzi przyjeżdżają z tortem dla starostów a na koniec jadę z kumpelami na lody z bitą śmietaną i plotki. Fajny dzień się zapowiada.

Ja też chcę loda ze śmietaną 😮 😮 😮 Chyba w sobotę męża namówię na kino i lody - w nagrodę za szkołę rodzenia mu zafunduję 😁


Ja odnosnie szkoly rodzenia, myslisz ze warto sie wybrac na takie zajęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
jejku.. dopiero wstałam 😲 mój śpi obok po nocce, ja wcinam czekoladę 🙃
ostatnio zauważyłam, że czas na ciążowe spodnie, bo normalne zaczęły mnie cisnąć 😜


ja to ciążówki kupiłam, jak prawie brzucha nie miałam, bo miałam wrażenie, że dzieciaka cisnę! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Cześć laski.
Ja już po glukozie. Wstałam przed 7 a to dla mnie środek nocy więc idę kimać. Popołudniu jadę po koszulę na wesele dla mojego, potem młodzi przyjeżdżają z tortem dla starostów a na koniec jadę z kumpelami na lody z bitą śmietaną i plotki. Fajny dzień się zapowiada.

Ja też chcę loda ze śmietaną 😮 😮 😮 Chyba w sobotę męża namówię na kino i lody - w nagrodę za szkołę rodzenia mu zafunduję 😁


Ja odnosnie szkoly rodzenia, myslisz ze warto sie wybrac na takie zajęcia?

Odpowiedź poznam jak będę po 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ja jeszcze mam krowki na stoliku nocnym 🙂 Wiec zaraz je pochlone 😁 Ja poki co na samopoczucie nie narzekam. Zaraz musze sie jednak podniesc bo trzeba chate ogarnac bo kolezanka ma wpasc.

ja też już dwie zjadłam ale chyba na tym zakończę bo już teraz mała mi brzuch rozsadza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Ja jeszcze mam krowki na stoliku nocnym 🙂 Wiec zaraz je pochlone 😁 Ja poki co na samopoczucie nie narzekam. Zaraz musze sie jednak podniesc bo trzeba chate ogarnac bo kolezanka ma wpasc.

ja też już dwie zjadłam ale chyba na tym zakończę bo już teraz mała mi brzuch rozsadza 😮
Moj o dziwoo, ale cichoo zeby nie slyszal, jest spokojny 🙂 Cos tam smyrnal mnie jak sie obudzilam pare razy i teraz chyba spi 😁 i niech spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
tak czytam tn opis siary pod suwaczkiem i coś mi nie gra 😁 moja to nie jest ani gęsta ani żółta!!!!
Ja na szczescie tego czegos nie mam 🤢


fakt na szczęście ;/ bo w nocy potrafię się obudzić cała zalana ;/ ohyda ;/ na szczęście jak śpię w staniku (chociaż nie lubię;/) to tak nie leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...