Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Mamy 6 zęba 🙂 drugą dwójkę u góry 😉
Gratulacje dla Lenki i Julka !
Lenka słodka i jaka duża się zrobiła, szok 🙂
Kacperek cuuudnyy 🤪 a te oczy to już w ogóle 🤪
Lena Matyldy jest niesamowita, jeju jak ona nawija 😁 i pięknie raczkuje, długie włoski ma 🙂
Anielka i Józio śliczne maluchy ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
i Lena i Lenka fajowe 🙂

Dziewczyny o której Wasze dzieci budzą się z ostatniej drzemki i jak długo śpią w dzień? mój jeszcze nie śpi, ja już jestem padnięta, nie wiem co robić, źeby zasypiał wcześniej...

Justyna my wstajemy o 5.00 5.30 , pierwsza drzemka od 9.00 do 11.00 druga 14.00 do 16.00 zasypia różnie najwcześniej o 19.30 najpóźniej o 21.30
wiadomo różne są wyjątki no ale teraz ze 3 tyg tak to wygląda
no i od piątki znowu śpi w nocy bo wcześnej tydzien to nie spała tylko była powtórka z października, listopada , grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
i Lena i Lenka fajowe 🙂

Dziewczyny o której Wasze dzieci budzą się z ostatniej drzemki i jak długo śpią w dzień? mój jeszcze nie śpi, ja już jestem padnięta, nie wiem co robić, źeby zasypiał wcześniej...

mój niestety śpi już tylko raz w dzień 🤢 sporadycznie drugi raz jedynie w wózku.. 🤨 więc nie pomogę.
Idę spac, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja spi roznie od albo od 20-8 albo od 21/22-830/930 pozniej drzemka jest ok 12-14 i trwa od 1-2h. Zawsze wstaje max 16-17 wszystko w zaleznosci o ktorej poszla spac dnia wczesniejszego, ile spala i do ktorej rano itp. i pozniej jak wstaje ok 17 to idze spac ok 21 , jak ma drzemke ciutke wczesniej to spac tez chodzi wczesniej.

A zdjecia i filmiki dwuch Lenek super 🙂 słodkei macie dzieciaczki dziewczyny.
Fotki dzieciaczków tez super 🙂

ok ide spac
Dobranoc mamuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry!
No to się uśmiałam z Leny Matyldy, a najbardziej z ostatniego filmu z lustrem.
Padłam jak się śmiała... 🙂 Ma strasznie zaraźliwy śmieszek! 😁 😁 😁 😁

A ja dziś byłam na kontroli u lekarza i jestem dalej na L4 - do końca tygodnia... ooo.... 😞
Byłam wczoraj w galerii, bo mąż mnie zaprosił na zakupy, ale nic nie było ciekawego... 😞
Na siłę kupiłam dwie bluzki i Majce sukienkę w Reserved. Nie ma na prawdę nic ciekawego.
Ale dziś sobie skoczę do sklepu obuwniczego. Mam już upatrzone dwie pary butów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u mnie ok 🙂 ginka powiedziała ze widzi slicznego siusiaczka, pobrała mi to GBS 🙂
wyniki tez mam dobre nie musze pic juz tej glukozy 🙂 a i dowiedziłam sie ze moj "maluszek" wazy juz 1,2kg i jest ulozony głowka w doł 🙂 i sprawdziłam wczoraj ze Maja w tym samym czasi czyli w 26 tygodniu wazyła 831g 🙂:P czyli bedzie duuuuuzy chłopiec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...