Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no własnie pamiętam Marinka jak rozmawiałyśmy, że Jose też takgorączkował. Dobra, ja na razie paniki wszczynać nie będe, przeszło mu po syropie zobaczymy jak bedzie dalej 😉

też chce Józia zobaczyć 🙂

Matylda a no z tymi butami w tym roku to trzeba przeboleć bo na dodatek szybko noga rośnie, także tak czy siak kilka par przerobi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
no własnie pamiętam Marinka jak rozmawiałyśmy, że Jose też takgorączkował. Dobra, ja na razie paniki wszczynać nie będe, przeszło mu po syropie zobaczymy jak bedzie dalej 😉

też chce Józia zobaczyć 🙂

Matylda a no z tymi butami w tym roku to trzeba przeboleć bo na dodatek szybko noga rośnie, także tak czy siak kilka par przerobi :P


masz 🙂

https://picasaweb.google.com/104468134632970513825/20120416#5731921419484102098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no chłopaki chodzą
szok
Marina ja tam kupra wypiętego u Józka nie widzę może dlatego że "przodem" był ale nawet jeśli tak ma to wydaje mi się że to dlatego że nie chodzi jeszcze tak pewnie jak chociażby LENKA 😉
i Gabryś , niesamowite takie pierwsze samodzielne kroki których te dzieci w ogóle nie są świadome 🤨
napisałam o tej nieświadomości bo moja LENA dwa dni temu stała jak zwykle przy pudełku i mama weszła z jakimś swoim jedzeniem jak zwykle a tak taka wygłodniała "rzuciła" sie do przodu zapominajac o tym że chodzić nie umie i zrobiła takie dwa ekspresowe kroki i od razu bach na dupę 😁

zaraz zadam WAM głupie pytania ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1. Marina gdzie ty mieszkasz ??? tzn nie pytam o miejscowość ani adresu nie chce ale ja już się pogubiłam bo kiedyś pisałaś że gdzieś tam indziej przebywacie , potem że jedziesz z kimś do Wa-wy a ja myslałam że wy ciągle w Wa- wie w swoim mieszkaniu ( jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj )
2. LENA ma strasznie dużo T-shirtów i taki bluzek z długim rękawem no wiecie taki T- shirt tylko że z długim 😁 ( wyjaśniłam całkiem w swoim stylu ) ale wiecie o co chodzi 😉 łącznie ma około 100 sztuk i ja się zastanawiam jak to się ubiera
tzn jak się zrobi już cieplej to czy pod to zakłada się jakieś body z krótkim rękawem albo na ramiączkach ??????
bo ja jakoś bez body sobie nie wyobrażam dla mnie to pewnego rodzaju dziecięca "bielizna"
czy się nie ubiera i zakłada tylko tą koszulkę pieluchę i jakieś spodnie, spódnicę, spodenki czy sukienkę a pod spodem sama pielucha ?????
nie wiem dziwnie tak jakoś 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Ja Gabrysiowi pod takie bluzeczki body zakładam, w zależności od temperatury z krótkim lub długim rękawem.

no właśnie też mi sie tak wydaje
no chyba że wiadomo będzie upał 35 st bo i takie się zdarzają do będzie w samym body albo pieluszce
muszę dokupić kilka body takich na ramiączkach pod te T-shirty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bozeee Matu ty jak walniesz question czasem.. 😁 😁 o takie zwykłe bluzki ci chodzi?? http://www.51015kids.eu/niemowlak/kategoria/bluzki/bluzka-niemowleca-5h2212.html to mój teraz nosi takie i pod spodem body z krótkim. Ja jakoś nie widze zakładania dziecku bluzki z długim na gołe ciało. A później jak się ciepło zrobi to pod spód t-shirt z krótkim albo body . aaa jesli do sukienki to i tak bym cos pod spód zarzuciła, chociazby na ramiaczka body albo co, bo tak to jakos łyso 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TAK NIKOLINA O TAKIE ZWYKŁE BLUZKI MI CHODZI 😁
tzn ja wiem że jak będzie już tam kiedyś za 5 lat bez pampersa 😁 ( napisałam za 5 bo jej to wszystko z wielkim trudem przychodzi 😉
to będzie miała bluzki, koszulki , majtki i reszta
ale jakoś tak teraz jak jest z pieluchą to sobie nie wyobrażam tego bez body 😮
dobra w takim razie będę ubierać body tak jak zamierzałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda - moi goście nie dadzą kasy, bo już kupili bez porozumienia jakiś rowerek nie wiem po co.. Będzie stał 2 lata i chałupę zagracał 😠 Ja nie miałam w ogóle zamiaru Lenie kupować roweru, dopiero jakby gdzieś ze 4 lata miała, a wcześniej taki jakby rowerek ale bez pedałów żeby się nóżkami odpychała sama.. Nie wiem czy widziałyście, to podobno doskonale wpływa na dziecko i uczy utrzymać równowagę a oni dosyć że kupili rower to jeszcze dokupili taką rączkę dla rodzica do trzymania roweru z tyłu - dla mnie to porażka największa z możliwych bo kalekę można sobie takim czymś wychować - tzn mówię o wpływie na kręgosłup.. Więc sama widzisz - dosyć że goście przyjadą to jeszcze z niechcianym rowerem który przez 2 lata będzie stał jako eksponat i będzie się kurzył 😠
Co do bluzeczek to ja Lence zakładam body ale bez rękawów o takie tylko mam białe a nie w różu
http://allegro.pl/hm-nowy-3pack-nowe-body-bielizna-lato-2-4m-62-i2286338844.html

A zwiedzać nie pójdą bo jak sami? 🤨

Chłopaki już fajnie sobie radzą, Józuś to tylko na tym filmie taki spokojny, normalnie to lata jak przeciąg 😁 Wszędzie go pełno 😉

Coś jeszcze miałam napisać ale nie pamiętam ooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - moi goście nie dadzą kasy, bo już kupili bez porozumienia jakiś rowerek nie wiem po co.. Będzie stał 2 lata i chałupę zagracał 😠 Ja nie miałam w ogóle zamiaru Lenie kupować roweru, dopiero jakby gdzieś ze 4 lata miała, a wcześniej taki jakby rowerek ale bez pedałów żeby się nóżkami odpychała sama.. Nie wiem czy widziałyście, to podobno doskonale wpływa na dziecko i uczy utrzymać równowagę a oni dosyć że kupili rower to jeszcze dokupili taką rączkę dla rodzica do trzymania roweru z tyłu - dla mnie to porażka największa z możliwych bo kalekę można sobie takim czymś wychować - tzn mówię o wpływie na kręgosłup.. Więc sama widzisz - dosyć że goście przyjadą to jeszcze z niechcianym rowerem który przez 2 lata będzie stał jako eksponat i będzie się kurzył 😠
Co do bluzeczek to ja Lence zakładam body ale bez rękawów o takie tylko mam białe a nie w różu
http://allegro.pl/hm-nowy-3pack-nowe-body-bielizna-lato-2-4m-62-i2286338844.html

A zwiedzać nie pójdą bo jak sami? 🤨

Chłopaki już fajnie sobie radzą, Józuś to tylko na tym filmie taki spokojny, normalnie to lata jak przeciąg 😁 Wszędzie go pełno 😉

Coś jeszcze miałam napisać ale nie pamiętam ooo

Pola dostala rowerek na swieta od K.matki i tez nie wiem po cholere on jej teraz na szczescie mamy strych i tam jego miejsce:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...