Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
brechti napisał(a):
Raczek jakby co to sprawdź jeszcze sobie buciki z Emel- ja je kupuję 🙂 http://www.emel.com.pl/index.php

nie znam w ogole tej firmy, ale buty oryginalne 🙂 jednak chyba pojedziemy zobaczyc do sklepu w sobote ok ide pisac prace mgr 🥴 milego wieczoru zycze

no bo oni nie mają własnej sieci, sama też bym o nich nie wiedziała ale pierwsza para bucików była od nich i są fantastyczne. chociaż tam na stronce to większy i fajniejszy wybór dla dziewczynek. no i ceny w sklepie gdzie ja kupuję są niższe niż na tej stronce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak na lato to mi sie te podobają http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/00006001080362/sanda%C5%82y%20dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
niksssa napisał(a):
bry
nocka tragedia, nad ranem młody miał 39st., jeść nie chce a ja ledwie na oczy patrze 🤢


to na pewno zęby?

Ola - Lenka jest urocza ☺️


mysle ze tak bo juz kilka dni temu mial rozpulchnione dziąsełka, teraz nie da sobie zajrzec do buzi co prawda... no ale nie ma innych objawów poza gorączką i brakiem apetytu. Dolekarza go na razie ciagać nie będe, chociaż bioe pod uwage też trzydniówke... ale raczej to ząbki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
niksssa napisał(a):
bry
nocka tragedia, nad ranem młody miał 39st., jeść nie chce a ja ledwie na oczy patrze 🤢


to na pewno zęby?

Ola - Lenka jest urocza ☺️


mysle ze tak bo juz kilka dni temu mial rozpulchnione dziąsełka, teraz nie da sobie zajrzec do buzi co prawda... no ale nie ma innych objawów poza gorączką i brakiem apetytu. Dolekarza go na razie ciagać nie będe, chociaż bioe pod uwage też trzydniówke... ale raczej to ząbki


podobno gorączka na zęby jest maksymalnie do 38,5 stopni.
Może to ucho?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo!
obejrzałam Lenkę 🙂 Musze stwierdzić, że Ona chyba wyjatkowo tak raczkowała, bo jak byłam to chodziła cały czas, może przez spódniczkę?? Ale w niej wygląda świetnie!!! no taka prawdziwa dziewczyneczka!!! Widzę Olu, ze babcia jest jeszcze 🙂Przekaż pozdrowienia dla babci od Anielki ☺️ 🙃

My dzis od 8 na nogach. Juz nie wiem co to noc z pobudka 🙂 od 19 do 8 bez przerwy.
Lecimy dzis do Anielki 🙂 jutro masa spotkań w dzień 🙂 zobaczymy kolezanki córeczkę 🙂 a wieczorem ide z moją koleżanką do klubu sama 🙂

Ja tam nie nagram swojego jak chodzi , bo bedziecie sie smiać z mojego kaczątka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka - mina taka bo ostatnia poszłam, a jak przyszłam to pierwsza byłam, a do tego zła jestem bo mi się dziś goście do chałupy zwalą a roczek przecież dopiero w niedzielę... Nie wiem, może myślą że będziemy Warszawę zwiedzać 😁 A ja nie mam ani czasu ani ochoty 🙃

Magda - dziękuję 😘

Nikola - ja też myślę że ta temp. trochę za wysoka na ząbki i trochę już długo się utrzymuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


co do sandałków , to podobaja mi sie te 🙂

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/00006001081652/sandały%20dziecięce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece

Ale to i tak nie ja będę kupowac buciki ,ważne żeby ładnie w nich chodził 🙂

teraz mamy te 🙂


http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece/00006001037284/półbuty%20dziecięce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=/chlopiece/chlopiece-buty-chlopiece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
my już po spacerku , u nas ze 20 stopni w słońcu , w każdym razie jak chodziłam na krótki rękaw
Marina pokaż Józefa please
LENKA cudna , ja ją jeszcze widziałam jak raczkowała , niesamowite , i te jej włosy, po pierwsze SĄ a po drugie takie jasne 🙃
śliczna dziewczynka oczywiście kopia swojej mamy 😉

ja nie mam co robic , LENA już powoli się układa do spania
o i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już żałuję że miesiąc temu kupiłam LENIE te półbuty
mogłam sie wstrzymać
ale przeliczyłam się myśląc że w ciągu miesiąca zacznie chodzić
to są półbuty podobne do tych co Marina pokazała tylko że dziewczęce no może z małym zapasem rozmiarowym ale co???? no teraz jej zakładam ale mam też trampki i inne papuciopodobne które spokojnie do wózka by wystarczyły
a te no cóż , do lata pewnie nie zacznie chodzić a nawet jeśli to w tych półbutach jej się stopa uparuje
a na jesień będą za małe i 99 zl poszło się ................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też bym wysłała gości na MIASTO he he
w ogóle to ja lubię Wa-wę
zwiedzać 🤨
ale OLA pomyśl , skoro tyle gości to chociaż hojni będą dla LENKI 😉
bo u mnie tak nie było
tylko pobojowisko zostało 😞

a u nas żadnych oznak ząbkowania nie ma i nie było
oprócz tych jebanych NOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh o ja Wam pokaże jak mój wczoraj zaczął pierwsze kroczki stawiać, wieczorem taką fazę złapał, tylko on jeszcze nie potrafi się sam podnieść z podłogi, tylko trzeba go dobrze postawic, prawie nic nie widac..ale zawsze cos

http://www.youtube.com/watch?v=myqwGNha4RQ&feature=g-upl&context=G290252bAUAAAAAAAAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...