Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
brechti napisał(a):
kurde

kolo z allegro wisi mi140 zł bo zwrócilam towar który u niego kupilam, zwrot za jego zgodą, i już od 3 tygodni czekam na pieniądze 😮 miał mi wysłać w poniedziałek ostatniego dnia kwietnia.
wysłałam mu w srode kolejnego maila, że jak do piątku nie dostanę pieniedzy to wystawiam negatywa i zgłaszam sprawe.
zeby mu jeszcze dogodzić zaproponowalam na początku, że nie chce zwrotu kosztów wysyłki i zwracam na swój koszt i nie wystawie negatywa.

dupek jeden, a ja nie wiem co robić bo pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo.

Ania - musisz założyć spór i on będzie wisiał miesiąc - oni go upomną, a jak nie będzie reakcji to się sprawą zajmą i kasę Ci zwrócą bo powyżej 50 zł płatności są ubezpieczone tzn te przez PayU - ja tylko tak płacę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
brechti napisał(a):
kurde

kolo z allegro wisi mi140 zł bo zwrócilam towar który u niego kupilam, zwrot za jego zgodą, i już od 3 tygodni czekam na pieniądze 😮 miał mi wysłać w poniedziałek ostatniego dnia kwietnia.
wysłałam mu w srode kolejnego maila, że jak do piątku nie dostanę pieniedzy to wystawiam negatywa i zgłaszam sprawe.
zeby mu jeszcze dogodzić zaproponowalam na początku, że nie chce zwrotu kosztów wysyłki i zwracam na swój koszt i nie wystawie negatywa.

dupek jeden, a ja nie wiem co robić bo pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo.

pewnie na majówce jest 😉
a ja kuźwa jeszcze nigdy nic nie kupiłam na allegro ani nie sprzedałam
mimo że konto w tym celu założyłam
ale jakoś się boję
nie umiem
☺️
myślałam że któraś mi pomoże ale żadnego odzewu nie było 😞
aha sprzedałam zepsutą lodówkę na lokalnych ogłoszeniach pół roku temu ale reklamacji jeszcze nie było 😁

No ja pamięć mam dobrą i nie jeden raz się oferowałam, powiedziałaś że najpierw sama spróbujesz więc nie kłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Ola, w ogóle nie pomyślałam o sporze.
Tylko nie wiem czy wystawić mu negatywa czy jeszcze nie, ja do niego dziesiątki mail powysyłałam a on to olał, dwa razy odpisał w tym ostatni raz 2 tyg temu, a na allegro loguje się normalnie. Za takie olewactwo mu się należy. Kutas. Dobrze, że mi jeszcze ta kasa potrzebna nie jest, ale wkrótce będzie i lepiej żeby mi ją zwrócił 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Dzięki Ola, w ogóle nie pomyślałam o sporze.
Tylko nie wiem czy wystawić mu negatywa czy jeszcze nie, ja do niego dziesiątki mail powysyłałam a on to olał, dwa razy odpisał w tym ostatni raz 2 tyg temu, a na allegro loguje się normalnie. Za takie olewactwo mu się należy. Kutas. Dobrze, że mi jeszcze ta kasa potrzebna nie jest, ale wkrótce będzie i lepiej żeby mi ją zwrócił 😠

Tam Cię chyba system sam zapyta przed wystawieniem negatywa czy najpierw sporu nie chcesz zacząć 🙂 I ja wysyłałam wszystkie maile przez allegro, żeby ślad był. Nie czekaj dłużej bo sam spór chyba miesiąc wisi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):

Tam Cię chyba system sam zapyta przed wystawieniem negatywa czy najpierw sporu nie chcesz zacząć 🙂 I ja wysyłałam wszystkie maile przez allegro, żeby ślad był. Nie czekaj dłużej bo sam spór chyba miesiąc wisi 🙂

spór zaczęty 🙂

z helką ze trzy godziny wieczorem na dworze byłyśmy.
poszłam jej zrobić mleko a mój ojciec huśtał ją w ogródku.
nakarmiłam ją a bidulka zwróciła wszystko na ziemię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Olu wklej mi ta liste do szpitala :*

Proszę 🙂

1. koszula do porodu i karmienia
2. skarpety
3. szlafrok
4. kapcie/klapki pod prysznic
5. bepanthen
6. mydło/żel pod prysznic
7. szczotka i pasta do zębów
8. szampon do włosów
9. reklamówka na ew. brudne rzeczy
10. majtki jednorazowe
11. podkłady poporodowe
12. podpaski poporodowe
13. chusteczki do dezynfekcji/higieny intymnej
14. wkładki laktacyjne
15. sztućce
16. kubeczek i talerzyk
17. ręczniki 2 szt
18. maszynka do golenia
19. ręcznik papierowy
20. chusteczki higieniczne
21. papier toaletowy
22. stanik do karmienia
23. antyperspirant
24. woda mineralna
25. telefon/ładowarka
26. wszystkie potrzebne badania i dokumenty.
27. tantum rosa
28. szare mydło do mycia rany
29. suszarka do włosów


30. butelka 125 ml do karmienia dziecka
31. smoczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...