Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No masz rację- ja jestem ZAJEBISTA 😁 😁 😁 😁
Brent troche mniej ale mu wybaczam 😁

O tradycji można mówić jak coś istnieje 20 albo 30 lat hehe, bosacka tak coś gadała 😜

Tak sobie myśle, że może nawet dobrze jak one się tym bardziej zajmą, bo dużo czasu nie będzie a na wojne nie mam po prostu siły ^^

No, musimy musimy, mamy 90 dni ale dopiero od momentu jak przylece do USA, a papierów jeszcze nie mamy- najdłuższa i najgorsza część za nami (można tylko czekać) ale teraz to z górki.

I nie musimy brać ślubu, ale wtedy ja będę musiała wrócić do PL. Zresztą my staramy się o wizę narzeczeńską, no to raczej ślubem się skończy ^^ I oczywiście że chcę, młoda już nie jestem a przecież kilka małżeństw muszę zaliczyć! 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda u mnie noce podobne, tylko mój ok. 4.30 pada i śpi do 6.30 i żeby zasnął w nocy(na 15 min najczesciej) to wlaczam suszarke i sie uspokaja. Dopóki nie chodziłam do pracy to dawałam radę, ale teraz chodzę spać po północy i jak rano wstaję to jestem wściekła a w pracy ziewam cały czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
No masz rację- ja jestem ZAJEBISTA 😁 😁 😁 😁
Brent troche mniej ale mu wybaczam 😁

I oczywiście że chcę, młoda już nie jestem a przecież kilka małżeństw muszę zaliczyć! 😁 😁 😁 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Po co zaraz małżeństw... Po co se "papiery" psuć 😁 Zaliczać można też bez małżeństwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
No masz rację- ja jestem ZAJEBISTA 😁 😁 😁 😁
Brent troche mniej ale mu wybaczam 😁

I oczywiście że chcę, młoda już nie jestem a przecież kilka małżeństw muszę zaliczyć! 😁 😁 😁 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Po co zaraz małżeństw... Po co se "papiery" psuć 😁 Zaliczać można też bez małżeństwa 😁


No co ty! Trzeba 'pracować' na opinię!

A opinia kilkukrotnej rozwódki brzmi lepiej niż singielki/starej panny, nie ważne ilu by taka kochanków miała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
No masz rację- ja jestem ZAJEBISTA 😁 😁 😁 😁
Brent troche mniej ale mu wybaczam 😁

I oczywiście że chcę, młoda już nie jestem a przecież kilka małżeństw muszę zaliczyć! 😁 😁 😁 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Po co zaraz małżeństw... Po co se "papiery" psuć 😁 Zaliczać można też bez małżeństwa 😁


No co ty! Trzeba 'pracować' na opinię!

A opinia kilkukrotnej rozwódki brzmi lepiej niż singielki/starej panny, nie ważne ilu by taka kochanków miała 😁 😁

Po ilości małżeństw nie trudno wywnioskować ilu facetów teoretycznie miałaś a takiej singielce nikt niczego nie udowodni a potem za mąż wyjdzie i będzie przykładną żoną z dużym bagażem doświadczeń 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

musze sie wziasc do roboty bo nie mam nic przygotowane dla małego 🤔
ani jednego wypranego ciuszka, ani wszystkiego na wyprawke ani ja nie mam nic do szpitala;/

dziewczyny a pamietacie co tam trzeba zabrac ? bo ja musze sie juz chyba powoli wybierac zeby mnie z zaskoczenia nie wzieło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda też mam grzeczne dziecko.
Każdy tak mówi, bo mogę wszystko przy niej zrobić - od mycia okien po podłogi i całe dnie moze spędzać na wycieczkach (gdzie co chwila jest wkładana i wykładana z samochodu, wózka, rąk) i nawet nie zapłacze.
Ma gorsze dni, ale teraz to rzadkość/
Może dlatego te grzeczne dzieci w dzień - cudują w nocy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Hej 🙂

musze sie wziasc do roboty bo nie mam nic przygotowane dla małego 🤔
ani jednego wypranego ciuszka, ani wszystkiego na wyprawke ani ja nie mam nic do szpitala;/

dziewczyny a pamietacie co tam trzeba zabrac ? bo ja musze sie juz chyba powoli wybierac zeby mnie z zaskoczenia nie wzieło 🙃

Ja trzymam całą listę którą sobie robiłam przy pakowaniu, mogę Ci to wkleić jak chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Matylda też mam grzeczne dziecko.
Każdy tak mówi, bo mogę wszystko przy niej zrobić - od mycia okien po podłogi i całe dnie moze spędzać na wycieczkach (gdzie co chwila jest wkładana i wykładana z samochodu, wózka, rąk) i nawet nie zapłacze.
Ma gorsze dni, ale teraz to rzadkość/
Może dlatego te grzeczne dzieci w dzień - cudują w nocy???

Yhm ja też mogłam zrobić prawie wszystko jak Lenka jeszcze nie chodziła 😉
Teraz muszę kombinować.. Może najgrzeczniejsza nie jest bo to urwis i broi ale za to śpi w nocy i chyba tak wolę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helooooooo

Jestem-co do spania to pewnie pozazdroscicie ale moja mala spi ladnie i dlugo a od 2 dni wyeliminowalam jej cycka o 24 i o 9/10 i spi tak:
ok 20/21 cyc i spac potem ok 6/7 pobudka na cyca i dalej spac i wstajemy ok 10tej a dzis nawet o 11 😁
no ale zwyczajowo to spimy do 9tej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry

ja mam ponad tydzien wolnego

moje dziecie tez wspaniale spi, bo chodzi spac o 21 a spi do okolo 9.30 nastepnego dnia 🙂 plus zazwyczaj okolo 2 godzin w dzien.

Co do urwisowania .... hmmm, juz prawie potrafi wspiac sie i wejsc do lozeczka, jak boga kocham ja nie wiem jak ona to robi, podciaga sie na rekach i kombinuje nogami wokol szczebelkow....

do tego wczoraj odwrocilam sie tylko rano siegnac do lodowki po mleko odwracam sie a ona SIEDZI W SWOIM WYSOKIM KRZESLE DO KARMIENIA...........
rece mi opadly.... nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac.... wspiela sie po kancie kanapy tam.... dzieki bogu ze nie spadla....

przed momentem wszystki czyste reczniki do rak jakie mam w lazience wrzucila do takiego pustego kosza na smieci jaki stoi w lazience i naplula tam i zaczela sie smiac z taka duma w glosie ze szkoda gadac............ moja mama mowi ze ja bylam grzecznym dzieckiem ale ze ona broila sporo... wiec to tyle w temacie...

wczoraj moja przyjaciolka ktora jest w 14 tygodniu ciazu na usg dowiedziala sie ze ma zespol pasm owodniowych, dziecko jest poprzecinane w poprzek brzuszka i ma przecieta glowe.... ale wciaz zyje.... czeka do wtorku, jesli sama nie poroni to czeka ja aborcja............. nigdy w zyciu o niczym takim nie slyszalam, jestem w szkoku i jest mi baaaardzo bardzo przykro, bo starali sie o to dziecko dosyc dlugo. bo H. ma policystyczne jajniki.... okropne to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już zaliczlismy kościół, spacer i małą awanturke 😁 😁

oczywiscie proboszcz sie doczepił do chrzestnego ze z kobita mieszka i dziecko ma nieslubne - standard 😉 i wcisnęłabym mu bajere jakąs , nawet tak kombinowałam zeby go o tym dziecku nie informowac ale mój nieobyty mąż wypaplał. no ale dałismy rade jakos 😎

potem sobie na spacer poszłam z dziecięciem a R. do domu tylko miał zajrzec po kluczyki od samochodu i jechac do Łodzi. No i pojechał. tylko zapomniał mi kluczy od domu zostawić 😠 😠 no co za człowiek. w tym gorącu latałam pomiędzy blokami jak jebnięta, z rozładowanym telefonem a jak wpadłam w końcu do teściowej i zadzwoniłam to dostał takie jeby ode mnie ze az mamusie zamurowało 😁 😁

Ania ja wielożeństwo popieram tylko ze starymi milionerami 😁 😁
nie no ale rozwódka lepiej brzmi niż stara panna a w "pewnym" wieku i tak zyczliwe bacie/ciocie zaczęłyby cie tą starą panna mianować 😉
zresztą o czym gadka jak ty się ŻENISZ 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to mnie też o milionerów chodzi 😁
U rozwódki można wywnioskować ile MINIMUM miała partnerów.
Ja sobie to już tak dawno planowałam, ale jak już wspomniałam, planowanie mojego życia mi totalnie nie wychodzi.
Ale przynajmniej mój przyszły 'hubby' jest spoko i jak w łóżku się nie zmieni to będzie ok 😁

moje dzieciąteczko też jest spoko, urwis ale kochany (dopóki mi z liścia nie strzeli)
i wszędzie się wspna

Dagi- straszne chwile musi przeżywać twoja znajoma, bardzo jej współczuję 😞
Czasami zdaje mi się, że im bardziej człowiek pragnie dziecka tym ciężej to wychodzi....
Ucałuj Neliczka kochanego :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tam nie chcę milionerów starych zgrzybiałych tetryków, ja tam mam swojego Sebusia, kochanego, troskliwego, wyrozumiałego, hojnego i na dodatek przystojnego (wg mnie ☺️ ) i nie zamieniłabym go na żadnego innego playboya bo takich już miałam i nie potrzebni mi tacy do niczego 😁 ooooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde

kolo z allegro wisi mi140 zł bo zwrócilam towar który u niego kupilam, zwrot za jego zgodą, i już od 3 tygodni czekam na pieniądze 😮 miał mi wysłać w poniedziałek ostatniego dnia kwietnia.
wysłałam mu w srode kolejnego maila, że jak do piątku nie dostanę pieniedzy to wystawiam negatywa i zgłaszam sprawe.
zeby mu jeszcze dogodzić zaproponowalam na początku, że nie chce zwrotu kosztów wysyłki i zwracam na swój koszt i nie wystawie negatywa.

dupek jeden, a ja nie wiem co robić bo pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bym tam chciała playboya - chociaż na jeden dzień, wieczór noc czy tam na chwilę ☺️
tylko mnie żaden nie zechce
nie wiem co mam napisać bo wlazłam tu chwile temu ale coś mi przerwało 😎
może tylko tyle że
byłam w sądzie tzn byliśmy ale jaja tam wniknęły , no ale ja nie o tym
mój samochód w cieniu pokazywał 32 st , myślałam ze zwariował ale kurwa nie, miałam ciemne jeansy na dupie, i chyba cipka mi się uparowała serio ☺️
no LENA tam szalała bo fajnie było, chłodno , zaliczyla glebę na sądowych marmurach , te wszystkie ważniaki w garniakach i dziunie w garsonkach sie z niej śmiały "że nie chodzi" a że ja już mialam doś całej sytuacji i atmosfery tam panującej (tzn piszę o sobie i o P. ) to ją wypuściałam i raczkowała po wszystkich kątach
no
a co do grzeczności to ja oczywiście nie wiem jak to jest
każda mama ma swoja mairę i próg wytrzymałości
ja tam okien nie myję ale tylko dlatego że mi się nie chce , ale wierzę że gdybym chciała to LEŃ by mi to umożliwił
ona po prostu jest taka że zabawa zabawą, figle, figlami, nauka, nauką , ale czasem ma tak że potrafi się zając sama sobą nawet cały dzień
o wycieczkach nic nie wiem bo nie "uczęszczamy" ale odkąd jeździ z tyłu w aucie to też lubi , ja sama robię z nią masę km i siedzi sama z tyłu i albo "podziwia" albo gada całą drogę
no ale ewidentnie nie lubi wózka i wypraw do sklepu ( ale to ma po mnie)
w ogóle w dzien nie płacze, never, ani z głodu ani z bólu, ani z nudy ani z żadnego innego widz-imisie
teraz np przypiekło ją w aucie i po wyprawie do sądu jest zmęczona i siedzi sobie sama w łóżeczku, gada, bawi się , steka, ale jednak siedzi a ja trochę się pakuję, trochę zmywam, trochę siedzę na necie trochę się plączę a dziecka jakby nie ma 😮
wiadomo , chodzące dziecko to nie to samo co NIE chodzące 😉

no
a TY Nikolina musisz brać takie BEZBOŻNEGO chrzestnego ???????????????????!!!!!!! 😉
mi kiedyś ksiądz powiedział (tzn nie mi tylko Pawłowi) że chrzestnym może być każdy kto praktykuje , jest wolny albo jest "małżonkiem" ale nie żyje w konkubinacie
może nawet mieć dziewczynę, chłopaka ale z nim nie mieszkać 😮
tylko zastanawiam sie jak to sie sprawdza??czy jakieś zaświadczenie trzeba mieć czy co ?????



BTW - ale ja wczoraj widziałam księży , no normalnie szok, nie wiem jakis zjazd był tych nowicjuszy czy tam kogoś bo niektórzy w koloratkach inni nie tylko na czarno albo na niebiesko , ale takie chłopaki że aż żal , akurat turami z kościoła wychodzli
taaaaaaaaaaaaaaakie CIACHA ,lepsi niż nie jeden HISZPAN, AZJATA CZY AFRYKANIN ( bo Ci to chyba najlepsi co?????)
ja to tam miałam kiedys takiego jednego czarnego
pracował dla Fed EX-u -ale na jednej randce się skończyło 😁
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
kurde

kolo z allegro wisi mi140 zł bo zwrócilam towar który u niego kupilam, zwrot za jego zgodą, i już od 3 tygodni czekam na pieniądze 😮 miał mi wysłać w poniedziałek ostatniego dnia kwietnia.
wysłałam mu w srode kolejnego maila, że jak do piątku nie dostanę pieniedzy to wystawiam negatywa i zgłaszam sprawe.
zeby mu jeszcze dogodzić zaproponowalam na początku, że nie chce zwrotu kosztów wysyłki i zwracam na swój koszt i nie wystawie negatywa.

dupek jeden, a ja nie wiem co robić bo pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo.

pewnie na majówce jest 😉
a ja kuźwa jeszcze nigdy nic nie kupiłam na allegro ani nie sprzedałam
mimo że konto w tym celu założyłam
ale jakoś się boję
nie umiem
☺️
myślałam że któraś mi pomoże ale żadnego odzewu nie było 😞
aha sprzedałam zepsutą lodówkę na lokalnych ogłoszeniach pół roku temu ale reklamacji jeszcze nie było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...