Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mu zaraz dam dziewczynę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a LENA ???????????
chociaż wcale się nie dziwię że wszystkie panny na niego lecą, taki przystojniak
zdjęcia owszem CUDNE ale dlatego że dziecko cudne a mama przepiękna
i jaki blondas z niego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ja mu zaraz dam dziewczynę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a LENA ???????????
chociaż wcale się nie dziwię że wszystkie panny na niego lecą, taki przystojniak
zdjęcia owszem CUDNE ale dlatego że dziecko cudne a mama przepiękna
i jaki blondas z niego 🤪

to taki żarcik z tą dziewczyną 😉 ale spędził z nią 5 dni i ją przytulał, całował, więc powiedz Lenie, że chyba ma powody do zazdrości 😉
Wojti zawsze blondas był 😉 i dziękujemy bardzo za miłe słowa 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo zdolna bestia z ciebie 🙂 fajne, moze z Julką bym tak talerze poozdabiała?? 🤔 😉

a Ala na taką spryciulę wygląda faaajna z niej dziewczynka 🙂

eeej bo ja już nie moge patrzeć na te zdjecia waszych chodzących dzieci!!! ja tez chce 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
nooo zdolna bestia z ciebie 🙂 fajne, moze z Julką bym tak talerze poozdabiała?? 🤔 😉

a Ala na taką spryciulę wygląda faaajna z niej dziewczynka 🙂

eeej bo ja już nie moge patrzeć na te zdjecia waszych chodzących dzieci!!! ja tez chce 😁 😁 😁


mysle ze ozdabianie z dzieckiem takich talerzy to trafna zabawa pod warunkiem ze Twoja mala lubi malowac!
Kupujesz talerz lub kubek czy tam inne misko-podobne pseudo-ceramiczne naczynie i kupujesz takie farbki (ja takimi robie, sa super i sa na wodzie wiec mozesz rozcienczac woda i niesmierdza za bardzo wiec nie sa szkodliwe dla dzieci) :

http://allegro.pl/farby-do-porcelany-hobby-line-porzellan-kreul-i2306189118.html

Ja kupilam je w promocji w leroymerlin za 34zl 😉 sa baaaaaaardzo wydajne!

Potem malujecie i czekacie az wyschnie i do pieca a potem dziecko ma frajde z wlasno robionej rzeczy ktora moze dac np. jako prezent dziadka itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
no wlasnie Julka uwielbia cudować 🙂 już mi czasem brakuje technik plastycznych i pomysłów co z nią robić. troche drogie te farby, na długo starczają??


ja wymalowalam talerz ten co na foto i 2 kubki i calyczas sa jakby nietkniete. Mowie sa baaaaaardzo wydajne spokojnie wymaluje nimi cale przedszkole dzieciakow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamietaj ze inne kolory mozesz uzyskac mieszajac te co masz. Ja w ten sposob uzyskalam niezle odcienie 🙂 a mieszalam na kapslu od piwa po 1-2 krople kolorow i taki kilku kroplowy zmieszany nowy kolor np starczal mi na wymalowanie duzego kwiata na kubku i jeszcze sporo zostalo.
Jak dodasz krople wody to kolor robi sie przezroczysto-kolorowy tak jak na moim zdjeciu z tego granatu po dodaniu duzej ilosci wody zrobil sie jaśniutki niebieski ktorym malowalam to tlo kułeczek i inne tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...