Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
nie wiem co to ale fajne 😁
http://www.homedepot.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=202436786&storeId=10051&langId=-1&catalogId=10053&MERCH=REC-_-homepage-4-_-NA-_-202436786-_-N

No fajne ale mi to na jakąś ogrodową leżankę wygląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie wiem co to ale fajne 😁
http://www.homedepot.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=202436786&storeId=10051&langId=-1&catalogId=10053&MERCH=REC-_-homepage-4-_-NA-_-202436786-_-N

No fajne ale mi to na jakąś ogrodową leżankę wygląda 😁

to weź se na balkon 😁
pisałam że nie wiem co to \
ale moja wyobraźnia już zadziałała 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
nie wiem co to ale fajne 😁
http://www.homedepot.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=202436786&storeId=10051&langId=-1&catalogId=10053&MERCH=REC-_-homepage-4-_-NA-_-202436786-_-N

No fajne ale mi to na jakąś ogrodową leżankę wygląda 😁

to weź se na balkon 😁
pisałam że nie wiem co to \
ale moja wyobraźnia już zadziałała 😉



Ja mam trawę na balkonie więc mi nic nie trzeba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

aleście się rozpisały 🤪 🤪

nooo ale z tymi komuniami to mi szczena opadła 😮 😮 kasy jakoś specjalnie nie neguję, może być o ile nie pójdzie do kieszeni rodziców tylko na dziecko. ale 40calowy TV?? wtf? noe nie wiem nie wiem ja nie z tej epoki chyba. my w zeszłym roku kupiliśmy zegarek swatcha za niecałe 200, wiem że dostała tez aparat, jakies mp4 chuje muje. Ja mam za rok komunie chrzesniaka no i poważnie się już zmartwiłam 🤨 🤨

talerzy Alice nie widziałam 😞 i w ogóle żadnych nie oglądam na razie co by sobie ochoty nie narobić bo i tak póki w tej klitce się gnieździmy to nic się nie zmieści a gości wielkich i tak nie zapraszam bo nie mam gdzie i jak 🥴 😜

aaa Ania gratuluje 🙂 wyjazdu i łoża i w ogóle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danke Nikolina!

Eee wiecie o co się B mie teraz pytał??
Czy chcę pomagać jego mamie siostrze i ciotkom w planowaniu MOJEGO WŁASNEGO wesela 😮
ja tam z małego miasteczka i nigdy na weselu nie byłam, ale to chyba ja powinnam je prosić o pomoc? no bo to chyba oczywiste że mam coś do powiedzenia na temat mojego wesela??

ale się wkurwilam 🤢

i do tego b w ogóle nie będzie pomagał i planował, bo tym się kobiety zajmują, no żesz jakbym mu teraz patelnią w ten pusty łeb strzeliła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Danke Nikolina!

Eee wiecie o co się B mie teraz pytał??
Czy chcę pomagać jego mamie siostrze i ciotkom w planowaniu MOJEGO WŁASNEGO wesela 😮
ja tam z małego miasteczka i nigdy na weselu nie byłam, ale to chyba ja powinnam je prosić o pomoc? no bo to chyba oczywiste że mam coś do powiedzenia na temat mojego wesela??

ale się wkurwilam 🤢

i do tego b w ogóle nie będzie pomagał i planował, bo tym się kobiety zajmują, no żesz jakbym mu teraz patelnią w ten pusty łeb strzeliła!

Może tam inne zwyczaje? Może tam panna młoda się nie angażuje a druhny i matka młodego? 🤔 🤨 Ty się lepiej wywiedz żeby nie było faux pas 😮 Ech te różnice kulturowe. Ale jeśli to ich wymysł to ja bym na początku już postawiła sprawę jasno, albo się dostosują albo będziecie mieli rodzinę B. z głowy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Danke Nikolina!

Eee wiecie o co się B mie teraz pytał??
Czy chcę pomagać jego mamie siostrze i ciotkom w planowaniu MOJEGO WŁASNEGO wesela 😮
ja tam z małego miasteczka i nigdy na weselu nie byłam, ale to chyba ja powinnam je prosić o pomoc? no bo to chyba oczywiste że mam coś do powiedzenia na temat mojego wesela??

ale się wkurwilam 🤢

i do tego b w ogóle nie będzie pomagał i planował, bo tym się kobiety zajmują, no żesz jakbym mu teraz patelnią w ten pusty łeb strzeliła!

Ankaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 Ty wychodzisz za maz o zesz kurwa ja pierdole!!! Kiedy ???jak ??/Gdzie??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
.

🤔

cio? 😁

Ficberbarblo 😁 Jak mawia mój S. 😁
Co kropkujesz? 🙂

nie mam co pisac:P Wlanie zjadlam obiado kolacje o 19 K.wraca ,cwiczenia i spac 😁 hehe dzisiaaj musze swoj obowiazek spelnic bo jakos nie moge sie ostantio zmobilizowac i dwa tygodnie nic nie bylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, przepraszam, nie odniosę się, póki co, do niczego, bo mam mało czasu i muszę z domu uciakać. Ale nadrobiłam i wieczorem napiszę 🙂
tylko mojemu Brechtaczkowi kochanemu pogratuluję wyjazdu do USA 🙂 i ślubu 😘 😘 😘 Gratulację!!!!! 😁 😘
lecę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...