Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Kurwa wlasnie obejrzalam ten filmik o ktorym Ania mowila..

Nie wiedzialam ze cos takiego moze we mnie obudzic takie uczucia. Kurwa myslaklam ze rozjebie monitor ja pierdole gdybym ja tam byla ja bym ja zabila.. BOZE ! Nie moge sie otrzasnac. KURWA pralabym ja az by zdechla suka, MATKO BOSKA nie wierze , nie moge w to uwierzyc co CZLOWIEK wyprawia..

Wyc mi sie chce ..


niewiem o jakim filmiku mowicie ale nawet niechce wiedziec bo znajac mnie to zareaguje podobnie i niepotrzebnie bede sie wkurwiac. Wystarczy ze mam jak kazdy swoje problemy do wklurwiania sie na codzien w pracy w domu itp to jak mam cos ogladac to milego i fajnego a nie tragedie ktore ruszaja ludzi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tysia moje odczucie po obejrzeniu tego filmiku bylo takie samo i sie poplakalam na koniec 😞
Jakbym ta szmate dopadla w swoje rece to bym ja normalnie zapierdolila nosz kurwa jak tak mozna!!!Az sama szczena mi sie zaciska z nerwow SZOK!!!!


A co do nerwow to ja mam tak samo jak Ty kochana,tez jestem nerwusem,oj mega nerwusem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam 2 filmy - dwa podobne a nawet takie same, ale chodzi mi o to żebyście mi powiedziały czy Wasze dzieci też tak robią językami. Lenka jakiś czas temu zaczęła mi "tak" robić, potem była przerwa a teraz na nowo. gadałam z 2 koleżankami które mają rok starsze dzieci ale ich dzieci tak nie robiły. Ja mniemam że to wstęp do nauki mówienia ale pewności nie mam.
Jak któraś będzie chciała to wyślę linki na priv.
W pierwszym filmie zaczyna tak robić pod sam koniec na ok minucie 2:15 a w tym drugim to same rozpoznacie. I nie patrzeć na bałagan pls ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A ja mam 2 filmy - dwa podobne a nawet takie same, ale chodzi mi o to żebyście mi powiedziały czy Wasze dzieci też tak robią językami. Lenka jakiś czas temu zaczęła mi "tak" robić, potem była przerwa a teraz na nowo. gadałam z 2 koleżankami które mają rok starsze dzieci ale ich dzieci tak nie robiły. Ja mniemam że to wstęp do nauki mówienia ale pewności nie mam.
Jak któraś będzie chciała to wyślę linki na priv.
W pierwszym filmie zaczyna tak robić pod sam koniec na ok minucie 2:15 a w tym drugim to same rozpoznacie. I nie patrzeć na bałagan pls ☺️


ja poproszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A ja mam 2 filmy - dwa podobne a nawet takie same, ale chodzi mi o to żebyście mi powiedziały czy Wasze dzieci też tak robią językami. Lenka jakiś czas temu zaczęła mi "tak" robić, potem była przerwa a teraz na nowo. gadałam z 2 koleżankami które mają rok starsze dzieci ale ich dzieci tak nie robiły. Ja mniemam że to wstęp do nauki mówienia ale pewności nie mam.
Jak któraś będzie chciała to wyślę linki na priv.
W pierwszym filmie zaczyna tak robić pod sam koniec na ok minucie 2:15 a w tym drugim to same rozpoznacie. I nie patrzeć na bałagan pls ☺️


ja też po proszę na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A ja mam 2 filmy - dwa podobne a nawet takie same, ale chodzi mi o to żebyście mi powiedziały czy Wasze dzieci też tak robią językami. Lenka jakiś czas temu zaczęła mi "tak" robić, potem była przerwa a teraz na nowo. gadałam z 2 koleżankami które mają rok starsze dzieci ale ich dzieci tak nie robiły. Ja mniemam że to wstęp do nauki mówienia ale pewności nie mam.
Jak któraś będzie chciała to wyślę linki na priv.
W pierwszym filmie zaczyna tak robić pod sam koniec na ok minucie 2:15 a w tym drugim to same rozpoznacie. I nie patrzeć na bałagan pls ☺️


ja poproszę


poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tak nie robi, jedynie na co ma faze od jakiegos czasu to takie robienie ustami jakby udawal jezdzenie samochodu ale jesali chodzi o taka prace jezykiem to moj mlody tak robi jezorem ale bezdzwiecznie. Poprostu wyciaga i chowa jakby chcial sie oblizywac i chowa i tak w kolko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
moj tak nie robi, jedynie na co ma faze od jakiegos czasu to takie robienie ustami jakby udawal jezdzenie samochodu ale jesali chodzi o taka prace jezykiem to moj mlody tak robi jezorem ale bezdzwiecznie. Poprostu wyciaga i chowa jakby chcial sie oblizywac i chowa i tak w kolko


u mnie to samo,
w ogóle cieszę się, bo moja NItka zaczyna ładnie i dużo mówić. To chyba jakaś nagroda za to, że nie chodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, moja Majka tak nie robi.
Ciężko powiedzieć.
Wiem tylko tyle, że logopedzi stosują takie ćwiczenia w celu rozluźnienia aparatu mowy.
Ale jeśli dziecko robi tak samo i w tym wieku, to nie mam pojęcia...
Mogę tylko przypuszczać, że będzie jedna z pierwszych dzieci, które zaczną mówić.
W przeciwieństwie do mojej Majeczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
moj tak nie robi, jedynie na co ma faze od jakiegos czasu to takie robienie ustami jakby udawal jezdzenie samochodu ale jesali chodzi o taka prace jezykiem to moj mlody tak robi jezorem ale bezdzwiecznie. Poprostu wyciaga i chowa jakby chcial sie oblizywac i chowa i tak w kolko


u mnie to samo,
w ogóle cieszę się, bo moja NItka zaczyna ładnie i dużo mówić. To chyba jakaś nagroda za to, że nie chodzi 😁

Moja powoli już składa wyrazy, na razie mówi ładnie "nie ma" tzn nie zawsze jej wyjdzie - często wychodzi "mie ma" ale już wie o co kaman i wie kiedy się to mówi, umie też odpowiedzieć "tak", tam na którymś filmie chyba nawet to jest.. I w ogóle mądre dziecko mam 😁 😁 😁 😁 😁 Nie no żart ale cieszę się że tak fajnie się rozwija ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ania - poszło

Dzięki dziewczyny - hmm to chyba ja mam tylko dziwoląga 😁
takie dziwolagi sa najlepsze 🙂 lubie dzieci aktywne, rozrabiaki i cudaki 🙂 Zywe dzieciaczki to cudowne dzieciaczki 🙂 Ja taka bylam i mojej mamie czesto gadali ze ja taka niedobra bo wszedzie wlaze to zbroje tamto zbroje a ona zawsze mi powtarzala, ze wolala miec takie dziecko niz maslaka co nic nie robi i w zaden sposob nie wykazuje dzieciecego entuzjazmu i energii 🙂 Dzieci to dzieci, wiec musza robic dziwne miny, pozy, broic i cudakowac 🙂 Wtedy sa najslodsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Ola, moja Majka tak nie robi.
Ciężko powiedzieć.
Wiem tylko tyle, że logopedzi stosują takie ćwiczenia w celu rozluźnienia aparatu mowy.
Ale jeśli dziecko robi tak samo i w tym wieku, to nie mam pojęcia...
Mogę tylko przypuszczać, że będzie jedna z pierwszych dzieci, które zaczną mówić.
W przeciwieństwie do mojej Majeczki 😉

Dzięki Magda.
Nie ma co generalizować, Maja Cię może zaskoczyć jak Lena Matyldę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mimo ze czesto wychodze z siebie i nie mam sil sto razy powtarzac ze czegos nie wolno albo ganiac za nim bo z rozpedu by wpadl do stawu (niczego sie nie boi) to kocham go za to ze jest taki cudasny 🙂 Jego przedziwaczne miny kiedy szczerzy zeby i widac brak tego jednego 😁 Kiedy tancuje i wygina sie calym cialkiem, kiedy fika na lozku i skacze jak fircyk 😁 Uwielbiam go za jego wszystkie dziwactwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

A więc tak Krzysio świetnie tańczy i fajowe ma włoski 🙂

Anielka i Józio słodziaki 🙂 Julka nie widziałam.

Ola ja też chciałabym obejrzeć filmik tylko będę go mogła zobaczyć jutro dopiero.

Nie mam teraz za bardzo czasu, żeby się odnieśc.

Chciałam Was jeszcze zapytać czy Wasze dzieci jedzą surowe warzywa? widziałam, że Tysia pisała o ogórku i pomidorze, mój narazie chyba tylko pomidorka koktailowego jadł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Ja mimo ze czesto wychodze z siebie i nie mam sil sto razy powtarzac ze czegos nie wolno albo ganiac za nim bo z rozpedu by wpadl do stawu (niczego sie nie boi) to kocham go za to ze jest taki cudasny 🙂 Jego przedziwaczne miny kiedy szczerzy zeby i widac brak tego jednego 😁 Kiedy tancuje i wygina sie calym cialkiem, kiedy fika na lozku i skacze jak fircyk 😁 Uwielbiam go za jego wszystkie dziwactwa 🙂

Ja mam to samo ☺️ A już rozbraja mnie jak coś robię a ona próbuje mnie naśladować 😁
Odpowiedź na moje nunu opanowała perfekcyjnie i też mi grozi jak jej coś nie pasi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Magda - po jakim czasie dostałaś zwrot podatku?
Bo ja sie nie mogę doczekać, żeby zaszaleć beztrosko tą kasą 😉
ja wlasnie tez kurde czekam i czekam.. u nas ta kasa bedzie dolozona do wakacji.

Powiedzcie mi dziewczyny jak u Was sprawa ze smoczkami? Uzywacie jeszcze normalnie? Bo ja stosuje juz smoczek tylko w nocy i tylko wtedy kiedy zaplacze i wtedy go chce a w ciagu dnia jak wyje i podaje mu smoka to jak nim PIZGNIEEE po scianach to tylko patrzec by sobie lancuszkiem nie przypieprzyl 😁 Nie chce gowniarz i jeszcze bardziej sie rozwsciecza kiedy mu go podaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...