Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej wsyzstkim widze ze dzisiaj botwinka rzadzi. widze ze tamat leku separacyjnego u nas chyba mamy to troszke za soba tzn julan tak z 2 mieisace temu byl taki ze jak wychodizlam to wyl i stal pod drzwiami , albo mnie wszedzie szukal, stety/niesety ja nie mialm wyboru ide nie ide bo mialam zajecia na uczelni. teraz jest juz dobrze moge sobie spokojnie wychodzic dzicko sie przyzwyczailo 🙂
mam nadzieje, ze mu sie to juz nie odmieni bo nie bylo by mi to na reke w najblizyszym czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 😮 😮

Magda - Nikola tych ramek nie zwala, nie bierze do rąk, nie przewraca? U mnie by to nie przeszło z Leną 🤪
No i jak tak z daleka ją filmowałaś to widzę że ma Twoje oczy, a dupką kręci jak stara 😁
Najlepsze że jak Lena usłyszała Disco Polo to mi tu też wywijać zaczęła. Zaraz jej czegoś poszukam i ją nagram 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny,
Fakt Nikola ciągle tańczy i ma to po mnie chyba bo ja kiedyś tańczyłam ☺️
Szkoda, że tu nie widać jak gada, jeszcze spróbuje ją nagrać.
A Ola - nie zwala ramek, bo ją tego nauczyłam, że nie wolno - długo to trwało, ale teraz już wie, że tego dotykać nie może, z daleka podchodzi i pokazuje palcem "dzidzi"
Czekam na Lenkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Dzięki dziewczyny,
Fakt Nikola ciągle tańczy i ma to po mnie chyba bo ja kiedyś tańczyłam ☺️
Szkoda, że tu nie widać jak gada, jeszcze spróbuje ją nagrać.
A Ola - nie zwala ramek, bo ją tego nauczyłam, że nie wolno - długo to trwało, ale teraz już wie, że tego dotykać nie może, z daleka podchodzi i pokazuje palcem "dzidzi"
Czekam na Lenkę

To chyba od dziecka zależy bo moja dobrze wie, że czegoś nie wolno, grozi palcem mówi nunu a i tak robi swoje 😁 Se mogę uczyć do bólu 😁
Dziś jej raczej nie nagram bo już śpiąca i marudzi z dydkiem w buzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
dziewczyny.. bo ja chyba jestem jakas nieobyta, kto to są te grycanki?? wtf? skąd one się wzięły i po jaki ch...j sie tak prężą? 😁 😁

Celebrytki jednego dnia, mają sieć cukierni w Warszawie i nie tylko, lody są nie ich 😁
A skąd się wzięły to ja nie znaju 😁
Ale matka wygląda lepiej niż jej 3 córki razem wzięte - i kiedyś był z nimi program w ich domu 😮 One wszystkie prócz tej małej w szpilkach po chałupie chodzą, nie mają dresów i w ogóle przepych tam i kasa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta i Magda wyślijcie mi linki na priv proszę i Ola jak wstawisz to też poproszę.

Mój jak robi no no paluszkiem to wiem, że zaraz coś zbroi, on najpierw robi no no a potem albo czymś rzuci albo zbije ale to już rzadziej mi się zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o-maj-gad 😮 😮 😮 😮 😮

http://www.wiocha.pl/602158,Byly_chlopak_Frytki_obecny_Jolanty_Rutowicz


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
hej Ewelina!!

co slychac?? jak Dawidek sie miewa?? rozrabia pewnie na calego, co??


hmmm, akurat jak ja mam troche wolnego, to was nie ma 😠 😜




Czy rozrabia 🤔 nie nazwałabym tego tak po prostu wszędzie go pełno 😁 😁
Tańczy pokazuje język biega z prędkością światła po całym domu 🤢
nie dość że w pracy na nogach non stop to i w domu ciągle w pościgu za nim lub zabawie jestem wykończona ale takie uroki bycia mamą ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...