Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
piszta coś ciekawego bo mam 10 minut przerwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to jam napisze 🙂
jutro obieram kierunek Gdansk i jade po moja mamuske 🙂

ooo, super, że mama już wychodzi 🙂 A ja nie wiem kiedy znowu obiorę kierunek Gdańsk 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja tez jestem zadowolona ze swojego mam espiro o dokładnie taki 🙂
http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-espiro-gtx-parasol-promocja-i2368664990.html
ze składaniem sie nigdy nie bawimy bo mamy opla zafire wiec do bagaznika wchodzi spokojnie cały
ale teraz jak sie urodzi moja druga pociecha to na pewno kupie sobie jeszcze jakas mała spacerowke dla Maji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
piszta coś ciekawego bo mam 10 minut przerwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to jam napisze 🙂
jutro obieram kierunek Gdansk i jade po moja mamuske 🙂

ooo, super, że mama już wychodzi 🙂 A ja nie wiem kiedy znowu obiorę kierunek Gdańsk 🤔

ja juz mam dosc tego Gdanska niedosyc ze caly rozkopany to jeszcze tyle kilometrow trzeba jechac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
piszta coś ciekawego bo mam 10 minut przerwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to jam napisze 🙂
jutro obieram kierunek Gdansk i jade po moja mamuske 🙂

ooo, super, że mama już wychodzi 🙂 A ja nie wiem kiedy znowu obiorę kierunek Gdańsk 🤔

ja juz mam dosc tego Gdanska niedosyc ze caly rozkopany to jeszcze tyle kilometrow trzeba jechac 🥴

ajj tam wcale cały rozkopany nie jest, ładnie zrobili już dużo 😉 ja tam jestem z nich dumna, że i tak szybko sie wyrobili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
piszta coś ciekawego bo mam 10 minut przerwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

no to jam napisze 🙂
jutro obieram kierunek Gdansk i jade po moja mamuske 🙂

ooo, super, że mama już wychodzi 🙂 A ja nie wiem kiedy znowu obiorę kierunek Gdańsk 🤔

ja juz mam dosc tego Gdanska niedosyc ze caly rozkopany to jeszcze tyle kilometrow trzeba jechac 🥴

ajj tam wcale cały rozkopany nie jest, ładnie zrobili już dużo 😉 ja tam jestem z nich dumna, że i tak szybko sie wyrobili 🙂

z tej strony co ja jade to jeszcze dzialaja caly czas 🥴
ale bylam zobaczyc stadion i port 🙂 wkoncu byc nad morzem i nic nie obejrzec 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angelika cieszę się 😘
Linka ja "chorowałam na ten espiro ale nie było mnie na niego stać 😞
a w ogóle to jak masz zamiar wychodzic z dwójką i z dwoma wózkami ???
może kup sobie jakiś "podwójny" są takie dla dziecii "rok po roku"
a jak ty sie czujesz - matko kiedy ta cesarka ??, jeszcze z tydzień i będzie pewnie po wszystkim co???? ale Ci zazdroszczę , imię wybrane ?????

a kiedy ja w końcu pojadę nad morze ???może na emeryturze mi się uda 😁

a ja już nie mogę doczekać się EURO , OMG ale będzie sie działo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju dziewczyny ale jak to będzie ?? tj Linka, Angela, Tynka
załóżmy trzeba po coś wyjśc na "miasto" do sklepu , po cokolwiek , gdziekolwiek , to jak to pakuje sie z dwójką dzieci ???, matko ja sobie tego nie wyobrażam , nie wyrobiłabym "logistycznie" dla mnie wyjście z jednym dzieckiem to koszmar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
jeju dziewczyny ale jak to będzie ?? tj Linka, Angela, Tynka
załóżmy trzeba po coś wyjśc na "miasto" do sklepu , po cokolwiek , gdziekolwiek , to jak to pakuje sie z dwójką dzieci ???, matko ja sobie tego nie wyobrażam , nie wyrobiłabym "logistycznie" dla mnie wyjście z jednym dzieckiem to koszmar 😞

ja tez sobie tego nie wyobrazam 😁 😁 😁 ale jakos trzeba bedzie sobie z tym poradzic 🙂
Linka to juz chwila i bedzie dzidzia na swiecie 🤪 jak to zlecialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, a dla mnie Euro może nie byc, nie inetresuje nas w ogole piłak nozna, ten cały szał, boje sie co to bedzie sie dziac w Warszawie a ja bede tam z dzieciaczkami na ten okres. Mój teść nawet zawiezil prace i jedzie na mazury żeby tego nie widziec, bo mieszkaja na powiślu...

A ja sie wychodzi? No ja miałam 2 lata różnicy rowne ale i tak łatwo nie było. Tylko, ze ja Anielke uczyłam chodzic, bo bym w tej zapizdowie nie dala rade podwojnym wozkiem, w ogole nie jest przystosowane miasteczko 😞 i jak cos na szybko potrzebowałam to tylko w chuste ciap i wychodziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
jeju dziewczyny ale jak to będzie ?? tj Linka, Angela, Tynka
załóżmy trzeba po coś wyjśc na "miasto" do sklepu , po cokolwiek , gdziekolwiek , to jak to pakuje sie z dwójką dzieci ???, matko ja sobie tego nie wyobrażam , nie wyrobiłabym "logistycznie" dla mnie wyjście z jednym dzieckiem to koszmar 😞

ja tez sobie tego nie wyobrazam 😁 😁 😁 ale jakos trzeba bedzie sobie z tym poradzic 🙂
Linka to juz chwila i bedzie dzidzia na swiecie 🤪 jak to zlecialo

no na pewno dacie rade innego wyjścia nie ma 😉
ja mam sąsiadkę gdzie między dziećmi jest 16 mcy różnicy , i łatwo nie jest , tylko ONI nigdzie nie wychodzą i zawsze mają jakąś "nianię" ze sobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
jeju dziewczyny ale jak to będzie ?? tj Linka, Angela, Tynka
załóżmy trzeba po coś wyjśc na "miasto" do sklepu , po cokolwiek , gdziekolwiek , to jak to pakuje sie z dwójką dzieci ???, matko ja sobie tego nie wyobrażam , nie wyrobiłabym "logistycznie" dla mnie wyjście z jednym dzieckiem to koszmar 😞

ja tez sobie tego nie wyobrazam 😁 😁 😁 ale jakos trzeba bedzie sobie z tym poradzic 🙂
Linka to juz chwila i bedzie dzidzia na swiecie 🤪 jak to zlecialo

no na pewno dacie rade innego wyjścia nie ma 😉
ja mam sąsiadkę gdzie między dziećmi jest 16 mcy różnicy , i łatwo nie jest , tylko ONI nigdzie nie wychodzą i zawsze mają jakąś "nianię" ze sobą 😉

ja to w tym wszystkim jestem ciekawa jak Fabian zareaguje na siostre albo braciszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Angelika cieszę się 😘
Linka ja "chorowałam na ten espiro ale nie było mnie na niego stać 😞
a w ogóle to jak masz zamiar wychodzic z dwójką i z dwoma wózkami ???
może kup sobie jakiś "podwójny" są takie dla dziecii "rok po roku"
a jak ty sie czujesz - matko kiedy ta cesarka ??, jeszcze z tydzień i będzie pewnie po wszystkim co???? ale Ci zazdroszczę , imię wybrane ?????

a kiedy ja w końcu pojadę nad morze ???może na emeryturze mi się uda 😁

a ja już nie mogę doczekać się EURO , OMG ale będzie sie działo 🤪


mi ten espiro na szczescie zafundowała moja mama 🙂 ja mam duze podworko i nie bede nigdzie chodzic z dwoma wozkami jak gdzies pojedziemy to jeden bedzie pchał R a drugi ja 🙂
ogolnie czuje sie dobrze ale przeszkadza mi juz ten duzy brzuchol, jak dla mnie jest ogromny 😮 jutro mam ginekologa i mam sie umowic na cesarke ale jeszcze zobacze czy nie pojade prosto na szpital i troche nie nasymuluje zeby było szybciej chiałbym zeby to był 7 czerwiec 🙂 chodz z drugiej strony moze i lepiej było by urodzic po weekendzie przynajmniej mecz otwarcia bym sobie oglądła na spokojnie i sobie spokojnie pojadła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he LInka mecz otwarcia najważniejszy 😉
ale z drugiej strony może uda się w trakcie 😉 wtedy powiesz synowi że rodziłaś w historycznym momencie kiedy Polska pokonywała Grecję 😉
Angela nie martw się , trochę czasu minie zanim Fabian załapie o co chodzi , najpierw sprawdzi czy "żywe" potem trochę pochlasta, poszczypie, poprzewraca i bedzie OK
sąsiadki mały niby kocha młodszą siostrę ale tylko czeka i jak nikt nie patrzy to chętnie ją popchnie , albo walnie, albo uszczypnie a potem mówi że to nie "ON " he he
lenę też już poszturchał, np przyszedł ją przytulić ale jedną ręką z całej siły szczypał w ramię 😉
albo jak się bawiły na pdowórku to cos tam gadał "lena, lena" po czym jak myślał że nikt nie patrzy to ją popchnął z całej siły , on po prosu musi by w centrum zainteresowania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
he he LInka mecz otwarcia najważniejszy 😉
ale z drugiej strony może uda się w trakcie 😉 wtedy powiesz synowi że rodziłaś w historycznym momencie kiedy Polska pokonywała Grecję 😉
Angela nie martw się , trochę czasu minie zanim Fabian załapie o co chodzi , najpierw sprawdzi czy "żywe" potem trochę pochlasta, poszczypie, poprzewraca i bedzie OK
sąsiadki mały niby kocha młodszą siostrę ale tylko czeka i jak nikt nie patrzy to chętnie ją popchnie , albo walnie, albo uszczypnie a potem mówi że to nie "ON " he he
lenę też już poszturchał, np przyszedł ją przytulić ale jedną ręką z całej siły szczypał w ramię 😉
albo jak się bawiły na pdowórku to cos tam gadał "lena, lena" po czym jak myślał że nikt nie patrzy to ją popchnął z całej siły , on po prosu musi by w centrum zainteresowania 😉

oj zarty z tym meczem sobie robie;p ale po prostu mam dosc tego ze czuje sie jak staruszka i nic mi nie wolno robic, nosic Mai, do 17 siedze sama w domu z Majka i sie nam nudzi zwłaszcza jak jest brzydka pogoda i nie ma jak wyjsc z domu;/
siedziałam pare dni u tesciowej i weszłam z nia na wojenna sciezke, wiec wole juz siedziec w domu 🙂
a poza tym strasznie jestem ciekawa mojego synka i nie moge sie doczekac az go zoabcze 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Mam nadzieje ze Fabian bedzie kochal i nie bedzie z tych niedobrych 🙂

chodz ostatnio przeszedl samego siebie jak uderzyl swoja kolezanke mlodsza o 2 tygodnie 🥴
on ja dusil 🤪 🥴

powiem szczerze że mnei to nie dziwi bo LENA też robi dziwne rzeczy ale zastanawia mnie kuźwa skad one mają takie pomysły , przecież nie widza takich rzeczy , przynajmniej moja nie ogląda nic takiego w TV nie widzi jak ja się tłukę z Pawłem a potrafi tak przypier.... że aż głowa mała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Mam nadzieje ze Fabian bedzie kochal i nie bedzie z tych niedobrych 🙂

chodz ostatnio przeszedl samego siebie jak uderzyl swoja kolezanke mlodsza o 2 tygodnie 🥴
on ja dusil 🤪 🥴

powiem szczerze że mnei to nie dziwi bo LENA też robi dziwne rzeczy ale zastanawia mnie kuźwa skad one mają takie pomysły , przecież nie widza takich rzeczy , przynajmniej moja nie ogląda nic takiego w TV nie widzi jak ja się tłukę z Pawłem a potrafi tak przypier.... że aż głowa mała 😮

no wlasnie 🙂 🤪
ja to w pierwszym momencie bylam w szoku jak kolezanka mu wyrwala z reki stary telefon a ten wpadl w szal napierw ja dusil a potem ja tak popchnal ze glowa walnela o podloge 🥴 i zanim podbieglam zeby to przerwac to ja bil a ona ryczala 🥴 co ja sie najadlam wstydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Mam nadzieje ze Fabian bedzie kochal i nie bedzie z tych niedobrych 🙂

chodz ostatnio przeszedl samego siebie jak uderzyl swoja kolezanke mlodsza o 2 tygodnie 🥴
on ja dusil 🤪 🥴

powiem szczerze że mnei to nie dziwi bo LENA też robi dziwne rzeczy ale zastanawia mnie kuźwa skad one mają takie pomysły , przecież nie widza takich rzeczy , przynajmniej moja nie ogląda nic takiego w TV nie widzi jak ja się tłukę z Pawłem a potrafi tak przypier.... że aż głowa mała 😮


u mnie Maja strasznie lubi dzieci 🙂 i jak widzi jakies dziecko to zaraz chce sie przytulic i wspina sie na rece do dzieci i potem jest tak ze te dzieci uciekaja od Maji z płaczem :P
ale ogolnie ładnie bawi sie z innymi dziecmi, dzieli sie zabawkami, nie jest samolubna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój nie bije ale szczypie, namiętnie ciągnie Julke za włosy, aż uciekać musi przed nim momentami, no i ma obsesje na punkcie stóp- gryzie w palucha dużego u nogi 😁 😁
a z taką różnica wieku jest bajka, zaczęli sie teraz ładnie bawić (oczywiście jak jedno i drugie wyrazi ochotę w tym samym momencie 😁 😁) np. wożą sie na zmianę na takiej wielkiej śmieciarce: jedno wsiada a drugie je pcha 😁 😁 pomijam juz fakt, że jak młody próbuje cos płaczem wymusić a ja go olewam to dostaję opierdziel od Julki że dziecko płacze a ja nic nie robię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...