Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
ja wbiję się z pytaniem.

co sądzicie o soku malinowym, np. herbapol do rozcięczania z wodą,
nasze dzieciaki mogą to pić?


Ja daje malej wszystko , no prawie bo wiadomo ze coli nie dam czy innych swinst gazowanych.
Teraz ostatnio moj brzdac przeniosl sie na picie wod smakowych 😮 to chyba ma po mamie ze nie lubi zwyklej wody tylko smakowe.
Daje jej zywca smakowego rozcienczonego ze zwyklym.
Czasem kupie takie cos (kubus water woda malinowa sa tez inne smaki z tej serii):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/kubuswaterrrmalina500ml.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3780/kubuswaterrrmalina500ml.jpg[/IMG][/URL]

I ten kubus ma tak fajnie ze ta butelka jest niekapek i ostatnio to ulubiona butelka do picia mojego galgana malego 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja raczej daję wodę, właściwie to bardzo rzadko napoje i soki. Kacper pije bez problemu, więc na siłę soku mu dawać nie będę. Ale wolałabym dawać taki sok do rozcieńczania, niż te 'wody' smakowe, bo koło wody to to stać nie powinno. Nie wiem jak te Kubusia wody, ale żywce, to zwykłe napoje, które wspólne z wodą mają jedynie kolor. A raczej to, że są przezroczyste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle Kacper widzi, że ja cały czas coś ścieram, myje itp i skubany sam zaczyna sprzątać 😁 Ja patrze, a ten urywa kawałek ręczniczka papierowego, idzie do stołu i ściera 😁 później półkę, wykładzinę 😁 A nie daj Boże ma coś do ręki przyklejone, to zaraz w spodnie wyciera i trzepie łapki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wody smakowe zywca sa na wodzie zrodlanej zywca zdroju wiec ma jednak oprocz koloru cos wspolnego 😉
No alewlasnei teraz doczytalam ze benzoesan sodu 😮 o kurcze to juz wole te kubusia bo sa bez konserwantow ☺️
Ale ja swoja droga dla siebie i tak bede kupowac zywca i weroni mineral bo to jedyne wody po ktorej niemam zgagi bo sa na cukrze a nie na slodziku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Wody smakowe zywca sa na wodzie zrodlanej zywca zdroju wiec ma jednak oprocz koloru cos wspolnego 😉
No alewlasnei teraz doczytalam ze benzoesan sodu 😮 o kurcze to juz wole te kubusia bo sa bez konserwantow ☺️
Ale ja swoja droga dla siebie i tak bede kupowac zywca i weroni mineral bo to jedyne wody po ktorej niemam zgagi bo sa na cukrze a nie na slodziku.

inne napoje, też są na wodzie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok lece do carefour na zakupy male bo zapomnialam na wiekszych comiesiecznych zakupach kupic Ali podkladow belli wiec musze isc po podklady i po ciastka do sernicznkow 😉
a jak wroce to czeka na mnie mega sterta garow do mycia po wczorajszych wojarzach w kuchni i szykowanie obiadu. Dzis mam smaczusny zurek gesty z kielbaska biala jajkiem i ziemniakiem.
Milego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Wody smakowe zywca sa na wodzie zrodlanej zywca zdroju wiec ma jednak oprocz koloru cos wspolnego 😉
No alewlasnei teraz doczytalam ze benzoesan sodu 😮 o kurcze to juz wole te kubusia bo sa bez konserwantow ☺️
Ale ja swoja droga dla siebie i tak bede kupowac zywca i weroni mineral bo to jedyne wody po ktorej niemam zgagi bo sa na cukrze a nie na slodziku.

inne napoje, też są na wodzie :>


Tak sa na wodzie wszystkie napoje hehehehhe ale ja pisalam o zrodlanej w sensie ze sa na wodzie mineralnej. Ok mneijsza oto lece do sklepu.
Papa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szyszka - ja nie daję przez wzgląd na zawarty tam cukier ale wiadomo - teraz się od tego nie uchronisz więc jak mocno rozcieńczysz to pewnie nic się nie stanie 🙂

A co do sernika na zimno to wcale nie ma potrzeby dodawania żelatyny żeby był dobry, zresztą Kasia Tutli jest w tym mistrzynią i jak dla mnie cukierniczym guru- mam od niej przepis bez żadnej żelatyny - tyle
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo ja na chwilkę 🙂

Ola daj przepisa jak tam te deserki robisz bez zelatyny please!
Magda uwielbiam Majeczke, filmiki boskie, jak latała golutka po łóżku to aż moja Hel przylazła pogadać 🙂



Dla rozrywki: z zeszlego roku, ja i B z tyłu (żółto- czarni) Wyglądam przy nim jak karzeł kuźwa zaczynam nosić szpile 😠 😠 😠 😠
http://www.youtube.com/watch?v=FHa7jFXov3w&feature=player_embedded&fb_source=message
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...