Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chyba trzeba się iść myć i spać 🤨
Mój stary zasnął w sypialni w opakowaniu tak śpiące dziecko pilnował.. Jakbym tam nie weszła i nie przełożyła Leny do łóżeczka to pewnie zaliczyłaby upadek 🤢
I weź tu każ pilnować dziecka facetowi.. Nawet w sypialni pożytku nie ma 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo 🙂

ja sama dzisiaj, bo S. wyszedl, zmylam naczynia, pranie powiesilam,

planuje isc pod prycho, ale mi sie tylka ruszyc nie chce.... Nelcia sobie spi cichutko


Magda- przeslij i mi Majeczke, dawno jej nie widzialam 🙂!!

a ja ostatnio jakos nie nagrywam filmikow Neli tak czesto, sama nie wiem czemu, czas za szybko mija chyba.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do dzieciaczkow, to ja pamietam, jak Nela miala 2 miesiace, okres mi sie spoznil i wpadlam w panike ze jeste w ciazy........... nie wyobrazalam sobie miec drugiego bobo, nie wyobrazalam sobie kochac inne dziecko tak jak kocham neliczke...... minal rok... Kocham Nele nad zycie, za kazdym razem gdy na nia patrze, to czuje ze ona jest wyjatkowa i jest absolutnie najwazniejsza dla mnie na wiecie.

Wczoraj mialam dostac miesiaczke, biore tabletki, wiec wszystko jak w zegarku powinno byc. Dostalam jednak okresu dzisiaj rano... i co?? gdy zauwazylam plamke krwi jakos tak pomyslalam, ze w sumie bylo by dobrze, gdybym miala miec w sobie drugie bobo 🙂 tak to sie w mojej glowinie wszystko zmienia 🙂

ale jeszcze nie teraz, zbyt wiele rzeczy u nas w domu nie jest tak jak powinno, zbyt wiele trzeba jeszcze pozalatwiac, moze w przyszlym roku?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszy filmik - to pokazanie jak moje dziecko się zachowuje... 😉

A drugi to urywek pikniku pracowniczego mojego męża" Bosch" z dziś -
sam początek, Maja tak właśnie tańczy poza domem, bo w domu wygląda to zupełnie inaczej. 🙂

Ola, Madzia, Nikolina, Dagi, Matylda - wysyłam...

Idę spać. Jak coś to piszcie to jutro wyślę reszcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju weśta nie piszta o dzieciach, ciążach wpadkach , okresach itp bo mi się ryczeć chce 😞
ehhhhhhhhhh
ja tam nie wiem jak można byc w ciązy nie chcąc tego 😞
ja TO z P, robię raz na miesiąc czasem rzadziej , nigdy się nie zabezpieczaliśmy ( no dobra dwa razy ☺️ ) ale też nigdy nie było do "końca", nie wyobrażam sobie że mogłoby być inaczej
dlatego wpadki z własnym, osobistym mężem zaliczyc nie mogę a i zaplanować tez nie bo właśnie mi oznajmił że nie chce mieć więcej dzieci
ani teraz, ani za rok ani nigdy
to na prawdę jest dołujące 😞

ja dopiero mniej więcej po roku poczułam tą "wielką" macierzyńską miłość do LENY i chciałabym nią obdarzyć kolejną 3kę a nawet 5kę 😞 😞
oki spadam do wyra bo P. niebawem będzie
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Pierwsza 🙃

Maja golas śmieszna, też widzę dydusia kocha jak moja bździnka 😁 Tańcuje jak stara już

A Lena ma już nowy układ choreograficzny - teraz się na boki buja i przeplata to z uginaniem kolan ☺️

U mnie się już od godziny rosół gotuje. A co do dzieci to JA (S. jeszcze nie planował 😁 ) zaplanowałam na przyszły rok na wakacje w Chorwacji albo jakoś tak, żeby się w kwietniu 2014 urodziło. 3 lata różnicy będzie jak dobrze pójdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,
druga,
Aniaaaaaaa - już Ci wysyłam! Przepraszam! 😁 😁 😁 😁

No ona jest taka tancerka i łobuz, że ho ho!
Musiałam za nią biegać, bo ona w miejscu nie ustoi.
Wcale się nie bała, leciała wszędzie, i wszędzie SAMA!
Jak nas widziała, to od razu uciekała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Bry,
druga,
Aniaaaaaaa - już Ci wysyłam! Przepraszam! 😁 😁 😁 😁

No ona jest taka tancerka i łobuz, że ho ho!
Musiałam za nią biegać, bo ona w miejscu nie ustoi.
Wcale się nie bała, leciała wszędzie, i wszędzie SAMA!
Jak nas widziała, to od razu uciekała.

U nas to samo.. Matko ja już czasem nie ogarniam.. Właśnie nóż z szafki w kuchni zdjęła, aż mnie w żołądku zabolało, szczęście w nieszczęściu że złapała za rączkę a nie za ostrze - matko jedyna, jeszcze mnie trzęsie 🤢 Oczy w dupie i nie wiem gdzie jeszcze trzeba mieć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Bry,
druga,
Aniaaaaaaa - już Ci wysyłam! Przepraszam! 😁 😁 😁 😁

No ona jest taka tancerka i łobuz, że ho ho!
Musiałam za nią biegać, bo ona w miejscu nie ustoi.
Wcale się nie bała, leciała wszędzie, i wszędzie SAMA!
Jak nas widziała, to od razu uciekała.

U nas to samo.. Matko ja już czasem nie ogarniam.. Właśnie nóż z szafki w kuchni zdjęła, aż mnie w żołądku zabolało, szczęście w nieszczęściu że złapała za rączkę a nie za ostrze - matko jedyna, jeszcze mnie trzęsie 🤢 Oczy w dupie i nie wiem gdzie jeszcze trzeba mieć 🤢





no właśnie... 🤢




Ewelina, jak remont?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie wszystko skute ale musimy zaczekać bo Piotr urlopu nie może teraz wziąć a zacząć i siedzieć w tym cały tydzień to by masakra była 🤢 wiec jesteśmy w innym pokoju tamten zamknięty i czekamy jakieś 4dni 🥴 no trudno jakoś się przemęczymy

a żeby tego było mało wczoraj moj brat trafił na pogotowie( 12 lat) bo mu na wycieczce szkolnej-harcerskiej koran drzewa spadł na nos 🤢 5 szwów ma 🤢
Idę dziś do kościoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
ja już się wykąpałam,
włosy wyprostowałam
do dziadków pojechałam
przejażdżkę motocyklem po lesie zaliczyłam
sałatę do obiadu zrobiłam
zupę dla młodej ugotowalam
teraz zjemy obiad , młoda zupę jak wstanie , ubieramy się i idziemy na chwilę na ROCZEK do Hanki ( najlepszejszej koleżanki mojej córki )
no
to miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...