Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
no to faktycznie 🙂

Nikssa - nie wiem dlaczego, ale Cię nie zrozumiałam... 🙂 Czytam dwa razy i nic z tego nie wiem 🙃


hehe no troche chaotycznie mi to wyszło
ja mam upadłego anioła na plecach wiec sie nie porozciagał ale od samego początku wykonanie pozostawia wiele do życzenia. no ale na razie cierpie bo 400-500 zl nie wywale niestety zeby sobie to naprawic 🤢 🤢
a no i te anioł ma w jednej dłoni 3 a w drugej 4 palce, i skrzydła beznadziejnie wyszły bo jakies takie \"krucze\" 🤢 🤢


teraz wszystko rozumiem 😉

No ja też mam dwa do poprawki, a dwa inne są bardzo ładne.

Tynka - ale przecież skoro Ci nie widać tak to nie trzeba się z tym spieszyć 🙂 przecież nago nie chodzisz 🙂 nie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wiola, plasterków transway nie próbowałam jeszcze bo nie mogę ich nigdzie tu dostać, a normalne plastry nie działają :/

Macie jakieś pomysły na podziękowanie dla gości weselnych oprócz migdałów w organzie? Tanich i łatwych do znalezienia?

ja słyszałam o cukierkach (chyba krówki) ze zdjęciem pary młodej, lub inne cukierki, czy też małe słodycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Macie jakieś pomysły na podziękowanie dla gości weselnych oprócz migdałów w organzie? Tanich i łatwych do znalezienia?


u nas przy każdym talerzyku stała buteleczka wódki (50ml) z karteczką z podziękowaniem i czekoladki z naszym zdjęciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Nie wiem która to pisała o tym że Marina poleciała do Egiptu 😮 Otóż Marina miała jechać do Chorwacji w czwartek ale Anielka miała wypadek w domu, zwaliła na siebie szafkę, rozcięła usta i Marina nie pojechała.. Przynajmniej tak było wczoraj. Mieli jechać do lekarza prywatnie ją prześwietlić bo w szpitalu nie raczyli, tylko lekarz ją dotknął i okiem rzucił.. I dla świętego spokoju miała to sprawdzić... Jeśli wyszło ok to mieli pojechać i pewnie pojechali - nie wiem, napiszę do niej i zapytam bo też się martwię co z Anielką 🥴

Ania - ja Ci później znajdę stronki z prezentami dla gości bo jest tego multum, tylko rzeczywiście - wszędzie przeważają migdały w organzie 🙂

Edit: - podoba mi się ciastko z wróżbą 🙂
http://www.slubnezakupy.pl/sklep,102,uniwersalne_prezenciki.htm
Tu trochę drogo ale też i bardzo elegancko

http://decorisus.pl/c/0/127/Podzi%C4%99kowania%20dla%20Go%C5%9Bci.html


I póki co to mało tu będę - będę zaglądać ale nie mam nastroju i nie chcę truć nikomu, muszę sobie poradzić z pewnymi sprawami i się ogarnąć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
przez pomyłkę napisałam na kwietniówkach 2010 🙂
dobra jestem 😁

Nikola z dziadkami na działce,
Ł. w pracy
ode mnie wyszła kosmetyczka, zrobiłam sobie paznokcie i twarz i leżę i pachnę 😉 ☺️
cała sobota dla mnie ☺️ 😉

Ciekawe jak Anielka
🥴

Ja tam lubię mieszkanie w bloku - mam kawałek ogródka gdzie siedzę całymi dniami, a Nici bawi się w swojej piaskownicy 🙂

a i masażysta by mi się przydał teraz ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
bry,
przez pomyłkę napisałam na kwietniówkach 2010 🙂
dobra jestem 😁

Nikola z dziadkami na działce,
Ł. w pracy
ode mnie wyszła kosmetyczka, zrobiłam sobie paznokcie i twarz i leżę i pachnę 😉 ☺️
cała sobota dla mnie ☺️ 😉

Ciekawe jak Anielka
🥴

Ja tam lubię mieszkanie w bloku - mam kawałek ogródka gdzie siedzę całymi dniami, a Nici bawi się w swojej piaskownicy 🙂

a i masażysta by mi się przydał teraz ☺️ 😁

Ja też chciałam sobie poprawić nastrój i poszłam do kosmetyczki bo nowy salon pod nosem otworzyli ale jak mi pani powiedziała że pedicure standard 80zł z malowaniem 90 a frencz 100 to wyszłam 😁
Tyle się nacieszyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
bry,
przez pomyłkę napisałam na kwietniówkach 2010 🙂
dobra jestem 😁

Nikola z dziadkami na działce,
Ł. w pracy
ode mnie wyszła kosmetyczka, zrobiłam sobie paznokcie i twarz i leżę i pachnę 😉 ☺️
cała sobota dla mnie ☺️ 😉

Ciekawe jak Anielka
🥴

Ja tam lubię mieszkanie w bloku - mam kawałek ogródka gdzie siedzę całymi dniami, a Nici bawi się w swojej piaskownicy 🙂

a i masażysta by mi się przydał teraz ☺️ 😁

Ja też chciałam sobie poprawić nastrój i poszłam do kosmetyczki bo nowy salon pod nosem otworzyli ale jak mi pani powiedziała że pedicure standard 80zł z malowaniem 90 a frencz 100 to wyszłam 😁
Tyle się nacieszyłam 🙂


ja za pedicure hybrydowy - 70zł zapłaciłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ale Ci fajnie, nie tyle wizyty kosmetyczki zazdraszczam co całej soboty dla siebie. Ja właśnie zrobiłam tort na jutrzejszą imprezkę i też mam dla siebie chwilkę bo mąż wysłał teściową z dzieckiem na spacer.

Ola ale ceny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
bry,
przez pomyłkę napisałam na kwietniówkach 2010 🙂
dobra jestem 😁

Nikola z dziadkami na działce,
Ł. w pracy
ode mnie wyszła kosmetyczka, zrobiłam sobie paznokcie i twarz i leżę i pachnę 😉 ☺️
cała sobota dla mnie ☺️ 😉

Ciekawe jak Anielka
🥴

Ja tam lubię mieszkanie w bloku - mam kawałek ogródka gdzie siedzę całymi dniami, a Nici bawi się w swojej piaskownicy 🙂

a i masażysta by mi się przydał teraz ☺️ 😁

Ja też chciałam sobie poprawić nastrój i poszłam do kosmetyczki bo nowy salon pod nosem otworzyli ale jak mi pani powiedziała że pedicure standard 80zł z malowaniem 90 a frencz 100 to wyszłam 😁
Tyle się nacieszyłam 🙂


ja za pedicure hybrydowy - 70zł zapłaciłam.

No ten też hybrydowy ale ludzie.. jak się nowy salon otwiera - w dodatku na osiedlu gdzie nie ma bogaczy to się robi promocje żeby kogoś przyciągnąć w ogóle.. Ja im tam wróżę góra pół roku.. Za dekoloryzację i farbowanie 190 zł mi krzyknęły - pogięło je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola - a wiadomo co z Anielką?
No i co z Twoim nastrojem?

Nie wiem co z Anielką, nic Marina nie odpisała ale pisałam na jej tel a ona go zgubiła, wiem że numer już działa tylko nie wiem czy aparat miała nowy, miała sobie kupić - tylko czy zdążyła przed wyjazdem? Nie wiem.. Mam numer do jej P. ale jakoś mi niezręcznie pisać do niego... ☺️

A mój nastrój... Hmmmm Pozostawię bez komentarza.. Mam mały zakręt.. Mam nadzieję że niedługo wyjdę na prostą, jutro mama jedzie do mnie "na pomoc" 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...