Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.

Linka slodkie dzieciaczki ☺️ tez bym chciala takiego maluszka drugiego znow.... a te nasze tak szybko rosna 😞

Pytalyscie jak udal sie urlop i pogoda. Wiec pogoda zajebiaszcza byla. Udalo mi sie zalapac na prawdziwe lato i bylo super. Tylko czwemu ten nasz baltyk taki zimny 😞
Ala sie boi wody/morza za to piasek na plazy 100 razy lepszy niz ten na dzialce 😎 wiec byla radocha z zabawy grzebania itp.
A ja nawet sie ladnie opalilam 😎 i nawet udalo mi sie wymaczac w baltyku ale tylko do pasa bo wiecej juz za zimno bylo 😁

Wracajac wstapilysmy do kuzynki u ktorej Ala podlapala wirusowke i wlasnie siedze do konca tygodnia w domu na L4. Ma katarek kicha i ma ok 37,7-38,5 i jest mega marudna.

Nie odniose sie do zadnych WAszych wypowiedzi-przepraszam ale ponad 100stron nadrobic to nie dla mnie za bardzo , no i czasowo nie daje rady. Przez ten wyjaz Ala sie strasznie rozregulowala i juz nie chodzi spac o 20 a 22 😠 i nie chce mleka rano z butli pic 😠 tylko cycek jeszcze 2 razy dzinnie i tyle chyba jej wystarcza.

Napisze tylko co do tuszow bo widze ze to temat z ostatnich stron-ja uzywam jak wychodze do pracy lub inne spotkanie itp okazje.
Uzywam takiego i jestem z niego bardzo zadowolona:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Maybelline-One-by-One-Mascara-tusz-do-rzes,98790
kupilam pod choinke sobie za 29,99 z tonikiem micelarnym 😉

Lece. Chlopaki (maz i szwagier) jutro zalewaja plyte na budowie i musze im zrobic nalesniki na jutro, do tego jak mama wroci to podrzuce jej Ale i pojde na zakupy male bo nie bede chorej ciagac po sklepie, do tego czeka mnie sterta garow do mycia po obiedzie i zrobienie ciasta.

No wlasnie ciasto.... cp byscie polecily z jagod na szybciutko?
Mam ok 0,4kg jagud i ok 200g poziomek i chce cos upiec z nich bo reszta poszla na drzem-mniam mniam niema to jak dzemik jagodowy wlasnej roboty 😎

Upatrzylam sobie takie cos-co myslicie??
http://alicja.przepisy.net/blyskawiczne-ciasto-z-jagodami/

Milego Dnia Babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linkaa - dzieci słodziaki - Maja jak cherubinek wygląda z tymi loczkami 🙂

Alice - ja takie ciasto robię często ale bez żadnych sztucznych aromatów - masz świeże owoce to po co psuć smak. Aha no i poziomek nie dodawaj bo poziomki po jakimkolwiek przetworzeniu robią się gorzkie. Jagody na konfiturę czy dżem ok ale poziomki już nie.
No i fajnie że pogodę miałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Linkaa - dzieci słodziaki - Maja jak cherubinek wygląda z tymi loczkami 🙂

Alice - ja takie ciasto robię często ale bez żadnych sztucznych aromatów - masz świeże owoce to po co psuć smak. Aha no i poziomek nie dodawaj bo poziomki po jakimkolwiek przetworzeniu robią się gorzkie. Jagody na konfiturę czy dżem ok ale poziomki już nie.
No i fajnie że pogodę miałaś.


Gorzkie?? 😮 kurcze to co ja mam zrobic z tymi rozciapanymi poziomkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nigdy nie daje smietany do owocow ani do truskawek ani poziomek do zadnych innych po prostu raz sprobowalam i bardzo bardzo mi nie smakowaly 😞 Jak juz mam jesc owoce swierze to tylko ewentualnie z cukrem no ale te poziomki tak wygladaly biedaczki ze nawet na "swierzo" nie dalo rady zjesc. Zaryzykowalam i wrzucilam do ciasta i juz sie piecze. Ale dziekuje za podpowiedzi. Zrobilam to co wstawialm zw strony.

A co to ten test kilowy?? ja wiem ze na kile to normalnie w kazdym laboratorium z krwi mi robili jak trzeba bylo np. do pracy itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...