Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
ewelinkaaleks my już 5 raz robiliśmy nawet jak była zdrowa i dalej ma za dużo ma 17 tyś na 10 tyś normy mam nadzieję że to nie będzie nic strasznego jak piszesz 🙂

oj to nie fajnie 😞 nie martw się trzeba być dobrej myśli choć wiem jak ja to przeżywałam za każdym pobraniem....... 😞 mi jeszcze tłumaczyła panie doktor że dziecko po nocy musi być bardzo dobrze napojone i pobranie musi być perfekcyjnie pobrane w sensie że krew musi mocnym strumieniem polecieć a nie kapane do próbki wiec zwróć uwagę jak będą pobierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
eunia91 napisał(a):
a ostatnio znowu byłyśmy w szpitalu.... 😞 teraz już jesteśmy w domu ale cały czas ma za dużo leukocytów we krwi i tylko to i musze z nią pójść do hematologa który jest we Wrocławiu i do gastoentorologa we Warszawie.... Masakra.... Trochę się martwimy ale jestem dobrej myśli że to nic poważnego...

Nie przejmuj się nam też w szpitalu wykryto słabą krzepliwość krwi i skierowali do hematologa, robiliśmy powtórne badania i wyszło wszystko okej a Pani doktor powiedziała że przy infekcjach organizm dziecka właśnie w ten sposób reaguje i wszystkie takie badania z krwi w czasie choroby dziecka są nie czytelne dopiero gdy dziecko jest zdrowe można określić po wynikach czy faktycznie występuje problem. Także trzymam kciuki aby się szybko wyjaśniło i okazało się to co u nas.... 😘


Dziewczyny ale jak to jest bo ja juz nierozumiem 😞
Krzepliwosc to z tego co wiem płytki krwi a podwyzszony stan leukocytow to swiadczy o stanie zapalnym. Jak ja mialam 7-8 lat to mialam 15tys leukocytow i podejrzewali u mnie bialaczke a sie okazalo ze to zapalenie wyrostka bezobjawowe.

czego nie rozumiesz? 😮 mój dawid mial co innego ale wszystko co w krwi wychodzi nie tak musi być skierowane do hematologa który już robi dokładne badania pod kontem znalezienia przyczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
eunia91 napisał(a):
ewelinkaaleks my już 5 raz robiliśmy nawet jak była zdrowa i dalej ma za dużo ma 17 tyś na 10 tyś normy mam nadzieję że to nie będzie nic strasznego jak piszesz 🙂

oj to nie fajnie 😞 nie martw się trzeba być dobrej myśli choć wiem jak ja to przeżywałam za każdym pobraniem....... 😞 mi jeszcze tłumaczyła panie doktor że dziecko po nocy musi być bardzo dobrze napojone i pobranie musi być perfekcyjnie pobrane w sensie że krew musi mocnym strumieniem polecieć a nie kapane do próbki wiec zwróć uwagę jak będą pobierać

jak one nawet nie pozwalały mi być przy niej tylko stałam za drzwiami i słyszałam jak się drze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
eunia91 napisał(a):
a ostatnio znowu byłyśmy w szpitalu.... 😞 teraz już jesteśmy w domu ale cały czas ma za dużo leukocytów we krwi i tylko to i musze z nią pójść do hematologa który jest we Wrocławiu i do gastoentorologa we Warszawie.... Masakra.... Trochę się martwimy ale jestem dobrej myśli że to nic poważnego...

Nie przejmuj się nam też w szpitalu wykryto słabą krzepliwość krwi i skierowali do hematologa, robiliśmy powtórne badania i wyszło wszystko okej a Pani doktor powiedziała że przy infekcjach organizm dziecka właśnie w ten sposób reaguje i wszystkie takie badania z krwi w czasie choroby dziecka są nie czytelne dopiero gdy dziecko jest zdrowe można określić po wynikach czy faktycznie występuje problem. Także trzymam kciuki aby się szybko wyjaśniło i okazało się to co u nas.... 😘


Dziewczyny ale jak to jest bo ja juz nierozumiem 😞
Krzepliwosc to z tego co wiem płytki krwi a podwyzszony stan leukocytow to swiadczy o stanie zapalnym. Jak ja mialam 7-8 lat to mialam 15tys leukocytow i podejrzewali u mnie bialaczke a sie okazalo ze to zapalenie wyrostka bezobjawowe.

czego nie rozumiesz? 😮 mój dawid mial co innego ale wszystko co w krwi wychodzi nie tak musi być skierowane do hematologa który już robi dokładne badania pod kontem znalezienia przyczyny


Aha oto chodzi , zle zrozumialam w takim razie. Dzieki za wyjasnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
eunia91 napisał(a):
ewelinkaaleks my już 5 raz robiliśmy nawet jak była zdrowa i dalej ma za dużo ma 17 tyś na 10 tyś normy mam nadzieję że to nie będzie nic strasznego jak piszesz 🙂

oj to nie fajnie 😞 nie martw się trzeba być dobrej myśli choć wiem jak ja to przeżywałam za każdym pobraniem....... 😞 mi jeszcze tłumaczyła panie doktor że dziecko po nocy musi być bardzo dobrze napojone i pobranie musi być perfekcyjnie pobrane w sensie że krew musi mocnym strumieniem polecieć a nie kapane do próbki wiec zwróć uwagę jak będą pobierać

jak one nawet nie pozwalały mi być przy niej tylko stałam za drzwiami i słyszałam jak się drze

chyba żartujesz? 😮 😠 nie zgadzaj sie na coś takiego! masz prawo być koło swojego dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu coś dla tych co okresują hehe ale się uśmiałam 🙂

Dlaczego nie należny denerwować kobiet przed okresem?
Gość chciał rozweselić żonę przezywająca właśnie TE DNI,
zadając jej pytanie: "Ile kobiet, ze stresem przedmiesiączkowym, jest
potrzebnych by wymienić przepalona żarówkę?"
Odpowiedz żony brzmiała:
- Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktoś w tym domu, kto wie JAK wymienić przepalona żarówkę! Wy, mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest PRZEPALONA! Siedzieli byście w ciemnościach TRZY DNI, zanim bycie zrozumieli co KURWA jest nie tak! A jeśli to już zrozumiecie, to nie jesteście w stanie znaleźć w domu zapasowej żarówki, pomimo tego, że od 17 lat są ZAWSZE w tej samej szafce! A jeżeli już stałby się CUD i w jakiś niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te pierdolone żarówki, to przez dwa jebane dni problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i WYMIENIENIE tej PIERDOLONEJ ŻARÓWKI. Kolejne DWA kurewskie dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego jebanego KRZESŁA z powrotem na miejsce! A w miejscu gdzie stało, i tak na podłodze
zostanie pierdolony, PUSTY, ZGNIECIONY KARTONIK po wkręconej, nowej żarówce, bo wy nigdy kurwa NIE POTRAFICIE po sobie posprzątać! Gdyby nie my, to byście do usranej śmierci brnęli po pachy w śmieciach,i dopiero gdyby zginał wam PIERDOLONY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnili byście pod hasłem: "AKCJA RATUNKOWA" cała pierdolona armię do tego jebanego sprzątania! I TAK KURWA DO ZAJEBANIA!!! CAŁE ŻYCIE Z KRETYNAMI!!!
I tu nastąpiła chwila ciszy, po której mąż usłyszał:
- Przepraszam kochanie, o co pytałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
padam na ryj serio
Alice to u Ciebie widzę tak jak u mnie , tylko że ja mam tak co drugi miesiąc
no czyli za miesiąc będzie boleśniej i obficiej a najgorsza będzie druga doba
piszta coś jeszcze
a tak mi się przypomniało jak pisałyście o tych dzieciołkach i cesarkach
to właśnie przed urodzeniem LENY w marcu , pamiętacie co się wydarzyło u mojej sąsiadki 😞
ona zawsze ma łzy w oczach jak chodzimy tam z LENĄ a widzimy się często kilka razy dziennie , kilka razy nawet powiedziała coś w stylu : "mój Piotruś też już by taki był" 😮 kurde nigdy nie wiem jak się zachować i co powiedzieć 🤢
Eunika kurcze dziwne z tymi wynikami ale wszystko będzie dobrze , nie ma zdrowszych dzieci od naszych kwietniowych 😉
aha ja już ze swoją na zakupy nie chodzę 😁
a i historia z kościoła z zeszłej niedzieli
mama z 4 latkiem była w kościele , wytrzymała 3 min po rozpoczęciu , bo gadał , krzyczał, wyrywał się, pokazywał ludziom języki
więc wyszła na dwór , no tam chwila spokoju bo zaczął grzebać w trawie a raczej kopać rencyma dołek i wykopał wielki dół , no ale wykopał też jakąś taką wielką larwę no takiego białego pędraka takie grube i tłuste i zaczął go tam obracać , mama prosiła go 200 tyś razy żeby przestał , odciągała jego uwagę itp.itd. na sekundę się udało więc ona bach rozdeptała tego robaka a ten w sekundzie na cały głos "KURWA ROZDEPCYŁAŚ MI ROBAKA " 😁
potem mama została skopana, spluta i dostała nie raz z pięści i trzeba było jeszcze przed "Barankiem Bożym " do domu 😉
dodam że znam tą dziewczynę i wiem że robiła wszystko żeby taki nie był no ale takie już z niego ziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A nasza biedna Tutli rzyga 🤢
Oj będzie dziewucha 😁


Ja mam dziewuche a nie zygalam ani razu 😁
a nie przepraszam raz jak sie zatrlam...

A ja rzygałam jak kot bite 2 miesiące.. Kasia z Witem w ogóle nie rzygała, więc mniemam że tym razem ma girl 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
padam na ryj serio
Alice to u Ciebie widzę tak jak u mnie , tylko że ja mam tak co drugi miesiąc
no czyli za miesiąc będzie boleśniej i obficiej a najgorsza będzie druga doba
piszta coś jeszcze
a tak mi się przypomniało jak pisałyście o tych dzieciołkach i cesarkach
to właśnie przed urodzeniem LENY w marcu , pamiętacie co się wydarzyło u mojej sąsiadki 😞
ona zawsze ma łzy w oczach jak chodzimy tam z LENĄ a widzimy się często kilka razy dziennie , kilka razy nawet powiedziała coś w stylu : "mój Piotruś też już by taki był" 😮 kurde nigdy nie wiem jak się zachować i co powiedzieć 🤢
Eunika kurcze dziwne z tymi wynikami ale wszystko będzie dobrze , nie ma zdrowszych dzieci od naszych kwietniowych 😉
aha ja już ze swoją na zakupy nie chodzę 😁
a i historia z kościoła z zeszłej niedzieli
mama z 4 latkiem była w kościele , wytrzymała 3 min po rozpoczęciu , bo gadał , krzyczał, wyrywał się, pokazywał ludziom języki
więc wyszła na dwór , no tam chwila spokoju bo zaczął grzebać w trawie a raczej kopać rencyma dołek i wykopał wielki dół , no ale wykopał też jakąś taką wielką larwę no takiego białego pędraka takie grube i tłuste i zaczął go tam obracać , mama prosiła go 200 tyś razy żeby przestał , odciągała jego uwagę itp.itd. na sekundę się udało więc ona bach rozdeptała tego robaka a ten w sekundzie na cały głos "KURWA ROZDEPCYŁAŚ MI ROBAKA " 😁
potem mama została skopana, spluta i dostała nie raz z pięści i trzeba było jeszcze przed "Barankiem Bożym " do domu 😉
dodam że znam tą dziewczynę i wiem że robiła wszystko żeby taki nie był no ale takie już z niego ziele


yhmmm a skąd 4-latek zna takie słownictwo? Z przedszkola? 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A nasza biedna Tutli rzyga 🤢
Oj będzie dziewucha 😁


Ja mam dziewuche a nie zygalam ani razu 😁
a nie przepraszam raz jak sie zatrlam...

A ja rzygałam jak kot bite 2 miesiące.. Kasia z Witem w ogóle nie rzygała, więc mniemam że tym razem ma girl 🙃


No to bedzie girl i fajnie bedzie miec parke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A nasza biedna Tutli rzyga 🤢
Oj będzie dziewucha 😁


Ja mam dziewuche a nie zygalam ani razu 😁
a nie przepraszam raz jak sie zatrlam...

A ja rzygałam jak kot bite 2 miesiące.. Kasia z Witem w ogóle nie rzygała, więc mniemam że tym razem ma girl 🙃

ja rzygałam raz albo dwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola uwierz mi w przedszkolu dzieci mówią gorzej 😉
no moja też szybko załapie ☺️
jakoś specjalnie się jeszcze przy niej nie powstrzymuje ☺️



kurde jeśłi Kasia chce parkę to tego jej życzę
a wiecie że u każdego kuźwa się teraz do pary rodzi tzn u mnie w rodzinie i znajomych i u sąsiadów ja to pewnie będę mieć tuzin córek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
Ola uwierz mi w przedszkolu dzieci mówią gorzej 😉
no moja też szybko załapie ☺️
jakoś specjalnie się jeszcze przy niej nie powstrzymuje ☺️


moja dzisiaj GÓWNO powiedziała 😁

moja dziś drań i spadaj , chociaż to drugie jeszcze mniej wyraźnie
a jak ona się dziś wystraszyła 😁, dawno jej takiej nie widziałam
niestety po 5 minutach już nie pamiętała że w szafie jest niebezpiecznie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...