Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania ale czemu ma sluzyc ten tes bo nierozumiem? przeciez to czy ktos jest noisicielem kily mozna sprawdzic z krwi w kazdym laboratorium wiec nierozumiem co to za "specjalne" badania?


Wie ktoras albo sie spotkala osobiscie lub wsrod znajomych z tak zwana Torbiela Bakera?
Odebralam wyniki rezonansu kolana no i niestety mam jakas torbiel bakera i uszkodzenie lekotki przysrodkowej typu II 😞 chyba czeka mnie operacja kolana....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ciasto upieczone:
http://alicja.przepisy.net/blyskawiczne-ciasto-z-jagodami/
Wyszlo smaczusnie i identycznie jak na zdjeciu strony.
Zjadlam juz jeden paseczek 😉 Moim zdaniem jest malo wydajne bo idzie zjesc kilka kawalkow i czlowiek nadal czuje niedosyt jakby nic slodkiego nie zjadl i byl ze tak powiem "glodny". Ciasto smakuje typowo biszkoptowo. Zobaczymy co jutro z tego bedzie bo teraz smakowalam jak jeszcze letnio-cieple jest.
A i te poziomki co wrzucilam szczerze to nawet niewiem gdzie sa 😮 niedosc ze ich nie widac to tez ich nie czuc nigdzie -chyba wyparowaly jak woda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas jakoś tam leci powooli...zadnych nowosci 🙂 po za ty ze Dominik jest wyjątkowo ...niegrzeczny ostatnio dzieki niemu nawet spaliłam telefon w piecu 🥴 i jest mi ztym zle jeszcze nie wyrobili mi duplikatu karty i czuje sie jak bez reki ciągle zastanawiam sie kto do mnie dzwoni ...widze tez u was sezon jagodowy ja tez czasem latam po pracy na jaody do lasku wczoraj byłam z godzinke tez dzis niestety pogoda nie pozwalała....
dalej pracuje ale jakos męczy mnie atmosfera w tej pracy no ale cóz pracowac trzeba .
Aze smutniejszych wiadomosci to ostatnio u sasiadki/kolezanki miałam pogrzeb jej pierwsze dziecko zmarło przy porodzie z winy oczywiscie lekarza pojechala 2 tyg przed terminnem ze skurczami do szpitala nie miala rozwarcia nie zrobili cesarki bo za wczesnie jeszcze tyle do terminu odkleiło sie jej łożysko i udusiło dziecko sama tez nie mało zycie skonczyła przetaczali jej krew dodam jeszcze ze prawie cała ciąże przeleżała bo miała zagrożoną
strasznie mi z tego powodu przykro szkoda mi jej ja sobie nie wyobrażam jak to sie po czyms takim pozbierac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
u nas jakoś tam leci powooli...zadnych nowosci 🙂 po za ty ze Dominik jest wyjątkowo ...niegrzeczny ostatnio dzieki niemu nawet spaliłam telefon w piecu 🥴 i jest mi ztym zle jeszcze nie wyrobili mi duplikatu karty i czuje sie jak bez reki ciągle zastanawiam sie kto do mnie dzwoni ...widze tez u was sezon jagodowy ja tez czasem latam po pracy na jaody do lasku wczoraj byłam z godzinke tez dzis niestety pogoda nie pozwalała....
dalej pracuje ale jakos męczy mnie atmosfera w tej pracy no ale cóz pracowac trzeba .
Aze smutniejszych wiadomosci to ostatnio u sasiadki/kolezanki miałam pogrzeb jej pierwsze dziecko zmarło przy porodzie z winy oczywiscie lekarza pojechala 2 tyg przed terminnem ze skurczami do szpitala nie miala rozwarcia nie zrobili cesarki bo za wczesnie jeszcze tyle do terminu odkleiło sie jej łożysko i udusiło dziecko sama tez nie mało zycie skonczyła przetaczali jej krew dodam jeszcze ze prawie cała ciąże przeleżała bo miała zagrożoną
strasznie mi z tego powodu przykro szkoda mi jej ja sobie nie wyobrażam jak to sie po czyms takim pozbierac 😞


O kur**a ja bym temu lekarzowi co nie chcial cesarki zrobic , co byl na dyrzuze jaja obciela i do sadu poslala tak zeby z dupa sie nie pozbieral 😠
A tak wogole to witaj 🙂 Wspolczuje kobiecie 😞
Ide do tej parszywej kuchni bo juz 22 a ja nadal w miejscu stoije bo musialam troche pracy na kompie jeszcze wykonac 😞

Dobranoc babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
u nas jakoś tam leci powooli...zadnych nowosci 🙂 po za ty ze Dominik jest wyjątkowo ...niegrzeczny ostatnio dzieki niemu nawet spaliłam telefon w piecu 🥴 i jest mi ztym zle jeszcze nie wyrobili mi duplikatu karty i czuje sie jak bez reki ciągle zastanawiam sie kto do mnie dzwoni ...widze tez u was sezon jagodowy ja tez czasem latam po pracy na jaody do lasku wczoraj byłam z godzinke tez dzis niestety pogoda nie pozwalała....
dalej pracuje ale jakos męczy mnie atmosfera w tej pracy no ale cóz pracowac trzeba .
Aze smutniejszych wiadomosci to ostatnio u sasiadki/kolezanki miałam pogrzeb jej pierwsze dziecko zmarło przy porodzie z winy oczywiscie lekarza pojechala 2 tyg przed terminnem ze skurczami do szpitala nie miala rozwarcia nie zrobili cesarki bo za wczesnie jeszcze tyle do terminu odkleiło sie jej łożysko i udusiło dziecko sama tez nie mało zycie skonczyła przetaczali jej krew dodam jeszcze ze prawie cała ciąże przeleżała bo miała zagrożoną
strasznie mi z tego powodu przykro szkoda mi jej ja sobie nie wyobrażam jak to sie po czyms takim pozbierac 😞


O kur**a ja bym temu lekarzowi co nie chcial cesarki zrobic , co byl na dyrzuze jaja obciela i do sadu poslala tak zeby z dupa sie nie pozbieral 😠
A tak wogole to witaj 🙂 Wspolczuje kobiecie 😞
Ide do tej parszywej kuchni bo juz 22 a ja nadal w miejscu stoije bo musialam troche pracy na kompie jeszcze wykonac 😞

Dobranoc babeczki

z tymi jajami to nie mozliwe bo to kobieta-pseudolekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
u nas jakoś tam leci powooli...zadnych nowosci 🙂 po za ty ze Dominik jest wyjątkowo ...niegrzeczny ostatnio dzieki niemu nawet spaliłam telefon w piecu 🥴 i jest mi ztym zle jeszcze nie wyrobili mi duplikatu karty i czuje sie jak bez reki ciągle zastanawiam sie kto do mnie dzwoni ...widze tez u was sezon jagodowy ja tez czasem latam po pracy na jaody do lasku wczoraj byłam z godzinke tez dzis niestety pogoda nie pozwalała....
dalej pracuje ale jakos męczy mnie atmosfera w tej pracy no ale cóz pracowac trzeba .
Aze smutniejszych wiadomosci to ostatnio u sasiadki/kolezanki miałam pogrzeb jej pierwsze dziecko zmarło przy porodzie z winy oczywiscie lekarza pojechala 2 tyg przed terminnem ze skurczami do szpitala nie miala rozwarcia nie zrobili cesarki bo za wczesnie jeszcze tyle do terminu odkleiło sie jej łożysko i udusiło dziecko sama tez nie mało zycie skonczyła przetaczali jej krew dodam jeszcze ze prawie cała ciąże przeleżała bo miała zagrożoną
strasznie mi z tego powodu przykro szkoda mi jej ja sobie nie wyobrażam jak to sie po czyms takim pozbierac 😞


O kur**a ja bym temu lekarzowi co nie chcial cesarki zrobic , co byl na dyrzuze jaja obciela i do sadu poslala tak zeby z dupa sie nie pozbieral 😠
A tak wogole to witaj 🙂 Wspolczuje kobiecie 😞
Ide do tej parszywej kuchni bo juz 22 a ja nadal w miejscu stoije bo musialam troche pracy na kompie jeszcze wykonac 😞

Dobranoc babeczki

z tymi jajami to nie mozliwe bo to kobieta-pseudolekarz


To bym ja wysterylizowala albo cycki amputowala.... eh szkoda gadac co za ludzie pracuja mianujac sie "lekarzami". Pewnie to taka baba co jej tatus kupil kazda sesje na studiach bo ledwo zdawala a potem dziwic sie ze takie "cos" mianuje sie lekarzem ....

niechce sie denerwowac przed snem 😞
ide by wyjsc nie moge z tego pokoju 😉
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
kto w ciąży tutaj?

z tego co mi wiadomo to Linka byla ale juz urodzila 🙂
Andzia jest jeszcze i w listopadzie jak dobrze pamietam ma termin no i teraz Kasia.
Czyzbym kogos ominela?? To z gory przepraszam 🤨

Ok teraz serio uciekam 😜

Dobranoc po raz kolejny i chyba ostatni albo przedostatni (ostatni bedzie jak wroce za 2 godziny z kuchni 😜 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
kto w ciąży tutaj?

z tego co mi wiadomo to Linka byla ale juz urodzila 🙂
Andzia jest jeszcze i w listopadzie jak dobrze pamietam ma termin no i teraz Kasia.
Czyzbym kogos ominela?? To z gory przepraszam 🤨

Ok teraz serio uciekam 😜

Dobranoc po raz kolejny i chyba ostatni albo przedostatni (ostatni bedzie jak wroce za 2 godziny z kuchni 😜 ).

no to o wsystkich wiem nic mnie nie omineło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok 10 nalesnikow zrobione w tym jedne zjedzony probny przeze mnie i jeden czeka na meza jak wroci o 2giej z pracy a 6 tlusciutkich z serem i rodzynkami oraz 2 z dzemem morelowym czeka na jutro w pojemniku na meza i szwagra na przerwe obiadowa podczas zalewania na budowie. do tego 2 duze kawalki ciasta tez dla chlopow jutro. Oj zeby moj maz mi czasem tak pod nos zrobil chociaz kanapke do pracy 🤨

a przyjemnosc mycia garow zostawiam sobie na jutro. Az wstyd bo chyba raz w zyciu tylko nie mylam garow przez 2 dni wiec jutro bedzie 2gi raz w zyciu ☺️ no ale tak juz czasem bywa jak sie ma zrzedzace chore dziecko wiszace na nodze jak sie spi po 5h a w wolnej chwili robi od rana dzemy ciasta obiady sniadania kolecje dla siebie meza i dla dziecka a po nocach jeszcze zamiast relaksowac sie w wannie to smazy nalesniki a za rana robi kanapiki mezowi do pracy. Ale ja glupia jestem co 😜 Oj tam-dzis jest dzien dobroci dla... meza z racji tego za sam bidak poszedl na 12 h do pracy, wroci o 2:30 pojdzie spac o 300 wstanie o 630 i o 800 juz bedzie po szwagra zeby od 9 rano zapierdzielac na budowie a po poludniu znow do pracy. Tak wiec ja zapierdzielam w domu i pracy na 3 etaty a maz w domu i na budownie i w pracy tez na 3 etaty.
Dobrze ze udalo nam sie odpoczac na wyjezdzie to zregenerowala nasze bateryjki...
Ale sie rozpisalam i pomarudzilam jak zawsze 😜

Ide szybko sie myc i spac.
Dobranoc i kolorowych snow 🙂

P.s i znow pierwsza bo juz po polnocy 😉 😜
Dobra lece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...