Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry nie mam czasu 😁
okres mam od 3 dni , krwawię jakoś tak dziwnie skąpo i nic a nic nie bolało ale mnie boli co dwa mce więc za miesiac będzie odwrotnie
mam mnóstwo roboty jak to na wsiu
podwórko koszę na raty, na dziś mam wjazd
pogoda super
kuzyn z USA zlokalizowany 😁 w piątek jedziemy po niego do Wa-wy , no albo jak się namyśli to przyjedzie do Rzeszowa więc tam w sobotę trzeba będzie po niego pojechać
chodzę na jagody popołudniami i w poniedziałek się zgubiłam o masakra przyjechałam do domu o 21.30 z 2kg jagód za to wczoraj nadrobiłam bo miałam 10 kg jeszcze dziś i jutro idę
zarobiłam już 530 zł ☺️
na fryzjera i paznokcie wystarczy 😉
LENA dziś "spała" 12 godz od 21.30 do 9.30 a ja musiałam leżeć koło niej bo była ze mną w łóżku a bałam sie jej zostawić żeby nie spadła i od 6.30 gapiłam się w sufit 😮
aha kuzyn przyjechał już na ZAWSZE - ale będzie się działo 😁 😁 😁
więc teraz wiadomo i mnie nie będzie trza się bidakowi pomóc odnaleźć w tej rzeczywistości (a nie było go tu chyba 18 lat ) tzn przyjeżdżał na 2--3 tyg ale 18 lat temu wyjechał
no to chyba tyle spadam kończyc kuchnię , potem koszenie trawy , potem LAS 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
brechti napisał(a):
ostatni raz moje dziecko nie siedziało w wózku w sklepie 😠

Co odwalila moja dziesiaj tez odjebala szope


na szczęście to był odzieżowy i tylko porozwalała z wieszaków ciuchy, tyle, że hurtowo za jednym zamachem i jak się wczepiła to puścić nie chciała

no i darła się na cały sklep i biegała i w ogóle 😠 dzikus mały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ostatnio znowu byłyśmy w szpitalu.... 😞 teraz już jesteśmy w domu ale cały czas ma za dużo leukocytów we krwi i tylko to i musze z nią pójść do hematologa który jest we Wrocławiu i do gastoentorologa we Warszawie.... Masakra.... Trochę się martwimy ale jestem dobrej myśli że to nic poważnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Adalka, mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyjaśni i będzie dobrze. Buziaki dla małej 😉

A my kurde w środku nocy do Krakowa uderzamy, jeeej jak mi się nie chce... Mieliśmy zostać na noc ale wszystkie badania zrobię w 1 dzień a mała nie jedzie, więc trzeba do niej wrócić. Przy okazji wdepnę do Galerii Krakowskiej szukać białej kiecki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle kuzynowi córeczka się we wtorek urodziła. Żona w niedzielę wieczorem do szpitala pojechała, w poniedziałek odeszły jej wody, nie było rozwarcia, a dopiero tępe młoty we wtorek po południu jej cc zrobili- tak mi się przypomniało co ewelinka pisała o pogrzebie dzidziusia, jak kuźwa można tak długo po odejściu wód czekać????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
a ostatnio znowu byłyśmy w szpitalu.... 😞 teraz już jesteśmy w domu ale cały czas ma za dużo leukocytów we krwi i tylko to i musze z nią pójść do hematologa który jest we Wrocławiu i do gastoentorologa we Warszawie.... Masakra.... Trochę się martwimy ale jestem dobrej myśli że to nic poważnego...

Nie przejmuj się nam też w szpitalu wykryto słabą krzepliwość krwi i skierowali do hematologa, robiliśmy powtórne badania i wyszło wszystko okej a Pani doktor powiedziała że przy infekcjach organizm dziecka właśnie w ten sposób reaguje i wszystkie takie badania z krwi w czasie choroby dziecka są nie czytelne dopiero gdy dziecko jest zdrowe można określić po wynikach czy faktycznie występuje problem. Także trzymam kciuki aby się szybko wyjaśniło i okazało się to co u nas.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
eunia91 napisał(a):
a ostatnio znowu byłyśmy w szpitalu.... 😞 teraz już jesteśmy w domu ale cały czas ma za dużo leukocytów we krwi i tylko to i musze z nią pójść do hematologa który jest we Wrocławiu i do gastoentorologa we Warszawie.... Masakra.... Trochę się martwimy ale jestem dobrej myśli że to nic poważnego...

Nie przejmuj się nam też w szpitalu wykryto słabą krzepliwość krwi i skierowali do hematologa, robiliśmy powtórne badania i wyszło wszystko okej a Pani doktor powiedziała że przy infekcjach organizm dziecka właśnie w ten sposób reaguje i wszystkie takie badania z krwi w czasie choroby dziecka są nie czytelne dopiero gdy dziecko jest zdrowe można określić po wynikach czy faktycznie występuje problem. Także trzymam kciuki aby się szybko wyjaśniło i okazało się to co u nas.... 😘


Dziewczyny ale jak to jest bo ja juz nierozumiem 😞
Krzepliwosc to z tego co wiem płytki krwi a podwyzszony stan leukocytow to swiadczy o stanie zapalnym. Jak ja mialam 7-8 lat to mialam 15tys leukocytow i podejrzewali u mnie bialaczke a sie okazalo ze to zapalenie wyrostka bezobjawowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...