Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lee to najwazniejsze 🙂 To skoro tak mowisz to bedzie gitara. Najgorzej jak oboje to tacy fochmeni 🙂 Ja taka jestem ale na szczescie moj Darek odwrotnie. To jemu przechodzi blyskawicznie i zawsze zaczyna rozmowe a ja sie bocze. Takze z tym mi sie udalo, zreszta nie raz mu powiedzialam ze gdyby nie ta jego upierdliwosc i wlazenie mi w tylek to pewnie dawno nie bylibysmy ze soba, bo ja bym chyba nie umiala tak za nim gadac chodzic i prosic jak on za mna.. Ale dupa tam z nimi. Ma sie ulozyc to sie ulozy. Nie wierze normalnie ze tak tu PUSTO !! Gdzie Ola?? Masz jakies pojecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Co do Oli to chyba miała coś tam z Windowsem robić ale nie sadzę że tak długo, myślę że chyba sobie nas dzis odpuściła 😞
Niemozliwe to

no a jednak
no chyba że coś złego się wydarzyło, ale wolę tak nie myśleć 😲
nie wiem poważnie nie wiem dlaczego milczy może nasze towarzystwo jej nie odpowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Co do Oli to chyba miała coś tam z Windowsem robić ale nie sadzę że tak długo, myślę że chyba sobie nas dzis odpuściła 😞
Niemozliwe to

no a jednak
no chyba że coś złego się wydarzyło, ale wolę tak nie myśleć 😲
nie wiem poważnie nie wiem dlaczego milczy może nasze towarzystwo jej nie odpowiada
Ja jej dam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wkurzam sie
ja to jednak wolę kupić wszystko w sklepie, jak oglądam tą pościel to nic mi to nie daje, tylko kiedy ja się wybiorę gdzieś do sklepu??????????????????????????
dobra ja ide zrobić małe zabiegi kosmetyczne i muszę sobie luteinke zaaplikowac
ale jeszcze wrócę na chwilkę
a ty może spać byś poszła koło chłopa co?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kurde wkurzam sie
ja to jednak wolę kupić wszystko w sklepie, jak oglądam tą pościel to nic mi to nie daje, tylko kiedy ja się wybiorę gdzieś do sklepu??????????????????????????
dobra ja ide zrobić małe zabiegi kosmetyczne i muszę sobie luteinke zaaplikowac
ale jeszcze wrócę na chwilkę
a ty może spać byś poszła koło chłopa co?????
absolutnie 🙂 niech on spi tam gdzie spi 😉 IO tak czesto to ja sie musze wynosic w nocy do drugiego pokoju bo ten tak potrafi chrapac ze szlag mnie TRAFIAAA !!! niech on sobie tam w samotnosci charczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Matylda sobie odpuszczasz? Nie żartuj....
A ja idę dziś na to Usg 3D, co mi nie wyszło w zeszły piątek... Mam nadzieję, że teraz moja Maja wreszcie pokaże mamie pupkę i buziaczka.
Usg mam dopiero o 21.10 więc dam Wam znać dopiero jutro.
No a póki co trzeba się ogarnąć, bo szkoła wzywa.... 🙂
Do juterka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Ola wróciła, wczoraj miała małe komplikacje z komputerem i mąż musiał się męczyć do 1 w nocy ale już ok. Matylda jak zwykle czarnowidz przewidziała najgorszą opcję 😜
Przez to że tak późno spać poszłam to dzisiaj ziewam, nie wyspałam się, w weekend też nie odeśpię bo na 11-tą szkoła rodzenia. W razie co to już jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a masz ci klasnęłam
ja już jednym okiem śpię

DZIĘKUJĘ, mi też się spać chce a jeszcze muszę tu poinstalować wszystko, ale coś czuję że też oko zamknę na godzinkę

no ja jeszcze zerkam ale już ledwo ledwo
to połóż się biedactwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc kobietki 🙂 właśnie skończyłam czyt. co pisałyście. Byłam wczoraj u lekarza z tym bólem brzucha, na szczęście wszystko ok, mam wypisane skierowanie do szpitala i jak nie przejdzie to juz na oddział ze skierowaniem. Miałam wczoraj pierwszy raz ktg mąż trochę nagrał 🙂 Mojej córci się tak bardzo nie spodobało ktg że skopała je jak tylko mogła, śmiesznie było. a dzis zjadłam śniadanie położyłam się obok laptopa i tak mi się słabo zrobiło ze myslałam ze zemdleje nie wiem co mi sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...