Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
weźcie mi jeszcze powiedzcie.. czy czujecie kopale na wysokości rączek i nóżek? że jak kopie na dole to powinno kopać trochę wyżej np. dłońmi uderzać?

możesz jaśniej? 😁


ja tez nie skumalam 😮


hehe 🙃 nie wiem jak to wytłumaczyć

no, że wyobraźcie sobie dziecko. Ma ręce.. brzuszek i nogi. Wyobrażając je sobie w brzuszku i czując kopniaki, to czy powinnam czuć kopnięcia stopami np. w dole brzucha. i uderzenia dłońmi troszkę wyżej np. przy pępku.. heheh kumacie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
weźcie mi jeszcze powiedzcie.. czy czujecie kopale na wysokości rączek i nóżek? że jak kopie na dole to powinno kopać trochę wyżej np. dłońmi uderzać?

możesz jaśniej? 😁


ja tez nie skumalam 😮


hehe 🙃 nie wiem jak to wytłumaczyć

no, że wyobraźcie sobie dziecko. Ma ręce.. brzuszek i nogi. Wyobrażając je sobie w brzuszku i czując kopniaki, to czy powinnam czuć kopnięcia stopami np. w dole brzucha. i uderzenia dłońmi troszkę wyżej np. przy pępku.. heheh kumacie? 😁

teraz kumam, to chyba normalne, dziecko nie jest wyprostowane tylko skulone przecież 🙂 nie stoi jak dorosły człowiek tylko siedzi tam biedne w pozycji embrionalnej wiec ma nogi i ręce prawie "w kupie" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
weźcie mi jeszcze powiedzcie.. czy czujecie kopale na wysokości rączek i nóżek? że jak kopie na dole to powinno kopać trochę wyżej np. dłońmi uderzać?

możesz jaśniej? 😁


ja tez nie skumalam 😮


hehe 🙃 nie wiem jak to wytłumaczyć

no, że wyobraźcie sobie dziecko. Ma ręce.. brzuszek i nogi. Wyobrażając je sobie w brzuszku i czując kopniaki, to czy powinnam czuć kopnięcia stopami np. w dole brzucha. i uderzenia dłońmi troszkę wyżej np. przy pępku.. heheh kumacie? 😁



hmmm... nie wiem czy to raczki nozki kolana glowa czy pupcia mojej malej ale czuje kopniaki roznie czasem z prawej strony a za sekunde z lewej czasem tylko z jednej ale nie mam pojecia czym ona mnie tam uderza czy sie tak szybko przekreca czy to wlasnie raczki i nozki 🙂czuje jak sie uklada czuje jej glowke tułów jak ulozy mi sie ale raczek i nozek nie rozpoznaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
bo ja właśnie kopniaki czuje tylko np. dole brzucha.. czyli tak, jakby nie miała rąk 😮


napewno ma po pierwsze tak jak alexia pisze ze dziecko jest skulone wiec raczki i nozki moze miec kolo siebie a po drugie dzidzius przewaznie kopie nozkami a nie raczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie się wydaje, że moja mała czasem tam się właśnie wyprostuje. Zakładając, że ma już około 40 cm (pewnie mniej) i to, że kopniaki czuję niziutko w dole i na górze w okolicach dna macicy praktycznie jednocześnie to niemożliwe jest, żeby mi się tak szybko obracała. Ale najlepsze jest jak widać zarys jej ciałka przemieszczający się pod skórą 😁 😁 😁 niesamowite uczucie, chłopy nie wiedzą co tracą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
bo ja właśnie kopniaki czuje tylko np. dole brzucha.. czyli tak, jakby nie miała rąk 😮


napewno ma po pierwsze tak jak alexia pisze ze dziecko jest skulone wiec raczki i nozki moze miec kolo siebie a po drugie dzidzius przewaznie kopie nozkami a nie raczkami 🙂


Szyszka nie myśl tak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
a potraficie rozpoznać gdzie ma np. główkę?
ja jedynie czuję jedną stronę brzucha troszkę twardszą 😉


ja potrafie wyczuć główkę chyba ze myle ja z pupa 😁 😁 i czuje jej tułów
brechti rzeczywiscie to jest zajebiste uczucie jak dziecko sie przemieszcza albo przesowa pod skora jakby gwizdki chodzily pod skórą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hELLOOO. Smetne dzisiaj macie tematy 😉 Moje dziecko kopie zazwyczaj u gory bo tu ma pupe i nogi. Moj maz oszalam 😮 Wypil troche piw i wlaczyl nowa Chylinska (ktora uwielbia...) i odstawia mi jakis erotyczny taniec na lozku i zakloca mi czytanie Was !! 🤪 Palne go zaraz w leb, normalnie wyglada to.. nie powiem jak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
nie lubie tego...

co Wy dzisiaj paliłyście obie? 😁

matko jak to przeczytałam to najpierw parsknęłam śmiechem i się oplułam a teraz ryczę normalnie ciołki
chociaż tłumaczenia Marty o kopaniu rączkami też nie skumałam 😮 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
hELLOOO. Smetne dzisiaj macie tematy 😉 Moje dziecko kopie zazwyczaj u gory bo tu ma pupe i nogi. Moj maz oszalam 😮 Wypil troche piw i wlaczyl nowa Chylinska (ktora uwielbia...) i odstawia mi jakis erotyczny taniec na lozku i zakloca mi czytanie Was !! 🤪 Palne go zaraz w leb, normalnie wyglada to.. nie powiem jak 😜

Na prawdę masz fajnie... Mój sobie poszedł z kumplami na imprezę... I znowu siedzę sama w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...