Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matylda to jakie ty tabletki teraz bierzesz ze zamieniasz sie w buraka ??

cordafen
gdzie na ulotce pisze jak byk przeciwwskazania - CIĄŻA


ale to jest na obnizenie cisnienia na co ty go dostalas wogole ten lek jest wycofywany ze sprzedazy

gdyby był wycofany to by mi go dziś pani nie sprzedała
wiem że obniża ciśnienie dlatego jednocześnie z tabletką golnęłam sobie kawuchę
już dziś pisałam
ten lek może zagrozić w jakiś tam sposób mi i ma wiele skutków ubocznych ale dziecku na tym etapie rozwoju już nie zaszkodzi , i ponoć obecnie na rynku nie mai żadnego zamiennika , jest coś na FE....... nie pamiętam ale tak samo mogłabym go nie tolerować wiec wsio ryba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Właśnie czytałam o odwiedzinach położnych przed porodem w gazecie i wiecie co? trzeba zadzwonić i się umówić. Szczegółowe informacje niby można uzyskać dzwoniąc pod numer swojego oddziału NFZ

www.nfz.gov.pl

W sumie po porodzie przysługują nam 4 wizyty patronażowe w ciągu pierwszych 6 tygodni po porodzie - wszystkie bezpłatne...


tez czytalam ostatnio o tych 4 wizytach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Właśnie czytałam o odwiedzinach położnych przed porodem w gazecie i wiecie co? trzeba zadzwonić i się umówić. Szczegółowe informacje niby można uzyskać dzwoniąc pod numer swojego oddziału NFZ

www.nfz.gov.pl

W sumie po porodzie przysługują nam 4 wizyty patronażowe w ciągu pierwszych 6 tygodni po porodzie - wszystkie bezpłatne...

ło a ja się nie umawiałam i przylazły 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Właśnie czytałam o odwiedzinach położnych przed porodem w gazecie i wiecie co? trzeba zadzwonić i się umówić. Szczegółowe informacje niby można uzyskać dzwoniąc pod numer swojego oddziału NFZ

www.nfz.gov.pl

W sumie po porodzie przysługują nam 4 wizyty patronażowe w ciągu pierwszych 6 tygodni po porodzie - wszystkie bezpłatne...

ło a ja się nie umawiałam i przylazły 😮

ktoś Cię musiał zgłosić bo skąd wiedziały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Właśnie czytałam o odwiedzinach położnych przed porodem w gazecie i wiecie co? trzeba zadzwonić i się umówić. Szczegółowe informacje niby można uzyskać dzwoniąc pod numer swojego oddziału NFZ

www.nfz.gov.pl

W sumie po porodzie przysługują nam 4 wizyty patronażowe w ciągu pierwszych 6 tygodni po porodzie - wszystkie bezpłatne...

ło a ja się nie umawiałam i przylazły 😮

ktoś Cię musiał zgłosić bo skąd wiedziały?

nie wiesz że na wsi wszyscy wszystko wiedzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
to chyba zalezy gdzie bo tu w moich rejonach wogole nie ma czegos takiego jak umawianie czy nie umawianie przed porodem....przychodzi raz po porodzie i tyle w zasadzie tylko sprawdzic czy dziecku nic nie brakuje i wszystko z nim dobrze i moze 10 min całej tej wizyty

ja też tak myślałam ale skoro przysługuje to zamierzam korzystać - przynajmniej wiem jakie moje prawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem, wcale się nie zagubiłam w bramie, dzięki Oli wiedziałam jak trafić. Jednak szczegóły z lekcji jutro: dzisiaj trawię jeszcze niechęć do szpitala i prowadzącej...

Póki pamiętam; tak Wiola, posiadam ten termometr od ostatniej Wigilii, bo łaskawy Mikołaj mi przyniósł i jestem bardzo zadowolona z niego: super się sprawdza. I cieszę się, że przesyłka tak szybko doszła: sorry za zapakowanie, ale poważnie nie miałam w domu NIC co nadawałoby się ludziom w stanie przyzwoitym pokazać.

Matylda
ty wiesz co na takie wysypkowe rzeczy najlepiej działa? zwykły krochmal: serio serio.
ugotuj sobie w garnuszku luźnego krochmalu i nasmaruj twarz i jak będziesz miała: na nogach też. Zostaw na chwilkę i spłucz. Rewelacja: jak miałam w grudniu ten łupież Gilberta to trzech dermatologów mi to poradziło: z czego jeden to mama mojej koleżanki, która przez chyba 10 lat w Algierii siedziała i leczyła, zna się kobieta i niejedno widziała. Chodzi o to, że krochmal zawiera dobroczynną skrobię która z problemami skórnymi cuda działa.

idę spać: do jutra moje drogie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Właśnie czytałam o odwiedzinach położnych przed porodem w gazecie i wiecie co? trzeba zadzwonić i się umówić. Szczegółowe informacje niby można uzyskać dzwoniąc pod numer swojego oddziału NFZ

www.nfz.gov.pl

W sumie po porodzie przysługują nam 4 wizyty patronażowe w ciągu pierwszych 6 tygodni po porodzie - wszystkie bezpłatne...


Też dzisiaj o tym czytałam w M jak mama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ale pospałam dzisiaj.. 10 godzin 🙃 Teraz wcinam kanapeczki z łososiem wędzonym sałatą i czerwoną słodziutką papryką 😜

Tutliputli - czyżby zajęcia prowadziła pani Skowera? 😁 Przyznam, że mi też ona trochę na nerwy działała - taka jak ja to mówię "warszawska cwaniara" 😁 i wszystkie u niej to Agnieszki, nie zna innego imienia hihihi.

Pogoda rzeczywiście piękna ale zimno - u mnie za oknem -1C więc średnio chce mi się dupkę na ten ziąb wystawiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...