Skocz do zawartości

przed wizytą lekarską i po wizycie | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 94
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
no kochaniutkie dzis o 15.30 kolejna wizyta juz sie nieumie doczekac 🙂dzis zabieram ze sobą mojego synusia biedny nieumie sie doczekac tak samo jak ja zobaczyc swoją siostre 🙂choc nieukrywam ze troszke niewpas mu siostra wolal by brata 🙂mam nadzieje ze sie da przekonac do siostry hihihihi 🙂pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki! Dwa dni temu byłam na USG, ale wrażenia!:laugh: Bo za pierwszym razem (w 8 tc) to widać było tylko białą plamkę, a teraz w 15 tc taki duuuuuży dzidziuś. Fajnie tak podpatrywać co robi, łezki mi się kręciły aż. 😉
Ma 100 gram i ponad 9 cm. SSał kciuka, ale na początku nie umiał do buzi trafić, potem siedział z założonymi rękami hehe. Ahhhhh ale fajne uczucie 🙂 🙂
Niestety co ma w kroczku jeszcze nie widać - za wcześnie 🙃

[URL=http://www.tik-tak.pl]

    • 4 tygodnie później...
    • Mamusia
    ja juz mam wizyty raz w tygodniu, ale nie robia za kazdym razem pomiarow 😞 a szkoda do w 32 tyg moje malenstwo wazylo 2049g i pewnie juz do porodu sie nie dowiem nic wiecej 😞 robia tylko ktg i ogolnie sprawdzaja czy wszystko jest oki. moja kolejna wizyta w poniedzialek 🙂

    jeszcze mam pytanko: nie orientujecie sie moze czy 2049g w 32 tyg to duzo czy malo? bo na usg wyskoczyl wtedy wczesniejszy termin to chyba dzidzia duzo wazy, prawda?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    usg co wizyte?! ale fajnie- zazdroszcze! ja mialam tylko 3 i wiecej nie bede miec, w dodatku nie dostalam zadnego zdjecia,a jak chcialam cos sie dowiedziec,to musialam sama pytac, bo ta moja gin nic mi nie mowila... moze to dlatego,ze nie chodze prywatnie... zaczynam zalowac,ze nie poszlam prywatnie 😞 a ten moj dzidziulek to na prawde juz wielki jest hehe mam przeczucie,ze urodze w 38 tyg 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...