Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi też wszyscy "zazdroszczą" tego maja na rodzenie 😉
Podobnie jak u Barakudy - mama szczególnie 😉

Ja też się cieszę, że akurat tak wypadło i już się nie mogę doczekać tych letnich dni z malutkim Szczęściem 🙂

Barakuda współpraca musi być 🙂 Tak zwana solidarność jajników 😉
Ja też się cieszę, że jest nas tu coraz więcej 🙂
No i powoli zaczynam odczuwać uzależnienie od tego miejsca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nio i witam po prawie tygodniowej przerwie.Tak bardzo tęskniłam za Wami brzuszki ale miałam kompa w serwisie coś tam się porobiło .
Witam wszystkie nowe majóweczki 🙂
Ale musiałam się naczytać żeby nadrobić zaległości (70 stron).
A więc mój brzuszek rośnie coraz większy 🙂Nudności znowu mnie dopadły bo miałam krótką przerwe i myślałam że to już koniec ,mam też dziwną reakcje jak z dworu wchodzę do pomieszczenia to mam silne oduchy wymiotne i wtedy muszę sie szybko czegoś napić i przechodzi.Ostatnio tak mi się zrobiło jak weszłam do Biedronki ludzie patrzeli na mnie a córcia pobiegła do półki i chwyciła za soczek dla mnie bo wiedziała co może mnie uratować. 😞 Jest to troszkę uciążliwe ale myśle że szybko mi to przejdzie.Buziaki i gorące uściski dla brzuszków 🙂
Jeżeli chodzi o badanie to miałam tylko badanie krwi na hb ,cukier ,wr itp żadnych innych badań bardziej szczegółowych.
To prawda jesteśmy szczęściary że mamy termin na maja ja rodziłam już w grudniu i czerwcu.Czerwiec również super ale grudzien to tragedia .Pamiętam jeszcze wtedy używało się pieluszek tetrowych a nie pampersy to była udręka ze suszeniem pieluszek i ubranek .

Jeżeli chodzi o mój wiek to też miałam obawy jak ja sobie poradzę bo jednak na karku już 36 latek ale myślę że będzie dobrze .Powiem Wam szczerze że teraz urodziła moja sąsiadka ma 38 latek i stwierdziła że to dobry wiek bo sama czuje po sobie że starsze matki mają więcej cierpliwości.To tak jak babcie rozpieszczają wnuki hihihih 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
adka101 napisał(a):
Joma i Barakuda dzięki śliczne . 🙂

Jeżeli chodzi o imiona to dla chłopca chcemy dać Dominik a dla dziewczynki Oliwka albo Amelcia 🙂 ja chciałam dać dla chłopca Natan Natanek ale rodzince się nie podoba 🤨

Adka, właśnie myślałam o Tobie 🙂 Imiona fajne szczególnie Oliwka, Dominik też mi się podoba bo mam znajomego Dominika i bardzo go lubię. Jak się czujesz moja droga?
Ciekawe co z Jomą, Hussi, Anonimosią, Justiks i Marinka też się rzadko odzywają...
Hej! Dziewczyny, zameldować mi się tu szybciutko! 😉


Barakuda bardzo mi miło ze pamiętałaś o mnie !Buziaczki i gorące uściski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie na szczęście wymioty ominęły, ale miałam na początku ciąży i w sumie nadal mam niesamowicie wrażliwą szyję. Musiałam zdjąć łańcuszek który nosiłam od długiego czasu bo miałam odruchy wymiotne, tak samo jest z chustką czy szalikiem, nie może być zbyt blisko mojej szyi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
adka101 napisał(a):
Joma i Barakuda dzięki śliczne . 🙂

Jeżeli chodzi o imiona to dla chłopca chcemy dać Dominik a dla dziewczynki Oliwka albo Amelcia 🙂 ja chciałam dać dla chłopca Natan Natanek ale rodzince się nie podoba 🤨

Adka, właśnie myślałam o Tobie 🙂 Imiona fajne szczególnie Oliwka, Dominik też mi się podoba bo mam znajomego Dominika i bardzo go lubię. Jak się czujesz moja droga?
Ciekawe co z Jomą, Hussi, Anonimosią, Justiks i Marinka też się rzadko odzywają...
Hej! Dziewczyny, zameldować mi się tu szybciutko! 😉


Barakuda bardzo mi miło ze pamiętałaś o mnie !Buziaczki i gorące uściski 😘


☺️ 😉 🙂 Fajnie, że jesteś. Brakowało mi Ciebie 🙂 Jak się czujesz? Brzuszek rośnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
adka101 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
adka101 napisał(a):
Joma i Barakuda dzięki śliczne . 🙂

Jeżeli chodzi o imiona to dla chłopca chcemy dać Dominik a dla dziewczynki Oliwka albo Amelcia 🙂 ja chciałam dać dla chłopca Natan Natanek ale rodzince się nie podoba 🤨

Adka, właśnie myślałam o Tobie 🙂 Imiona fajne szczególnie Oliwka, Dominik też mi się podoba bo mam znajomego Dominika i bardzo go lubię. Jak się czujesz moja droga?
Ciekawe co z Jomą, Hussi, Anonimosią, Justiks i Marinka też się rzadko odzywają...
Hej! Dziewczyny, zameldować mi się tu szybciutko! 😉


Barakuda bardzo mi miło ze pamiętałaś o mnie !Buziaczki i gorące uściski 😘


☺️ 😉 🙂 Fajnie, że jesteś. Brakowało mi Ciebie 🙂 Jak się czujesz? Brzuszek rośnie?


Brzuszek rośnie kochana i to chyba za bardzo.A mam jeszcze problem ze wzdęciami to jest brzusio jeszcze wiekszy .A tak ogólnie jest wszystko do zniesienia noce żeby nie koszmary to byłyby idealne.Ale te sny to mnie wykończą.Buziolki 😘 Tak bardzo bym już chciała wiedzieć czy urodze chłopczyka czy dziewczynke!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
adka101 napisał(a):
Barakuda napisał(a):
adka101 napisał(a):
Joma i Barakuda dzięki śliczne . 🙂

Jeżeli chodzi o imiona to dla chłopca chcemy dać Dominik a dla dziewczynki Oliwka albo Amelcia 🙂 ja chciałam dać dla chłopca Natan Natanek ale rodzince się nie podoba 🤨

Adka, właśnie myślałam o Tobie 🙂 Imiona fajne szczególnie Oliwka, Dominik też mi się podoba bo mam znajomego Dominika i bardzo go lubię. Jak się czujesz moja droga?
Ciekawe co z Jomą, Hussi, Anonimosią, Justiks i Marinka też się rzadko odzywają...
Hej! Dziewczyny, zameldować mi się tu szybciutko! 😉


Barakuda bardzo mi miło ze pamiętałaś o mnie !Buziaczki i gorące uściski 😘


☺️ 😉 🙂 Fajnie, że jesteś. Brakowało mi Ciebie 🙂 Jak się czujesz? Brzuszek rośnie?


Brzuszek rośnie kochana i to chyba za bardzo.A mam jeszcze problem ze wzdęciami to jest brzusio jeszcze wiekszy .A tak ogólnie jest wszystko do zniesienia noce żeby nie koszmary to byłyby idealne.Ale te sny to mnie wykończą.Buziolki 😘 Tak bardzo bym już chciała wiedzieć czy urodze chłopczyka czy dziewczynke!!!!!!!


Ja koszmary też miewam, więc znam ten ból... Z małżem nie możemy się już doczekać kiedy dowiemy się jakiej płci jest dzieciątko, więc chyba umówię wizytę prywatną u dr. Makowskiego albo Rożkowskiego i może wtedy uda się ustalić czy jest upragniony Jasiek czy wyśniona Majeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za komplement Joma 😘
czekam z niecierpliwością na kopniaczki 🙂 dzis koleżanka urodziła synka 🙂
ja tez mieszcze sie w jeansy sprzed ciązy, choc w jednych muszę zostawić niezapięty guziczek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki widze ze wciaz aktywne na forum, fajnie jak sie po calym dniu czyta wasze mysli.
Ja dzis bylam na komisji ZUSowskiej ale jak sie okazalo chodzilo glownie o zabieg wyciecia woreczka, pani doktor jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy nie dowierzala maly mam brzuszek, ale do nadrobienia zostalo mi 3 kg do wagi z przed ciazy.
Co do apetytu rosnie, ale sa przy tym dusznosci (fijolek u mnie tez woda pomaga), reakcja na zapachy tez jest a co do snow to porazka sa tak dziwne ze az straszne.
Piszac do was moj maluch zaczyna sobie plywac, co prawda sa to delikatne bombelki jakby rybka ale i tak przyjemnie.
Witam nowe dziewczynki a "stare" pozdrawiam. Buziaki w Brzuszaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry :]
jak tam laskotanie w brzuchach dziewczyny? Moja Fasola wczoraj ui znajomych dala popis Chyba czula, że wiele rozmów kręci się wokól niej bo baaardzo się uaktywnila. Cieszę się, bo to oprócz tego, że mile uczucie, to znak, że wszystko ok.
milego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny kiedy zamierzacie ruszyć na podbój USG aby poznać połeć dzidzi? Ja myślę o 18 tyg. Co WY na to?Będzie widać?


Ja mam USG akurat w 18 tygodniu i mam ciche nadzieje że lekarz mi już powie czy będzie chłopczyk czy dziewczynka .Buziaki w brzuszki.

Właśnie piekę murzynka może ma któraś ochotkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...