Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!! Ale my aktywne jestesmy, nie bylo nie zaledwie noc a tu takie zaleglosci. musze wam sie pozalic, mialam taki okropny sen dzisiaj ze az ciezko mowi mi sie o tym, snilo mi sie ze stracilam moje malenstwo, ale to tylko sen bo jak wstalam odrazu poczulam bulgotki 🙂 a tak pozatym to znow musze dzisiaj wyjsc na ten okropny mroz, musze przedluzyc L4. A co do dnia sprzatania to tez dzisiaj troche w domku porobilam.
Aneczka1983 przesylam link do spodni ciazowych rurek ktore sama posiadam sa super, i zgodze sie z Barakuda zakupy na allegro sa ok. Pozdrawiam
http://allegro.pl/rurki-ciazowe-najmodniejsze-spodnie-oasi-m-38-i1347068256.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Justiks to teraz chyba chlopak bedzie cio??? 🙂 my w domu z siostrami bylysmy 3 i mama czwarta i tata chwilami mowil że ciężko było hehehe 😆


no zobaczymy wlasnie jhihi 🙂 no maz tez mowi ze ciezka sprawa z tymi babami heheh .

Joma nom 3 planowanych i jedna wpadka hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Justiks23, ale duży brzuszek miałaś! 🤪 I córa ładna 🙂 i włosków miała niesamowicie dużo! Nie widziałam jeszcze nigdy takiej bujnej czuprynki 🙂


to patrz na 2 starsze corki jakie fryzy heheh


Cuda! 🙂 Śliczności kochane! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie biało za oknem. I to nie dlatego, że już jest mnóstwo śniegu, ale dlatego, że tak mocno znowu sypie.
W ogóle, to chodniki ledwo co odśnieżone, wszystko oblodzone, gigantyczne zaspy. A niby mieszkam w wielkim mieście. Nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić jak to wygląda w mniejszych miejscowościach 🤔
I jak ja się cieszę, że ten największy (oby) śnieżny boom spędzam w domu! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...