Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mam 2 wiadomosci jedna dobra druga troche gorsza. Bedziemy miec dziewczynke mala Vanessa 🤪 🤪
druga ta gorsza, na usg cos znalezli w brzuszku malutkiej i nie wiedza co to jest, kolejne usg mam 28 marca jakas glowna polozna bedzie je robic i wtedy zadecyduja co zrobic jak to gowienko nadal tam bedzie 😞 😞
mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i nic groznego tam w srodku mala nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
czesc mam 2 wiadomosci jedna dobra druga troche gorsza. Bedziemy miec dziewczynke mala Vanessa 🤪 🤪
druga ta gorsza, na usg cos znalezli w brzuszku malutkiej i nie wiedza co to jest, kolejne usg mam 28 marca jakas glowna polozna bedzie je robic i wtedy zadecyduja co zrobic jak to gowienko nadal tam bedzie 😞 😞
mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i nic groznego tam w srodku mala nie ma
Gosiu to fajnie ze dziewuszka 🙂 nie martw sie kochana narazie..tak jak Ania pisze..wszystko bedzie dobrze..buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia gratuluje dziewczyneczki 🙂
No i trzymam kciuki, żeby z brzuszkiem było wszystko ok 😘

Aneczka czekam na foteczki pokoiku 🙂

Co do płaszcza do ja do tej pory mieściłam się w moje przedciążowe kurtki, płaszcze, ale przez ostatnie tygodnie brzuszek tak urósł, że musiałam kupić taki przejściowy płaszczyk grzybek - będzie na teraz, a na cieplejszą wiosnę kupię coś cieniutkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na razie chodze w kurtce zimowej i jeszcze pewnie z tydzien no moze 10 dni mi posluzy. Potem bede myslec... Moze jak sie zrobi troszke cieplej to jakis szal bede nosila dorozpietej kurtki, nie wiem. Bede kombinowac, ale na 99% nie bede kupowac niczego nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, ale ja tez nie inwestuje - upolowałam praktycznie nowy płaszczyk z Atmosphere na szmatkach za grosze, bo już mi było wstyd chodzić w takim opiętym no i Dzidek protestował kopniakami, że go cisnę 😁
A teraz będę szukać jakiejś okazji na wiosenny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuszki 😉
Gosiu gratuluję coreczki 🙂I jak już dziewczynki pisały z brzuszkiem na bank będzie wszystko ok 😉

Co do pączków j zjadłam jednego na śniadanko,a co do ubranek to ja też nie będe nic kupować,w zimowy płaszczyk i kurtkę jeszcze się mieścimy ale na wiosnę podumamy,chyba zrobię tak jak Fijolek pisała,zobaczymy...duzo zalezy od pogody.
A płci to chyb jeszcze Nasza Moniczka nie zna z tego co kojarZe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie popoludniowo! kolejny raz nie moglam odmowic sobie tej pogody na dworze i prawie caly dzien spedzilam na swiezym powietrzu.nadrobilam zaleglosci i juz do was pisze.
Aneczka co do boli w kroczu ja tez je mam zwlaszcza przy wstawaniu i musze chwile sie rozchodzic zeby bylo troche lepiej, mebelki poskladane ehh pewnie jest pieknie 🙂
Marinka paczki cudowne a Anielka przy nich jeszcze piekniejsza, a co do Oilatum to kolejny raz sprawdzila sie nasza teza "co za duzo to nie zdrowo" i lepiej nie przedobrzyc niepotrzebnie go uzywajac 🙂
Manki ja od kilku dni zauwazylam juz i o tym pisze ze moj maluch owszem rusza sie ale inaczej, teraz jakby bardziej sie przeciaga i wypycha swoje czesci ciala 🙂
gosiaa21 gratuluje dziewczynki, a co do brzuszka malej napewno bedzie ok, moze byl po prostu pelny???
wiecie co zjadlam dzisiaj 3 paczki i juz nie mam sily na wiecej 🙂 a co do odziezy to poki co zapinam sie jeszcze w swoje wiosenne kutrki choc z coraz wiekszym oporem ehhh.
no to tyle ale was obserwuje. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...