Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
może Mały uciska Ci jakiś narząd który boli własnie z powodu nacisku. no bo usg mialas wiec gdyby coś z dzidziusiem było nie tak to lekarz by to zobaczył. ale zapytaj się dziś na tym spotkaniu - udzielą Ci fachowej odpowiedzi 🙂 np mnie Malutka naciska na pęcherz to biegam co 15 minut do wc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Monia....czyli to co ja mam to nie jest wypinanie sie malego...qrde bo wiesz co niby wszystko ok tak mi sie wydawalo ze on wypina jakas czesc ale jak dotykam tego miejsca no to t nie jest przyjemne ale w sumie mnie to boli to miejsce....wlasnie sie dziwie ze jabym malego dotykala to czemu mnie boli a moze to co innego....na 18 idziemy na spotkanie z polozna to chyba jej to powiem....bo teraz to juz sama nie wiem co to moze byc..

Beti to napewno nic zlego...tak jak napisala jamargaretka...to samo mialam ci napisac...koniecznie powiedz dzis o tym poloznej,a napewno cie jej odpowiedz uspokoi,bo napewno wszystko w porzadku...nic sie nie martw na zapas... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WAS SERDECZNIE.JESTEM ZŁA A MIANOWICIE BYŁAM TYDZIEŃ TEMU U LEKARZA I POŁOŻNA ZAPOMNIAŁA PRZEKAZAĆ LEKARZOWI MOJE ZWOLNIENIE.A JA SIEROTKA TEZ ZAPOMNIAŁAM O TYM ZWOLNIENIU ZEBY MI GO DAŁA WIEDZIAŁAM ZE JEST WYPISANE.BYŁAM DOPIERO WCZORAJ BO WCZEŚNIEJ NIE MOGŁAM RUSZYĆ Z DOMU ŹLE SIĘ CZUŁAM.I PANI POŁOŻNA POWIEDZIAŁA ZE JESTEM NIEODPOWIEDZIALNA .ZE PO TAKIM CZASIE PRZCHODZE.A JA TOPOWIEDZIAŁAM ZE PIERWSZA POŁOZNA MA OBOWIĄZEK DOTARCZYC LEKARZOWI ZWOLNIENIE I DOŁĄCZYC DO KARTY.NIESTETY WYSŁAŁA MNIE POŁOŻNA DO ARCHIWUM GDZIE JEST MOJA KARTA I TAM ZWOLNIENIA NIE BYŁO.WRÓCIŁAM SIE DO POŁOŻNEJ TO ONA MOWI ZE MAM DO ZUSU ZADZWONIC CZY DOSZŁO ZWOLNIENIE W DWÓCH EGZEMPLARZACH.DZWONIŁAM NIESTETY NIE MA ...NIE WIEM CO TERAZ ROBIC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja do Was wróciłam..
powiem Wam,że ostatni tydzień to jest jakiś straszny..mogłabym tylko i wyłącznie spać...nic mi się nie chce..ostatni raz tak się czułam na początku ciąży...
Czy wy też tak macie..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka..u mnie to samo.Na okraglo bym tylko spala.I ciagle coraz bardziej zmeczona jestem.Troche porobie w domu i jestem wykonczona,jakbym z 20 godzin pracowala 😮 ,i rece i nogi chca tylko relaksu.Ale z kolei te lezenie to tez nie za bardzo,bo przekrecam sie z boku na bok i juz mnie wszystkie kosci bola 🤢 ..najlepiej spalam bym na stojaco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki! ja tylko na chwile zeby nie miec za duzo zaleglosci. u mnie niunius strasznie sie przeciaga i wypina i powiem wam szczerze ze momentami to az boli.
co do kremow na rozstepy zwroccie uwage na jego rodzaj bo sa dwa: na rozstepy ktore juz sa, zeby je uplycic i rozjasnic, i przeciw rozstepom dla kobiet w ciazy wlasnie lub aktywnie zyjacych 🙂 pharmaceris ok, ale ja wole mustelle albo fissan.
dzis we wroclawiu brzydka pogoda,az mi sie wszystkiego odechcialo, do tego caly dzien boli mnie zoladek i trzustka, niestety pojadlam troche za duzo smazonego i sa tego skutki (wyciecie woreczka to spowodowalo), leze i mam lenia i sie zastanawiam gdzie Marinka? mam nadzieje ze u niej ok.
ide odpoczywac dalej, do pozniej kochane. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wrocilam od poloznej slyszalam bicie serduszka malej, pokazala mi jak jest mniej wiecej ulozona na lewej stronie mam jej bok wiec sie nie dziwie ze wszystkie kopniaki mam na prawej stronie, glowka jest nisko i tak sobei plywa do gory nogami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Beatko ja tez mam takie odczucia jak Ty, dziwne do wytlumaczenia 😮
jak sie poloze na boku, to maly nie daje polezec, bo czuje jakby mi mial zaraz brzuch peknac, po tej stronie na ktorej leze 🥴
juz czasem nie wiem co zrobic! tez najchetniej spalabym na stojaco! 🙃

no wlasnie, Marinki juz nie ma dlugo 🤨



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
KasiaGwiazdka ja od wczoraj mecze sie z nudnosciami i bolami wnetrznosci 🙂 leze i nic mi sie z tego powodu nie chce, a bylo juz tak fajnie....
Fijolek,Marinka where are you?????


no wlasnie oprocz tych odruchow wymiotnych, tez mnie boli w srodku wszystko 🥴
a teraz szczegolnie najbardziej w bokach! chyba maly rosnie i rozciaga sie i dlatego tak jest!
ojjj bylo fajnie, ale juz zaczyna sie robic naprawde ciezko i niemilo powoli 🥴
niech ten czas leci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
mowie Wam DOBRANOC!
ide juz do lozeczka, poniewaz jutro trza rano wstac, po powrocie zdam relacje oczywiscie 🙂
ciekawe jaki juz duzy jest Nasz Urwisek 😉


3mamy kciuki.. 🙂 i czekamy na relacje.. 🙂 dobrej, spokojnej i przespanej nocki..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...