Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wszystkie brzuszki w niedzielny poranek.... 🙂 se dzis pospalam hehehe
fijolek mi tez znow nogi puchna i to jak.....wczoraj poszalalam z ostatnimi pakunkami i takie mialam balony na koniec ze szok....ale teraz widze ze tez posiedzialam troche i kostki mam spuchniete niezle...musze polezec troche z nogami w gorze...
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
witam wszystkie brzuszki w niedzielny poranek.... 🙂 se dzis pospalam hehehe
fijolek mi tez znow nogi puchna i to jak.....wczoraj poszalalam z ostatnimi pakunkami i takie mialam balony na koniec ze szok....ale teraz widze ze tez posiedzialam troche i kostki mam spuchniete niezle...musze polezec troche z nogami w gorze...
😘

tez staram sie lezec z nogami uniesionymi, ale jak wczoraj zobaczylam swoje stopy i lydki toaz mi sie przykro zrobilo.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie! wczoraj bolalo mnie troche krocze na szczescie bylam zmeczona praca wiec zasnelam jak susel, nawet zbytnio na siku nie wstawalam 🙂
Jolajcik milo cie wreszcie zobaczyc, super zdjatko!!!
Fijolku mi zaczely nogi puchnac, dlonie nie tyle, ale nogi wieczorem to jak banieczki wygladaja i takie ciezkie sa, ale pytalam o to doktora - jesli spuchniecie pojawia sie dopiero wieczorem to jest ok, a jesli od rana to juz nie tak fajnie. a co z twoim brzuszkiem? ja mam wrazenie jakby moj powolutku ale ciupinke opadl, czyzby to jakis zwiastun????
ide ogladac gesslerowa bo wczoraj przegapilam. wpadne potem. buziaki i milego dnia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
witam wszystkie brzuszki w niedzielny poranek.... 🙂 se dzis pospalam hehehe
fijolek mi tez znow nogi puchna i to jak.....wczoraj poszalalam z ostatnimi pakunkami i takie mialam balony na koniec ze szok....ale teraz widze ze tez posiedzialam troche i kostki mam spuchniete niezle...musze polezec troche z nogami w gorze...
😘

tez staram sie lezec z nogami uniesionymi, ale jak wczoraj zobaczylam swoje stopy i lydki toaz mi sie przykro zrobilo.. 😞

lydki tez ci puchna????uuuu
mi tylko stopy i kostki,ale to koszmar jakis faktycznie....kapcie ledwo mi wchodza....a jak jutro tak mi spuchna to nie wloze buta najwyzej w papuciach sie wyprowadze hehehehehe
a do tego zauwazylam ostatnio ze na skorze na nogach po kapieli mialam fioletowo-biale plamy...na udach i na lydkach...jezusiu sie wystraszylam....ale zniknely....i tylko mnie zastanawia co to i od czego takich plam dostalam... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie niedzielnie! wczoraj bolalo mnie troche krocze na szczescie bylam zmeczona praca wiec zasnelam jak susel, nawet zbytnio na siku nie wstawalam 🙂
Jolajcik milo cie wreszcie zobaczyc, super zdjatko!!!
Fijolku mi zaczely nogi puchnac, dlonie nie tyle, ale nogi wieczorem to jak banieczki wygladaja i takie ciezkie sa, ale pytalam o to doktora - jesli spuchniecie pojawia sie dopiero wieczorem to jest ok, a jesli od rana to juz nie tak fajnie. a co z twoim brzuszkiem? ja mam wrazenie jakby moj powolutku ale ciupinke opadl, czyzby to jakis zwiastun????
ide ogladac gesslerowa bo wczoraj przegapilam. wpadne potem. buziaki i milego dnia!!!!

co do brzucha, to delikatnie mi opada. ale delikatnie. za to siara zaczela leciec jak szalona! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
witam wszystkie brzuszki w niedzielny poranek.... 🙂 se dzis pospalam hehehe
fijolek mi tez znow nogi puchna i to jak.....wczoraj poszalalam z ostatnimi pakunkami i takie mialam balony na koniec ze szok....ale teraz widze ze tez posiedzialam troche i kostki mam spuchniete niezle...musze polezec troche z nogami w gorze...
😘

tez staram sie lezec z nogami uniesionymi, ale jak wczoraj zobaczylam swoje stopy i lydki toaz mi sie przykro zrobilo.. 😞

lydki tez ci puchna????uuuu
mi tylko stopy i kostki,ale to koszmar jakis faktycznie....kapcie ledwo mi wchodza....a jak jutro tak mi spuchna to nie wloze buta najwyzej w papuciach sie wyprowadze hehehehehe
a do tego zauwazylam ostatnio ze na skorze na nogach po kapieli mialam fioletowo-biale plamy...na udach i na lydkach...jezusiu sie wystraszylam....ale zniknely....i tylko mnie zastanawia co to i od czego takich plam dostalam... 🤢

no wieczorami to mam powiem Ci lydki ze hoho! w dzien jest spoko. Ale wczoraj naprawde zle sie z tym poczulam.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!

My wczoraj wróciliśmy ok 1.00 do domu :/ Tak dużo się wysiedziałam, że stóp nie mogłam w buty włożyć... A brzuszek tak mi sie napinał, że zaczęłam się martwić... no ale poprostu mmusiałam się położyć i wypocząć.
Ale chrześniaka to powiem Wam, że mam super! 😉 Taki giguś... 🙂 I cioci wczoraj spokoju nie dawał.... on też mnie troszkę wymęczył... 😉 😉

Kasiula śliczne te mokasynki co kupiłaś, na pewno będą do całego stroju super pasować 😉
Jolajcik , Jamargaretka świetne foto!!! 🙂 też muszę coś wykombinować na pamiątkę 😉
Hussi zakupki udane 😉 super 😉

A jeszcze powiem Wam, że tak mi się dzisiaj realistycznie śnił powrót z Maleństwem do domu 🙂 Jak leży w foteliku, później wchodzimy po schodach 🙂 kładziemy ją w łóżeczku... Ach! 🙂 Będzie pięknie!
Ale nad ranem miałam juz taki sen, że Mała się przekręciła jakoś w łóżeczku na buźkę i się udusiła! 😞 😞 😞 okropne.... 😞 😞 😞 aż się szybko obudziłam....


Dobra Dziewczynki, dzisiaj caly dzień chyba zamierzam leżeć i odpoczywać, więc będę zaglądać.
Buziolki 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
a ja dopiero do domu wróciłam bo byliśmy w kinie. i tak jestem rozbudzona że nawet mi się nie chce myśleć o spaniu 🙂 na szczęście jutro niedziela 🙂

to na jakim wy filmie byliscie,ze taka rozbudzona wrocilas??? 😉 😘



hehhee - byliśmy na Sali Samobójców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja właśnie zmobilizowałam Męża do skręcenia komody czyli nieodwołalnie w tym tygodniu zaczynam pranie, prasowanie i układanie! 🙂 Pogoda ma być super, więc będzie wszystko ładnie schło 🙂

Jola zdjęcie mega! 🤪

Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
a ja dopiero do domu wróciłam bo byliśmy w kinie. i tak jestem rozbudzona że nawet mi się nie chce myśleć o spaniu 🙂 na szczęście jutro niedziela 🙂

to na jakim wy filmie byliscie,ze taka rozbudzona wrocilas??? 😉 😘



hehhee - byliśmy na Sali Samobójców

i co???dobry ten film????
fota pierwsza klasa 🙂
joma twoja rowniez... 🙂sie Mariuszek ladnie ciotkom przedstawil 😉 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
a ja dopiero do domu wróciłam bo byliśmy w kinie. i tak jestem rozbudzona że nawet mi się nie chce myśleć o spaniu 🙂 na szczęście jutro niedziela 🙂

to na jakim wy filmie byliscie,ze taka rozbudzona wrocilas??? 😉 😘



hehhee - byliśmy na Sali Samobójców

i co???dobry ten film????
fota pierwsza klasa 🙂
joma twoja rowniez... 🙂sie Mariuszek ladnie ciotkom przedstawil 😉 hehehe



no nam się podobał. smutny ale niestety prawdziwy. stara prawda - można mieć kasę pozycję - w sumie wszystko a jak brakuje w domu uczuć - to te pieniadze i tak nic nie znaczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane Niedzielnie 🙂
Ja dzis mam jakis szalony dzien....zadzwonila moja ciocia bo jej syn-moj kuzyn slubuje 28 maja 😮 w katowicach wiec troszku drogi bysmy mieli no ale chyba wogole wesele odpada...i byl moj kuzyn z dziewczyna i swoim malenstwem ktore ma niecale 4 miesiace...i prosili mojego meza za chrzestnego....na maja 😮
W szoku totalnym dzis jestem...boje sie ktorego maja mojemu maluszkowi zachce sie pchac na ten swiat.... 😆
I postanowilismy z mezulkiem ze dzis maraton po rodzicne robimy popoludniu zeby czasem znow nas ktos nie nawiedzil z jakas wiadomoscia na maja 😜

A dziewczynki foteczki piękne...chyba też musze taka ladna sobie zrobic i wstawic.....
Ach sie rozpisalam...ale musialam se wygadac bo z szoku wyjsc nie moge nadal... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc beti 😘
jamargaretka ja mam w planie teraz bielanski....bo bliziutko bede miala...ale slyszalam ze odsylaja...w razie co pojade do brodnowskiego no ewentualnie na inflancka,mimo ze kumpele mi odradzaly...zobaczymy gdzie wyladuje...mam nadzieje ze na ulicy nie urodze... 🤢
a mnie od jakiejs godziny brzuch boli...ojojoj....dziwnie jak na okres...i w krzyzu tez boli...leze i sie bujam....chociaz opuchlizna z nog zeszla....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fiu fiu... cisza jak makiem zasiał...

Ja właśnie wróciłam ze spacerku z mężusiem 🙂 troszkę zmarzłam ale dotleniłam się bardzo 🙂
I kupiłam sobie truskaweczki, bo tak mi się zachciało... co prawda nie smakują jeszcze tak jak należy, ale korzystam, póki mogę 😉

Miłego wieczorku Dziewczynki 🙂 Będę zaglądać... może któraś się pojawi 😉 :*

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...