Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Werona napisał(a):
Mi zgaga dokucza czasami, szczególnie jak więcej zjem, więc jeszcze nic na to nie biorę, palce też nie puchną, ale jeszcze może wszystko przede mną.. 🤢

ja do tej pory przez cala ciaze wzielam tylko raz renni, wogole zgagi nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
ja tamtum rosa nigdy nie używałam , używam laktacid ale u mnie w szpitalu położna coś mówiła żebym wzięła to na wszelki wypadek 🙂


ja tez uzywam Lactacid- jest bardzo dobry, chociaz ostatnio juz mi sie skonczyl i tutaj w Niemczech kupilam sobie Nivea z rumiankiem i cos tam jeszcze, tez jest OK!
i zakupilam sobie dezodorant do higieny intymnej, w ciagu dnia rewelacja! albo jak do lekarza jade i przed wejsciem do gabinetu uzyje, super sprawa! sama dla siebie czuje sie zawsze swiezo i dla mojej Pani Dr napewno tez, jak jej pachnie! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Werona napisał(a):
Mi zgaga dokucza czasami, szczególnie jak więcej zjem, więc jeszcze nic na to nie biorę, palce też nie puchną, ale jeszcze może wszystko przede mną.. 🤢

ja do tej pory przez cala ciaze wzielam tylko raz renni, wogole zgagi nie mam...


to sie ciesz Gosiu! bo to uczucie straszne!!! jak zacznie palic, to nie wiesz co robic!
u mnie to zalezy co zjem! albo jak popije gazowanego napoju lub ostatnio sok tymbark jablko z mieta- masakra! czulam sie jak smoczyca! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Werona napisał(a):
Mi zgaga dokucza czasami, szczególnie jak więcej zjem, więc jeszcze nic na to nie biorę, palce też nie puchną, ale jeszcze może wszystko przede mną.. 🤢

ja do tej pory przez cala ciaze wzielam tylko raz renni, wogole zgagi nie mam...


to sie ciesz Gosiu! bo to uczucie straszne!!! jak zacznie palic, to nie wiesz co robic!
u mnie to zalezy co zjem! albo jak popije gazowanego napoju lub ostatnio sok tymbark jablko z mieta- masakra! czulam sie jak smoczyca! 😁


Mam tak samo jak Kasiagwiazdka jak zjem coś ostrego albo napije się soku to od razu mam zgage żadnych leków nie biorę i brać nie zamierzam boje się o bobasa pije mleko i to mi łagodzi palenie w gardle 🙂
Palce puchną mi tylko w nocy i nad ranem mam jeszcze opuchniete potem przechodzi samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
JA biore do szpitala tantum rosa, wczesniej do butelki sobie rozrobie..


Aneczko a tym Tantum Rosa to sie przemywa po umyciu?? czy to jest na zasadzie zelu intymnego podczas mycia miejsc intymnych??

ja kupilam z irygatorem do plukania pochwy.
W połogu: zewnętrznie do przemywania krocza od 1 do 2 razy na dobę.
W pozostałych wskazaniach: płukać pochwę roztworem od 1 do 2 razy na dobę, o ile lekarz nie zaleci inaczej.
Leczenie ciągłe nie powinno przekraczać 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
JA biore do szpitala tantum rosa, wczesniej do butelki sobie rozrobie..


Aneczko a tym Tantum Rosa to sie przemywa po umyciu?? czy to jest na zasadzie zelu intymnego podczas mycia miejsc intymnych??


to sie kupuje na saszetki ,proszek , trzeba z woda rozrobic do podmywania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
JA biore do szpitala tantum rosa, wczesniej do butelki sobie rozrobie..


Aneczko a tym Tantum Rosa to sie przemywa po umyciu?? czy to jest na zasadzie zelu intymnego podczas mycia miejsc intymnych??

ja kupilam z irygatorem do plukania pochwy.
W połogu: zewnętrznie do przemywania krocza od 1 do 2 razy na dobę.
W pozostałych wskazaniach: płukać pochwę roztworem od 1 do 2 razy na dobę, o ile lekarz nie zaleci inaczej.
Leczenie ciągłe nie powinno przekraczać 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz.


ale chyba irygatora po porodzie nie bedziesz uzywac >???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
JA biore do szpitala tantum rosa, wczesniej do butelki sobie rozrobie..


Aneczko a tym Tantum Rosa to sie przemywa po umyciu?? czy to jest na zasadzie zelu intymnego podczas mycia miejsc intymnych??

ja kupilam z irygatorem do plukania pochwy.
W połogu: zewnętrznie do przemywania krocza od 1 do 2 razy na dobę.
W pozostałych wskazaniach: płukać pochwę roztworem od 1 do 2 razy na dobę, o ile lekarz nie zaleci inaczej.
Leczenie ciągłe nie powinno przekraczać 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz.

Juz kiedys o tym pisalam, ale nie powinno sie wykonywac irygacji - tylko tak jak jest napisane na ulotce - czyli tak jak pisze Aneczka - rozpuscic w butelce i przemywac - ja tak zamierzam tez robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchy... ja sobie zrobiłam drzemkę...ale mąż mnie na obiadek obudził.
Zaraz chyba znowu usnę, tak mnie cos zlapało...

Kasia idealnie okresliłaś stan podczas zgagi -smoczyca :P:P

Ja też biorę Tantum Rosa i szarego jelenia 😉
A Tantum rozpuszczę sobie wczesniej w butelce z takim spryskiwaczem jak do kwiatków, żeby sobie wygodnie spryskiwać obolałe krocze...

Marinka i Joma
czy Wy musicie smaka robić biednej ciężarnej? :P babeczki czekoladowe i ryż z trudkawkami... mmmmmmmmmm..... pyszności!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...