Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
joma napisał(a):
Kasidelko właśnie miałam pisać, że przecież akurat lato będzie, więc nie trzeba wtedy korzystać z solarium 😉


No tak ale ja sie bardzo trudno opalam na słońcu 😞
Normalnie jestem tak biała że chyba słonko sie ode mnie odbija 😁 😁 😁
A po solarium jestem taka akurat lekko musnięta :P


dalas rade tyle miesiecy to dasz rade jeszcze troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ide na krotki spacerek. u nas jest taka piekna pogoda ze zal siedziec w domku. ☺️


zazdroszcze, u nas zachmurzone niebo i co chwile deszcz pada , pogoda normalnie na czytanie ksiazki 😉


u nas zimno, deszcz pada,wieje aby spacccc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam Brzuchatki,

na Mazowszu jest suuuperowa pogoda 20 stopni i słonko 🙂 😎
Ale przyznaje że im cieplej tym trudniej się chodzi.. moaj mama mi powiedziała ostatnio że kiwam się jak kaczuszka 😮
Dziewczynki mam pytanie czy około 6-8 tygodni po porodzie przy opcji karmie piersią można iść na solarium ??Bo ja mam taki plan żeby ukryś niektóre straszne rozstępy pod choć odrobine ciemniejszą karnacja bo obecnie to jestem na poziomie mąki pszennej od 4 lat nie byłam na solarium.
Doradzcie proszę ☺️


moja szwagierka, karmiąc piersia, zasłaniała pielucha i chodziła na solarium 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochne wrocilam wkoncu do domku...
od 6 nie spie i ciagle kursuje autkiem juz dosc... 🙂 teraz wkoncu mam spokojna chwile zeby usiasc pogadac z wami i zobaczyc czy cos jeszcze mi brakuje do szpitala....takto wszystko zostalo zakupione na wyprawke wiec juz ulzylo mi 🙂
czekam na kolejnego kuriera z lozeczkiem dzis lub jutro ma byc....a w srode lub czwartek kurier z posciela do lozeczka przyjedzie...juz sie doczekac nie moge....
A co do wyprawki tez pakuje 2 torby jedna dla mnie druga maz dowiezie dla maluszka jak bedziemy wychodzic ze szpitala 🙂 🙂

A co do pogody to pada strasznie u mnie...buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Witam Brzuchatki,

na Mazowszu jest suuuperowa pogoda 20 stopni i słonko 🙂 😎
Ale przyznaje że im cieplej tym trudniej się chodzi.. moaj mama mi powiedziała ostatnio że kiwam się jak kaczuszka 😮
Dziewczynki mam pytanie czy około 6-8 tygodni po porodzie przy opcji karmie piersią można iść na solarium ??Bo ja mam taki plan żeby ukryś niektóre straszne rozstępy pod choć odrobine ciemniejszą karnacja bo obecnie to jestem na poziomie mąki pszennej od 4 lat nie byłam na solarium.
Doradzcie proszę ☺️


moja szwagierka, karmiąc piersia, zasłaniała pielucha i chodziła na solarium 😁


ja bym sie troche bała wole poczekac, az bede czysta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
dziewczyny a wy kupilyscie puder do pupci dla maluszka?

Ja nie kupuje, bo od tego się teraz odchodzi i stosuje się albo jedno (puder) albo drugie (krem, oliwka), bo inaczej puder zbryla się i powoduje podrażnienia, a co za tym idzie odparzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
dziewczyny a wy kupilyscie puder do pupci dla maluszka?

Ja nie kupuje, bo od tego się teraz odchodzi i stosuje się albo jedno (puder) albo drugie (krem, oliwka), bo inaczej puder zbryla się i powoduje podrażnienia, a co za tym idzie odparzenia.

dzieki dziewczynki za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem znow...goscia mialam
Justina ja mysle i mam nadzieje ze tez tych wizyt duzo nie bedzie...tez chcialabym urodzic na swieta albo po...30 kwietnia bym chciala...no ale zobaczymy jak to bedzie...tez nie moge doczekac sie kiedy zobacze moja mala kruszynke...
Joma ja spakowalam swoje rzeczy i maluszka w taka wieksza torbe ale dobry pomysl podsunelas moze swoje przeloze w miejsza a dzidziusia w torbe od wozka spakuje bo mam dosc spora...pomyslimy...

Pogoda u mnie tez do bani bo pada...co prawda tylko mzawka no ale ...wolalabym sloneczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
dziewczyny a wy kupilyscie puder do pupci dla maluszka?

Ja nie kupuje, bo od tego się teraz odchodzi i stosuje się albo jedno (puder) albo drugie (krem, oliwka), bo inaczej puder zbryla się i powoduje podrażnienia, a co za tym idzie odparzenia.


dokładnie, jedynie pudrem mozna zrobic, po umyciu, po wytarciu chusteczka nawilązająca juz nie... ja nie kupuje pudru..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki ja myślę, że właśnie lepiej w dwie, bo zawsze to łatwiej znaleźć co jest i gdzie 😉
Ja dla Maluszka do szpitala nie potrzebuje niczego oprócz chusteczek, ale podejrzewam, że dorzucę kilka pieluch, czapeczkę, niedrapki itp - tak dla spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też pakowałam się w dwie torby ale nie rozgraniczałam rzeczy dla mnie osobno i dla dziecka osobno tylko wg schematu który dostałam w SR. W jednej torbie to co potrzebne do porodu i bezpośrednio po a w drugiej to co na drug dzień mąż może mi dowieźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
manki ja myślę, że właśnie lepiej w dwie, bo zawsze to łatwiej znaleźć co jest i gdzie 😉
Ja dla Maluszka do szpitala nie potrzebuje niczego oprócz chusteczek, ale podejrzewam, że dorzucę kilka pieluch, czapeczkę, niedrapki itp - tak dla spokoju 😉


Masz racje...lepiej Maluszka oddzielnie i swoje tez,z tego co sie orientuje to ja potrzebuje wszystkiego dla synka ale ubranka i kosmetyki moge spakowac w ta od wozka a kocyk i okrycie kapielowe wziasc w swoja torbe...no niewiem...pomysli sie jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
manki ja myślę, że właśnie lepiej w dwie, bo zawsze to łatwiej znaleźć co jest i gdzie 😉
Ja dla Maluszka do szpitala nie potrzebuje niczego oprócz chusteczek, ale podejrzewam, że dorzucę kilka pieluch, czapeczkę, niedrapki itp - tak dla spokoju 😉


TZN. że co ,szpital Ci funduje ubranka i inne rzeczy dla dzidziusia ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
joma napisał(a):
manki ja myślę, że właśnie lepiej w dwie, bo zawsze to łatwiej znaleźć co jest i gdzie 😉
Ja dla Maluszka do szpitala nie potrzebuje niczego oprócz chusteczek, ale podejrzewam, że dorzucę kilka pieluch, czapeczkę, niedrapki itp - tak dla spokoju 😉


TZN. że co ,szpital Ci funduje ubranka i inne rzeczy dla dzidziusia ??






wow...to fajnie u was bo u mnie w szpitalu trzeba miec wszytsko swoje.... nawet ciuszki do ubtrniaa po porodzie.... ewentulanie kocyk czy roxzek uzyczaja jak sie nie ma ze soba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do wyprawki to w sumie wspolczuje wam dziewczyny....u mnie jest tak ze do dzidziusia kaza wziac tylko chusteczki nawilzane zeby z pieluszka pod kran nie latac zeby pupe wytrzec...a takto pieluchy ubranka i cala reszte daje szpital, ja mam przywiesc rzeczy dla malego tylko jak bedziemy wychodzic zeby w swoje juz ubrac....poza tym mam wziac tylko dla siebie kubek sztucce i takie tam roznosci...wiec ciesze sie bo to naprawde wygoda 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...