Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
U mnie w torbie najwięcej miejsca zajmują podpaski poporodowe bo w 1wszej torbie mam chyba 4 opakowania a w drugiej trzy, no i pieluszki tez troszkę zajmują.


Qrczę to aż tyle tych podpasek potrzeba ja kupiłam dwa opakowania po 9 szt każda 😉
Ogólnie nigdy nie używałam podpasek zawsze tampo. więc nowe doświadczenie przede mną 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek zaraz w pupę dostaniesz!!!!!!!!!!!!! Dawaj te pierogi do mnie!!!!!!!!!!!!!!! Natychmiast! ☺️ 😜 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

☺️ zapraszam WAS na pierogi 🙂 wystarczy dla kazdej.


Uważaj, bo przyjedziemy 😉 🙂 Mniam.... faktycznie troszkę przesadziłaś, żeby kusić takiiiiimi pysznościami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek zaraz w pupę dostaniesz!!!!!!!!!!!!! Dawaj te pierogi do mnie!!!!!!!!!!!!!!! Natychmiast! ☺️ 😜 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

☺️ zapraszam WAS na pierogi 🙂 wystarczy dla kazdej.


ze świeżych robisz?? Bo ja kupiłam truskawki świeże troszkę i delektuję się. Kurczę no i zaraz się zdenerwuję i będę pierogi lepić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w szpitalu wszystko daja,nawet podpaski.A co do ciuszkow dziecinnych,to ja nie mam nic przeciwko temu,zeby szpital niunie ubieral,bo szpital.w ktorym bede rodzic ma super zdanie,i od wielu osob,ktore tam rodzily slyszalam tylko same dobre rzeczy.Ale sa wyjatki mam ,ktore ubieraja dzieci w drogie markowe ciuszki,a pozniej narzekaja,jak sie zgubia.,tja ich strata 😮 Ciuszki wyjsciowe dla naszego krasnoludka beda naturalnie od mamy i taty 🙂 ,i bedzie sesja zdjeciowa,zeby ten moment zostal uwieczniony.Takze nasz synus bedzie maly elegancik przystojniaczek 😉 My mamy fajnie,bo tylko 3 minutki samochodem jazdy ze szpitala do domku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek zaraz w pupę dostaniesz!!!!!!!!!!!!! Dawaj te pierogi do mnie!!!!!!!!!!!!!!! Natychmiast! ☺️ 😜 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

☺️ zapraszam WAS na pierogi 🙂 wystarczy dla kazdej.


ze świeżych robisz?? Bo ja kupiłam truskawki świeże troszkę i delektuję się. Kurczę no i zaraz się zdenerwuję i będę pierogi lepić...

Marinka pogielo Cie?? 🙃ze swiezych..? ehh przeceniasz mnie.. takie kupione w Lidlu.. gotowe.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszłam waszym śladem dziewuszki i też spakowałam się w dwie torby, jedna dla mnie, druga dla maluszka 🙂. Jak przyjdzie co do czego to będę brała obydwie. Ja niestety mam do szpitala ponad 60km, więc jednak wole mieć przy sobie to co potrzebne.
Co do łóżeczka, to ja też Beatko chętnie bym już męża pogoniła żeby złożył, ale jak tylko coś o tym komuś wspomnę (rodzince) to mi robią wielką awanturę że jeszcze za wcześnie itd, aż się człowiekowi przykro robi 😞 a poza tym możliwe że w weekend weźmiemy się za malowanie naszego pokoju bo jednak przydałoby się odświeżyć przed przyjściem malca na świat.
Jeżeli chodzi o puder to ja mam zamiar kupić. U mnie w domu siostry zawsze używały pudru i siostrzeńcy nigdy odparzeń nie mieli, sudocremu używały jak jakieś odparzenia się pojawiły. Słyszałam też że pudru nie powinno używać się gdy ma się córeczkę, bo gdy puder dostanie się do dróg rodnych to może być problem... To jest kwestia gustu, każda będzie używała tego co uważa za najlepsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek zaraz w pupę dostaniesz!!!!!!!!!!!!! Dawaj te pierogi do mnie!!!!!!!!!!!!!!! Natychmiast! ☺️ 😜 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

☺️ zapraszam WAS na pierogi 🙂 wystarczy dla kazdej.


ze świeżych robisz?? Bo ja kupiłam truskawki świeże troszkę i delektuję się. Kurczę no i zaraz się zdenerwuję i będę pierogi lepić...

Marinka pogielo Cie?? 🙃ze swiezych..? ehh przeceniasz mnie.. takie kupione w Lidlu.. gotowe.. 🙂


Tak mnie nakręciłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zabiję Cie! jednak ja robię naleśniki z truskawkami i serem i z nutella z bananami.!!!!!!! A miałam nic dziś nie robić!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy już o obiadach rozmawiacie a ja właśnie skończyłam drugie śniadanie. na obiad chyba nic nie będę robiła bo mój mąż ugotował wczoraj gar rosołu i spokojnie starczy na dziś. w ogóle mój maż ostatnio sobie u mnie punktuje. W sobotę byłam bardzo zajęta i jak wróciłam do domu to było posprzątane a w piekarniku piekło się ciasto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...