Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
ja dopiero teraz mam chwile relaksu.
okna umyte wiec teraz tylko zaslony do powieszenia i bedzie git. Uprzedze pytania: nie nie mylam okien i zaslon tez nie bede sama wieszac 🙂 slonce zaglada przez cudne okienka wiec az chce sie zyc. konczymy ze szwagrem ostatnie pierdoly w domku i juz sie ciesze ze blisko finiszu jestesmy. Jutro wizyta u lekarza wiec ciekawa jestem co powie..


A ja wiem co powie: Pani Anno! W przeciągu tygodnia góra 2 Pani urodzi 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Co powiesz na to?? 😜 🤪 😁

znasz moje zdanie: UFF .. 😉


Oj znam 😜 😜 😜 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popołudniowo...
Oderwałam się od pisania pracy... straaasznie mi to ciężko idzie... wszystko mnie rozprasza 😉 😜

Zrobiłam sobie sałatkę owocową ze świeżego ananasa, grejfruta, jabłka i banana 🙂 a na to polewa czekoladowa 🙂 mmmm 🙂

Dzisiaj wieczorkiem jadę na pierwsze pępkowe 🙂 za dzidziunia, który się dziś urodził 🙂
Becia! kibicuj, nie śpij! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna no mam zamiar szaliczek juz czeka...zawsze lezy na brzuszku i maly w niego kopie hehe takze maly kibic juz nam rosnie 😜

A ja mialam jechac na szkole rodzenia na 17 ale zadzwonila polozna ze przekladaja na za tydzien (i dzieki bogu bo mi sie nie chcialo dzis ehe)

Dobra dwupaki trzymaj cie sie ja uciekam buzialki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powrocilam, ale juz padnieta!
ogarnelam mieszkanko, ugotowalam gulasz, poskladalam pranie i nowe tury wieszam iii....
musze sie przyznac bez bicia -umylam okno 😉 ale takie male! u Malego w pokoiku, bo maz obiecal to zrobic, ale on nie ma czasu 😮 a to ciagle odkladanie na za tydzien juz mnie dobija 🤢
tak powolutku mylam 🙂 na odpoczynki!

Gosiu czekamy na wiesci od Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
powrocilam, ale juz padnieta!
ogarnelam mieszkanko, ugotowalam gulasz, poskladalam pranie i nowe tury wieszam iii....
musze sie przyznac bez bicia -umylam okno 😉 ale takie male! u Malego w pokoiku, bo maz obiecal to zrobic, ale on nie ma czasu 😮 a to ciagle odkladanie na za tydzien juz mnie dobija 🤢
tak powolutku mylam 🙂 na odpoczynki!

Gosiu czekamy na wiesci od Ciebie!
Ja tez umylam tydz temu u siebie pokoju ale powolutku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie, po obiadku zlapala mnie sennosc i musialam sie chwile przespac.
i juz jestem zla bo byl moj maz obok,byl budze sie i juz go nie ma, dzwonie gdzie jest a on ze u kolegi - to ze u kolegi to ok ale ten kolega wlasnie sie rozchodzi ze swoja kobieta i strasznie smęci, ja wiem ze jest ciezko ale niech nie kaze stawiac mi mojego meza przed wyborem albo ja albo on bo wiadomo jak bedzie, ciezarowka jest niezniszczalna i zawsze wygra! 🙂 a oto link do biustonoszy: http://allegro.pl/show_item.php?item=1535612439
a co do rozpakowania sie to owszem oficjalnie jestem pierwsza,ale z silami natury to nigdy nie wiadomo, nie zna sie dnia ani godziny, teoretycznie wiele z nas jest juz po 36tyg lub w trakcie tak wiec dzidzius w pelni gotowy. a propos dzidzius- gosiu czekamy na wiesci. buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiagwiazdka ja tez mysle i mysle co powiesić na okna u małej,, z jednej strony chciałabym cos delikatnego , a zarazem cos pasującego dla pokoju niemowlaczka 😁 😁


Aneczka, ja tez sie zastanawiam caly czas! bo chyba jednak nie chce firanki z motywami z bajek np! wolalabym cos delikatniejszego, gladkiego!
kolor sciany przy oknach jest szary, wiec...
tak myslalam, zeby w okna kupic roletki bambusowe brazowe i dwa szale biale takie cieniutkie, przezroczyste, gladkie. mamy rolety zewnetrzne, wiec jak cos mozna zawsze roletke opuscic! 🙂
jakos nie przekonuja mnie kolorowe firanki, no ale to rzecz gustu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka ja też myślę, że do Waszego pokoiku pasowałoby coś stonowanego 🙂
Ja planuje właśnie roletki i do tego delikatne gładkie zasłonki po bokach.
Tez nie przepadam za wzorzystymi, pstrokatymi, bajkowymi firankami w niemowlęcym pokoju - dla starszego dziecka - może tak 😉
U nas pokoik w robocie 🙂
Póki co - na razie Mężuś zrobił poprawki gipsem, a jutro może zacznie malowanie, a w przyszłym tygodniu tapetowanie i na tym na razie staniemy, bo i tak nie przenosimy się jeszcze na górę - ale coś ruszyło i cieszy mnie, że pokoik bedzie się wietrzył i zakończymy tą brudną robotę w domku przed narodzinami Maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...