Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Hussi trzymaj sie! Napewno wszystko bedzie niebawem jak trzeba!

Kasia Gwiazadka gratuluje synusia! 🙂

a ja? a ja nadal czekam. skurcze co 5 minut i regularne. Rozwarcie sie delikatnie poprawilo, ale nadal jest za male. Zelu wobec tego nie zalozyli - czekaja bo wszystko wskazuje ze niebaem urodze sama,. 🤪
Po badaniu lekarskim dzisiaj dostalam krwawienia i wszyyyystko mnie boli. ALe czekamy...
ehh

W takim razi bedziemy czekac na wiesci od Ciebie Kochana.Życze szybkiego rozwiązania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

fijolek napisał(a):
Hussi trzymaj sie! Napewno wszystko bedzie niebawem jak trzeba!

Kasia Gwiazadka gratuluje synusia! 🙂

a ja? a ja nadal czekam. skurcze co 5 minut i regularne. Rozwarcie sie delikatnie poprawilo, ale nadal jest za male. Zelu wobec tego nie zalozyli - czekaja bo wszystko wskazuje ze niebaem urodze sama,. 🤪
Po badaniu lekarskim dzisiaj dostalam krwawienia i wszyyyystko mnie boli. ALe czekamy...
ehh


szybkiego i bezproblemowego rozwiązania... 🙂 czekamy na wieści.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi wszystko będzie dobrze!!!

Martyna ja właśnie odebrałam wynik GBS i tez mam ta bakterie co ty i tak samo jak tobie powiedziano mi, że porostu dostane penicyline lub jej pochodne w trakcie porodu i dzidziuś tak samo. Pani powiedziała, że to nic wielkiego. Większość kobiet ma ta bakterią ale tylko niektóre o tym wiedzą bo współczynnik robienia wyników GBS jest znikomy i rzadko którą babeczka je robi w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Hussi wszystko będzie dobrze!!!

Martyna ja właśnie odebrałam wynik GBS i tez mam ta bakterie co ty i tak samo jak tobie powiedziano mi, że porostu dostane penicyline lub jej pochodne w trakcie porodu i dzidziuś tak samo. Pani powiedziała, że to nic wielkiego. Większość kobiet ma ta bakterią ale tylko niektóre o tym wiedzą bo współczynnik robienia wyników GBS jest znikomy i rzadko którą babeczka je robi w ciąży.

aha... no to nie jestem sama... uf...
Czyli będzie dobrze! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie słonecznie kochane 🙂
Hussi wczesna diagnoza to dobry znak i na pewno wszystko bedzie dobrze wszystkie Cie wspieramy i myslami jesteśmy z Tobą więc nie martw się tylko bądz wsparciem dla maleństwa 😘
Kasiagwiazdka gratuluje duzego synka 🙂
ja od rana prasuje i tak sie zastanawiam czy włoże wszystkie te ciuszki niektóre mam takie malutkie jak z laleczki 🙂 no a patrząc na wczorajsza dwutygodniowa prognoze pogody to raczej bedzie gorąco niz zimno no i [rzemeblowanie juz zrobilismy i praktycznie mozemy przyjąc synia na tym swiecie jutro wizyta i sie okaze jak tam moja szyjka bo młody to ciągle gdzies w górze siedzi w najlepsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie...
Powstawały Królewny i zaraz weselej na forum...
Ja na ostatniej wizycie tez miałam te badaanie co Martynko,wyniki na nastepnej wizycie czyli w piatek...
Ja dziwnie sie czuje,tchu nie moge chwilami zlapac,ale to chyba pogoda bo tak duszno u Nas,a i Maly sie wierci i gniecie...
Gotuje ogorkowa i zagladam do was 🙂
Antenko cala noc mi sie snilas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...