Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie mam dzisiaj kiepski dzien od samego rana, spłakalam sie, sama nie wiem z jakiego powodu,, i tak jakos wszytsko mnie wkurza.. 🤨


Aneczka, przytulam cieplutko 😘
Czasem się ma takie dni, więc wiem jak się czujesz. Mi wczoraj pomogła tabliczka czekolady. Cała 😁 I nie mam w sobie ani śladu poczucia winy 😜 Może też się dasz skusić?
Albo weź jakąś dobrą książkę, zrób sobie kubek gorącej herbatki z cytryną albo kakao, weź tą czekoladę i nawet się nie spostrzeżesz jak przy dobrej książce odpłyną wszystkie troski 🙂
Mi w bardzo trudnych dniach pomógł Pilipiuk i "Kuzynki" - odkryłam nowy rodzaj literatury na poprawę humoru poza Chmielewską i Prattchett'em. A teraz też czytam fantasy - cykl opowiadań o Arrivaldzie z Wybrzeża Jacka Piekary i też jest super 🙂
Głowa do góry, będzie dobrze! 🙂
I mam nadzieję, że się nie rozpłakałaś czytając tego posta - ja tak miałam gdy do Was pisałam mając doła a potem czytając pocieszającą odpowiedź Barakudy 🙂 W każdym razie, nie jesteś sama i jutro (lub za dwa dni 😉 ) będzie lepiej, uwierz mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie sie wybudzilam po poobiedniej drzemce. Tak mi sie jakos dobrze spalo. ciekawe tylko co w nocy bede robic? 🙂a teraz kulki czekoladowe z mlekiem.. 🙂
Aneczka, ja wczoraj przerabialam zly nastrój. Pól chalupy wysprzatalam bo myslalam ze pomoze. Ale niestety. tylko sie zmeczylam. ale dzis lepiej. Wiec poczekaj do jutra. Na bank bedzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek mam taka nadzieje że to poprostu taki dzien..myslalam nawet ze jak sie po zakupy przejade to mi przejdzie, i fakt trwało to krótko ale jak wrócilłam do domku to od nowa.. strasze to.. jutro mam rozdanie dyplomów spotkam sie z dziewczynami, na sama mysl buziak mi sie smieje 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Anonimosia mi sie pojawiły łezki ale ze szcześcia czytajac posta od ciebie .. 🙂 🙂 dzieki za te słowa zjadlam 2 banany i jakos tak mi lepiej.. 😘


A widzisz! 😁
Cieszę się, że pomogłam 🙂
Kurcze, sama zjadłabym banana... Hmm.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszle mamusie u mnie w sobote zaczyna sie 19 tydzien czuje sie super. Tez dzidzia pojawi sie w maju 🙂 Mieszkam w Dublinie-zime mamy niesamowita-snieg, snieg, snieg ja z moim ukochanym bylam juz na malym odpoczynku-kolejny wyjaz za 3 tygodnie do Polski na Swieta.
Ja od 2 tygodni odczuwam moje malenstwo! Bylo to w 30 urodzinki mojego meza i na dodatek w Kosciele na poczatku nie bylam pewna czy to to ale teraz czuje to bardzo czesto-takie delikatne glaskanie od srodka pewnie niedlugo to beda niezle kopniaki.
Pozdrawiam Was wszytskie w ta mrozna pogode.
Wiola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Hehe to się nazywa siła sugestii 😉
Mówicie o bananach - ja właśnie popatrzyłam na banana, który leży mi na stoliku od kilku dni, już prawie czarny - i właśnie zajadam 😉


mi to buziak sie smieje jak banany widze.. dziennie to chyba ze 3 jem 🙂 🙂 tak lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):
Witam wszystkie przyszle mamusie u mnie w sobote zaczyna sie 19 tydzien czuje sie super. Tez dzidzia pojawi sie w maju 🙂 Mieszkam w Dublinie-zime mamy niesamowita-snieg, snieg, snieg ja z moim ukochanym bylam juz na malym odpoczynku-kolejny wyjaz za 3 tygodnie do Polski na Swieta.
Ja od 2 tygodni odczuwam moje malenstwo! Bylo to w 30 urodzinki mojego meza i na dodatek w Kosciele na poczatku nie bylam pewna czy to to ale teraz czuje to bardzo czesto-takie delikatne glaskanie od srodka pewnie niedlugo to beda niezle kopniaki.
Pozdrawiam Was wszytskie w ta mrozna pogode.
Wiola


witamy cieplutko wsrod brzuszkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
no własnie.. HUssi??????


jeśli pojechali do szpitala to pewnie troszkę to potrwa. w szpitalach rzadko dzialaja "od reki".. 😞


juz sie zaczynam martwic.. napewno kolejka i dlatego tak to długo trwa.. na poczatku ciazy jak pojechałam do szpitala to tez musiałam swoje odsiedziec,, masakra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...