Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny i chłopak okazał się Tośką 🙂Żadnego siusiaczka nie było widać 🙂 Ale dziewuszka moja jest bardzo skromna bo schowała buźkę w głąb brzuszka i nie mogliśmy zobaczyć 3d 🙂
Mimo że liczyliśmy na chłopaka to bardzo się cieszymy 🙂)) A mój M ze 3 razy pytał czy Pani Doktor jest pewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fijolek mam pytanko odnośnie wielkości, bo nasza lekarka nie była w stanie złapać małej w całości bo się już nie mieściła. Na oko określiła wielkość od pupy do główki to jakieś 14 cm... pwoiedziała że w z nóżkami może być koło 20 cm. A u Ciebie te 20 cm to od pupy do główki czy razem z nóżkami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja tylko na chwilke i zaraz ide spac. Po nalesnikach na obiad moje malenstwo bardzo sie uaktywnilo a mnie z tych jego fikolkow az sie sennie zrobilo i ucielam sobie popoludniowa drzemke. Potem pojechalismy z mezem na zakupy, teraz wchodze na brzuszek a tu takie dobre wiesci od fijolka 🙂 gratuluje i zazdroszcze, widze tez ze wiele z nas bedzie wiedziec co nie co w przyszlym tygodniu, ja dopiero w czwartek 16.12 ale tez genetyczne polowkowe wiec moze mnie moj chlopczyk czyms zaskoczy 🙂 fijolku mam nadzieje tylko ze od nas nie uciekniesz, bo poniekad nie jestes juz majowka 🙂 to co milej nocy dziewczynki i do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
jestem 🙂
wiec od początku. Wszystko jest jak trzeba. Serce bije jak dzwon. 🤪
100% DZIEWCZYNKA!!

Wg usg pokazuje sie 20 juz tydzien (wg OM 19). Fasola ma 20cm i wazy 330gram
🙃
jest mocno osadzona na moim kregoslupie stad zapewne te bole krzyza.
Wg tego badania, nasza coreczka powinna przyjsc na swiat 28/04/2011 🙂

Szalejemy ze szczescia ze wszystko jest jak trzeba! Brak mi slow. I ciagle patrze na to nagranie, jak Malenstwo zaciska piastki.
W pewnym momencie wypiela sie do nas pupcia 🙂 rewelacja...


Fijołek bardzo się cieszę że dzidzia zdrowa 😁
Super fotka!No i duża ta Twoja córcia już 😆
Gratulacje!!!!! 😜
Następna cipucha w gronie brzuszków 😁

No i rozumiem że zostajesz z nami jako majóweczka !!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny i chłopak okazał się Tośką 🙂Żadnego siusiaczka nie było widać 🙂 Ale dziewuszka moja jest bardzo skromna bo schowała buźkę w głąb brzuszka i nie mogliśmy zobaczyć 3d 🙂
Mimo że liczyliśmy na chłopaka to bardzo się cieszymy 🙂)) A mój M ze 3 razy pytał czy Pani Doktor jest pewna 🙂


To następna cipucha !!! 😁
Gratulacje gusia333 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Fijolek mam pytanko odnośnie wielkości, bo nasza lekarka nie była w stanie złapać małej w całości bo się już nie mieściła. Na oko określiła wielkość od pupy do główki to jakieś 14 cm... pwoiedziała że w z nóżkami może być koło 20 cm. A u Ciebie te 20 cm to od pupy do główki czy razem z nóżkami ?


nasz lekarz ma taki sprzet ze tylko wprowadzal dane, od czasu do czasu to co faktycznie bylo widac na calym ekranie monitora. Dzidzi nie ma szans zobaczy i zmierzyc "za jednym razem".
Kurcze, nie spytalam sie o te wymiary tak dokladnie, ale biorac pod uwage, ze jest tez ciezsza niz powinna byc w tym okresie to podejrzewam ze te 20cm to od czubka glowy do pupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
jestem 🙂
wiec od początku. Wszystko jest jak trzeba. Serce bije jak dzwon. 🤪
100% DZIEWCZYNKA!!

Wg usg pokazuje sie 20 juz tydzien (wg OM 19). Fasola ma 20cm i wazy 330gram
🙃
jest mocno osadzona na moim kregoslupie stad zapewne te bole krzyza.
Wg tego badania, nasza coreczka powinna przyjsc na swiat 28/04/2011 🙂

Szalejemy ze szczescia ze wszystko jest jak trzeba! Brak mi slow. I ciagle patrze na to nagranie, jak Malenstwo zaciska piastki.
W pewnym momencie wypiela sie do nas pupcia 🙂 rewelacja...


Fijołek bardzo się cieszę że dzidzia zdrowa 😁
Super fotka!No i duża ta Twoja córcia już 😆
Gratulacje!!!!! 😜
Następna cipucha w gronie brzuszków 😁

No i rozumiem że zostajesz z nami jako majóweczka !!!!! 🙂


zostaje, zostaje!! 🙂

nadal oficjalnie jest data majowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny i chłopak okazał się Tośką 🙂Żadnego siusiaczka nie było widać 🙂 Ale dziewuszka moja jest bardzo skromna bo schowała buźkę w głąb brzuszka i nie mogliśmy zobaczyć 3d 🙂
Mimo że liczyliśmy na chłopaka to bardzo się cieszymy 🙂)) A mój M ze 3 razy pytał czy Pani Doktor jest pewna 🙂


gratulacje!! 🙂 prz kolejnej ciazy bedzie chlopak 🙂 ja takiej wersji sie trzymam !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Dziewczyny i chłopak okazał się Tośką 🙂Żadnego siusiaczka nie było widać 🙂 Ale dziewuszka moja jest bardzo skromna bo schowała buźkę w głąb brzuszka i nie mogliśmy zobaczyć 3d 🙂
Mimo że liczyliśmy na chłopaka to bardzo się cieszymy 🙂)) A mój M ze 3 razy pytał czy Pani Doktor jest pewna 🙂


o kurcze ale niezle... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
jadłam ok 9 płatki z ciepłym mlekiem ..
co jakis czas czuje takie kłucie... 😞 żołądek coraz bardziej jest scisniety przez rozciagająca sie macice.. jak żołądek boli to wszytkiego sie odechciewa.. 🤨


ja tez mam wlasnie czasem uczucie scisnietego zoladka. Moze sprobuj sie czegos cieplego napic. Mnie co prawda nie przechodzi od razu, ale czuje lekka ulge..
glowa do gory!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, dopiero się zarejestrowałam na brzuszku, a do tej pory śledziłam wpisy na forum 🙂 też jestem majóweczką 2011, ale nie znam jeszcze płci dziecka. Dowiem się najprawdopodobniej pod koniec grudnia 🙂 ruchów chyba jeszcze nie czuję, choć czasem mam wrażenie że to już to, ale potem myślę, że nie... 🥴 nie mogę się doczekać aż poczuję słodkie kopniaczki 😆 pozdrawiam Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malgosiak84 napisał(a):
Cześć, dopiero się zarejestrowałam na brzuszku, a do tej pory śledziłam wpisy na forum 🙂 też jestem majóweczką 2011, ale nie znam jeszcze płci dziecka. Dowiem się najprawdopodobniej pod koniec grudnia 🙂 ruchów chyba jeszcze nie czuję, choć czasem mam wrażenie że to już to, ale potem myślę, że nie... 🥴 nie mogę się doczekać aż poczuję słodkie kopniaczki 😆 pozdrawiam Was!


Witamy witamy fajnie ze zdecydowalas sie zarejestrowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
czesc malgosia fajnie że jestes z nami 🙂 co do ruchów to nie martw sie najwidoczniej Twoj maluszek jest bardzo spokojny 🙂 🙂
Justynko czujesz ze u ciebie tez córcia ??? 🤪


szczerze to tak mi sie wydaje zwlaszcza ze mam juz 3 w domu wiec pewnie bedzie kolejna hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...