Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuchatki. Ja tu u was tak z doskoku ze względu na słaby dostęp do neta. U nas maleństwo będzie chwilo w naszym pokoju ze względu na to że mieszkamy z mężem u moich rodziców i cały czas czekamy na mieszkanie aż się zwolni. Kolorki w pokoju zrobimy w odcieniach fioletu i wrzosu z jakimiś dodatkami uniwersalnymi, bo tak do końca nie wierzymy w wynik usg że napewno będzie dziewczynka. A test glukozywy mamy w połowie lutego :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
I ja dzisiaj zrobiłam sobie zakupki na allegro 😆
http://allegro.pl/komplet-spiochy-kaftanik-100-polskie-68-i1387688129.html
wzór 1 i 12.
Jeszcze 4 pary body od tego sprzedawcy kolekcja zima 2011 na długi rekawek typu kocham moją mamusię ,ja tu rządzę ,kocham mojego tatusia,uroda po mamusi a rozum po tatusiu 😆
Teraz czekam na paczuszkę 😆


słodziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Brzuchatki!!!
nie bylo mnie wczoraj i... 40 stron do nadrobienia! 🙂 ufff, ale dalam rade!

Ola i Hussi ciesze sie razem z Wami, ze po wizytach wszystko dobrze!

Marinka piekne zdjecia coreczki!!! coreczka boska!!!
te zdjecia sa tak super jakosci! moge zapytac jaki macie aparacik??

Aneczka, ja mysle, ze te kolorki sa super, ktore wybralas! pasuja do siebie idealnie!

a co do tej Dziewczyny, ktora jest w tak duzej potrzebie, to tez jakos w to do konca nie wierze 🤢 nie myslce sobie czasem, ze mysle w tym momencie " a co mnie ona obchodzi", gdyz czytajac ten list jest naprawde smutno na serduszku, ale....
tak jak ktoras z Was napisala, jesli potrzebuje fotelika samochodowego to napewno ma auto, wiec nie jest az taaak biedna! jesli chcecie jej pomoc w jakis sposob, to ja na Waszym miesjcu upewnilabym sie czy to nie jakas sciema!!! a moze ktos potrzebuje przechodzonych rzeczy do handlu !? !?

no takie jest moje zdanie na ten temat!

Nasz Maluszek dzis znow pobudka z tata do pracy- 6.30!
i mamusia juz nie spi 🙂 zjadlam juz sniadanko, do tego herbatka z sokiem z malin i cytrynka! teraz mi dobrze 🙂 🙂 i chyba maluszkowi tez, bo sie uspokoil troszke 😜

ktoras z Was juz wstala??? :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana. Ja tylko na chwilkę.
Dziewczyny, darujcie i nie komentujcie już czy ta potrzebująca to oszustka czy nie. Jeśli nie jesteście zainteresowane pomocą to nie i nie ma co się tłumaczyć, nikt Was nie będzie tu z tego rozliczał. Maiłam nadzieję, ze macie po prostu jakieś rzeczy których chętnie byście się pozbyły bo są zdublowane albo będziecie kupowały nowe. Ja szykuję paczkę i jak już pisałam wcześniej nie ponoszę z nią żadnych kosztów a czy ta dziewczyna jest oszustką czy nie to już sprawa jej sumienia...
Jeśli któraś z Was chce coś dorzucić to bardzo proszę o kontakt ze mną a jeśli nie macie nic do zaoferowania odpuście sobie już te podejrzliwe komentarze.
Nie obrażajcie się na mnie, być może jestem łatwowierna ( chociaż mój szef obiecał zanim odda paczkę najpierw sprawić czy to co Monika pisze w mailach jest prawdą), ale ja też kiedyś byłam w potrzebie i pomogli mi obcy ludzie i nikt nie pytał czy ściemniam czy naprawdę potrzebuję tej pomocy i nikt mnie nie rozliczał z tego co dał ani nie oczekiwał wdzięczności. Być może nadszedł teraz czas bym mogła się odwdzięczyć i teraz gdy jest mi lepiej pomóc komuś komu jest gorzej i chyba nie powinnam po prostu Was do tego mieszać.
Kochane moje, miłego dzionka życzę. :* :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!A ja juz 2 godzinki na nogach.Ale za godzinke do pracy.Tak sie ciesze,ze moge jeszcze pracowac!Nasze malenstwo,jak narazie zgadza sie na to 😉 Od tygodnia czuje bardzo ruchy dziecka...chyba plywa w tym baseniku 😆 ....super uczucie.Szczegolnie robi sie aktywny wieczorem i nie pozwala sie mamie wyspac 🙂 Ale to nic.Kazdy znak zycia malenstwa jest czyms wspanialym!Na ostatniej wizycie u ginekologa same dobre wiesci..cud w brzuszku rozwija sie na celujaco 🙂 Robilam tez badania na glukoze i mam nadzieje,ze beda dobre wyniki.
Pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Witam z rana. Ja tylko na chwilkę.
Dziewczyny, darujcie i nie komentujcie już czy ta potrzebująca to oszustka czy nie. Jeśli nie jesteście zainteresowane pomocą to nie i nie ma co się tłumaczyć, nikt Was nie będzie tu z tego rozliczał. Maiłam nadzieję, ze macie po prostu jakieś rzeczy których chętnie byście się pozbyły bo są zdublowane albo będziecie kupowały nowe. Ja szykuję paczkę i jak już pisałam wcześniej nie ponoszę z nią żadnych kosztów a czy ta dziewczyna jest oszustką czy nie to już sprawa jej sumienia...
Jeśli któraś z Was chce coś dorzucić to bardzo proszę o kontakt ze mną a jeśli nie macie nic do zaoferowania odpuście sobie już te podejrzliwe komentarze.
Nie obrażajcie się na mnie, być może jestem łatwowierna ( chociaż mój szef obiecał zanim odda paczkę najpierw sprawić czy to co Monika pisze w mailach jest prawdą), ale ja też kiedyś byłam w potrzebie i pomogli mi obcy ludzie i nikt nie pytał czy ściemniam czy naprawdę potrzebuję tej pomocy i nikt mnie nie rozliczał z tego co dał ani nie oczekiwał wdzięczności. Być może nadszedł teraz czas bym mogła się odwdzięczyć i teraz gdy jest mi lepiej pomóc komuś komu jest gorzej i chyba nie powinnam po prostu Was do tego mieszać.
Kochane moje, miłego dzionka życzę. :* :* :*


witaj Barakuda!

ale zadna z Nas nie obraza sie na Ciebie! no cos TY! 🙃
poprostu wymieniamy pomiedzy soba nasze odczucia, przeciez po to jest wreszcie to forum, zeby sobie szczerze pogadac i pozwierzac sie 🙂
nikt nie ma rowniez do Ciebie pretensji o to, ze chcesz pomoc tej Dziewczynie!
byc moze, ze Twoja pomoc okaze sie dla niej zbawieniem!
a zycze Tej potrzebujacej, zeby wszystko jej sie poukladalo jak najlepiej, bo kazda przyszla matka chcialaby tego jak najbardziej- dla siebie i swojego dziecka oczywiscie!!!
pozdrawiam! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂 miałam dzis ładny sen sniło mi sie ze stałam na ulicy i rozmawiałam z kolega którego spotkałam i trzymałam reke na brzuchu i w pewnej chwili poczułam jak junior strasznie sie wierci az przez skóre na brzuchu czułam nóżki i ręce i az sie przejełam i nie wiem czy to mi sie przysniło czy mój junior faktycznie sie ruszał i to poczułam i we snie mi sie wyolbrzymiło dziwne ale to przez to ze ja mam łożysko na brzuchu i ruchy czuje gdzies tam w środku i nie wiem czy poczuje je na brzuchu i ciagle o tym mysle no ale za tydzien wizyta wiec sie wypytam 😉
a co do aparatu foto to mikołaj przyniósł mi pod choinke taka dobra lustrzanke właśnie głównie dla dzidziusia no i miałam obiecac ze bede pilnie trenowac aja co siedze tu z wami i cztery litery mnie czasami bolą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Dzien doberek!A ja juz 2 godzinki na nogach.Ale za godzinke do pracy.Tak sie ciesze,ze moge jeszcze pracowac!Nasze malenstwo,jak narazie zgadza sie na to 😉 Od tygodnia czuje bardzo ruchy dziecka...chyba plywa w tym baseniku 😆 ....super uczucie.Szczegolnie robi sie aktywny wieczorem i nie pozwala sie mamie wyspac 🙂 Ale to nic.Kazdy znak zycia malenstwa jest czyms wspanialym!Na ostatniej wizycie u ginekologa same dobre wiesci..cud w brzuszku rozwija sie na celujaco 🙂 Robilam tez badania na glukoze i mam nadzieje,ze beda dobre wyniki.
Pozdrowionka!


Witaj Justina!

fajnie, ze dajesz rade jeszcze pracowac, ale uwazaj na siebie i na swoje malenstwo!
ja siedze w domciu, ale jak narazie nie nudze sie, inne obowiazki na glowie sa 🙂
poza tym juz powoli coraz ciezej! 🤢
jak za duzo porobie, to odczuwam to bolem pleckow lub bolem w nogach! 🤢

zycze milego dzionka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Mam do was dwa pytania. Mój lekarz na ostatniej wizycie polecił mi masowanie piersi, głównie sutków mokrym ręcznikiem, żeby je zahartować. Ponoć później nie pękają i można uniknąć niepotrzebnych problemów z karmieniem. Co wy na to, czy wam też lekarze to polecali?
A druga sprawa dotyczy położnej, czy wy już wybierałyście położną, jeżeli nie to czy w ogóle zamierzacie przed porodem takową wybrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej brzuchatki 🙂 miałam dzis ładny sen sniło mi sie ze stałam na ulicy i rozmawiałam z kolega którego spotkałam i trzymałam reke na brzuchu i w pewnej chwili poczułam jak junior strasznie sie wierci az przez skóre na brzuchu czułam nóżki i ręce i az sie przejełam i nie wiem czy to mi sie przysniło czy mój junior faktycznie sie ruszał i to poczułam i we snie mi sie wyolbrzymiło dziwne ale to przez to ze ja mam łożysko na brzuchu i ruchy czuje gdzies tam w środku i nie wiem czy poczuje je na brzuchu i ciagle o tym mysle no ale za tydzien wizyta wiec sie wypytam 😉
a co do aparatu foto to mikołaj przyniósł mi pod choinke taka dobra lustrzanke właśnie głównie dla dzidziusia no i miałam obiecac ze bede pilnie trenowac aja co siedze tu z wami i cztery litery mnie czasami bolą 🙃


hehe, fajny sen! moze przysnilo Ci sie, bo myslisz o tym czesto! 🙂

co do Czterech Literek 🙃 ... mnie tez czasami bola 😜, ale to swiadczy o tym, ze milo nam sie ze soba rozmawia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
zapomnialam Wam powiedziec ze 2 lutego mam glukoze i ma to trwac 2 godziny u Was tez tak dlugo?


Ja wczoraj miała glukozę, ale 50g i musiałam odsiedzieć tylko godzinę. Pobrali mi krew, wypiłam glukozę i musiałam godzinę na korytarzu odsiedzieć, a potem znowu mi pobrali krew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Witam z rana. Ja tylko na chwilkę.
Dziewczyny, darujcie i nie komentujcie już czy ta potrzebująca to oszustka czy nie. Jeśli nie jesteście zainteresowane pomocą to nie i nie ma co się tłumaczyć, nikt Was nie będzie tu z tego rozliczał. Maiłam nadzieję, ze macie po prostu jakieś rzeczy których chętnie byście się pozbyły bo są zdublowane albo będziecie kupowały nowe. Ja szykuję paczkę i jak już pisałam wcześniej nie ponoszę z nią żadnych kosztów a czy ta dziewczyna jest oszustką czy nie to już sprawa jej sumienia...
Jeśli któraś z Was chce coś dorzucić to bardzo proszę o kontakt ze mną a jeśli nie macie nic do zaoferowania odpuście sobie już te podejrzliwe komentarze.
Nie obrażajcie się na mnie, być może jestem łatwowierna ( chociaż mój szef obiecał zanim odda paczkę najpierw sprawić czy to co Monika pisze w mailach jest prawdą), ale ja też kiedyś byłam w potrzebie i pomogli mi obcy ludzie i nikt nie pytał czy ściemniam czy naprawdę potrzebuję tej pomocy i nikt mnie nie rozliczał z tego co dał ani nie oczekiwał wdzięczności. Być może nadszedł teraz czas bym mogła się odwdzięczyć i teraz gdy jest mi lepiej pomóc komuś komu jest gorzej i chyba nie powinnam po prostu Was do tego mieszać.
Kochane moje, miłego dzionka życzę. :* :* :*


witaj Barakuda!

ale zadna z Nas nie obraza sie na Ciebie! no cos TY! 🙃
poprostu wymieniamy pomiedzy soba nasze odczucia, przeciez po to jest wreszcie to forum, zeby sobie szczerze pogadac i pozwierzac sie 🙂
nikt nie ma rowniez do Ciebie pretensji o to, ze chcesz pomoc tej Dziewczynie!
byc moze, ze Twoja pomoc okaze sie dla niej zbawieniem!
a zycze Tej potrzebujacej, zeby wszystko jej sie poukladalo jak najlepiej, bo kazda przyszla matka chciałaby tego jak najbardziej- dla siebie i swojego dziecka oczywiście!!!
pozdrawiam! 😘

🙂 Dostałam od niej kolejną wiadomość, niestety smutną. Wyniki badań ma kiepskie, bardzo mało wód płodowych, ciąża znacznie się obniżyła... Już wcześniej ciąża była zagrożona i dla tego nie mogła iść do pracy. Mnie jakoś ruszył jej los ale nie oczekuję, że wszystkie tak zareagujecie. Mój mąż mnie wspiera bo i tak mieliśmy te rzeczy zawieść do domu samotnej matki. Teściowa też jakoś nie uwierzyła w to, że może to być blef i ma zamiar się dołączyć. Każdy ma swoje sumienie- ta dziewczyna też 🙂
Kiss kochana 🙂
Ps. Napiszę Wam potem relacje mojego szefa z odwiedzin jeśli będziecie chciały. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...