Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Hussi, rewelacja ze wszystko oki. To najwazniejsze!!

Ja wczoraj bylam na spotkaniu z kolezankami z pracy. Usmialam sie,poplotkowalam i naprawde bylo mi super! Podobno pachne dzidziusiem hehe .. 🙂


hehe niezłe okreslenie a mozna pachniec dzidziusiem? 🙂 ja wczoraj tez byłam odwiezic moja prace wypiłam kawe i wg moich dziwczyn wygladam jakbym miala urodzic blizniaki hehe czyli tak jak sadzilam jestem duzaaa 😜 ale fakt boje sie ze dzidzia bedzie ogromnych rozmiarow i ze bede miec cc a nie chce buu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Hussi, rewelacja ze wszystko oki. To najwazniejsze!!

Ja wczoraj bylam na spotkaniu z kolezankami z pracy. Usmialam sie,poplotkowalam i naprawde bylo mi super! Podobno pachne dzidziusiem hehe .. 🙂


hehe niezłe okreslenie a mozna pachniec dzidziusiem? 🙂 ja wczoraj tez byłam odwiezic moja prace wypiłam kawe i wg moich dziwczyn wygladam jakbym miala urodzic blizniaki hehe czyli tak jak sadzilam jestem duzaaa 😜 ale fakt boje sie ze dzidzia bedzie ogromnych rozmiarow i ze bede miec cc a nie chce buu 😲


ten zapach to pewnie przez oliwke ☺️
ale wiesz, moje kolezanki z pracy przechodza razem ze mna ciaze po tych wszystkich niepowodzeniach wiec czasami mam wrazenie ze sa wpatrzone jak w obrazek 🙂 dbaja, dogadzaja,poduszkipodkladaja i pilnuja co do gardla wsadzam 🙂 ale narzekac nie moge 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
odebrałam wczoraj swoje wyniki, na szczęście nie mam cukrzycy...uf o to się bałam najbardziej. Nie wytwarzam także przeciwciał Rh to już w ogóle super, bo mamy z moim Tomkiem konflikt serologiczny i muszę się pilnować.
Martwi mnie jednak, że mam podwyższony poziom leukocytów w moczu, wizytę mam dopiero w środę u gina i się trochę tym zamartwiam 😞 a w internecie to po sobie wiem, wole nie szukać nic na ten temat... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ddziewczyny 2 tyg temu mierzylam brzuchol i mialam 110 a dzis mam 115 😮 moze mam blizniaki hih 🤪


a ja jeszcze wogole nie mierzylam i az boje sie wziac miare do reki hehe a mierzyz obwod brzuszka w nawiekszym miejscu okolice pepka tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ddziewczyny 2 tyg temu mierzylam brzuchol i mialam 110 a dzis mam 115 😮 moze mam blizniaki hih 🤪


a ja jeszcze wogole nie mierzylam i az boje sie wziac miare do reki hehe a mierzyz obwod brzuszka w nawiekszym miejscu okolice pepka tak?


tak beatko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Hej 🙂
odebrałam wczoraj swoje wyniki, na szczęście nie mam cukrzycy...uf o to się bałam najbardziej. Nie wytwarzam także przeciwciał Rh to już w ogóle super, bo mamy z moim Tomkiem konflikt serologiczny i muszę się pilnować.
Martwi mnie jednak, że mam podwyższony poziom leukocytów w moczu, wizytę mam dopiero w środę u gina i się trochę tym zamartwiam 😞 a w internecie to po sobie wiem, wole nie szukać nic na ten temat... 😞


Hej dziewczynki 🙂
Justynko, nie martw się, ja też mam podwyższony poziom leukocytów. Na początku ciąży miałam podobnie i okazało się że mam po prostu niegroźne zapalenie układu moczowego. Będzie dobrze 🙂.
Ja niestety nie mam nawet centymetra, żeby zmierzyć swój brzuszek, trzeba sobie zafundować 🙂
Buziaki w brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
mmm - pychota. też chętnie bym zjadła coś takiego ale ja robię pizze bo mam gości i obiecałam


No to też sobie dogadzasz 😆 ja wczoraj na kolację miałam chęć na pizze ale skończyło się na omlecie 🙂 zauważyłam że teraz mam częściej jakieś zachcianki niż na początku ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! ja tylko na chwile, bo jak zwykle weekend aktywny 🙂
Dzis moj chlopczyk rusza sie juz jakby troche wiecej, choc jeszcze nie tyle co ostatnio ale jestem spokojniejsza. ja mam 103cm w obwodzie takze chyba nie tak zle a co do jedzonka to nalesniki zdecydowanie na tak 🙂 chodza za mna od tygodni chyba sie skusze....milego dnia brzuchatki buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki. kupę czasu się nie odzywałam. Idę w pon na powtórkę glukozy bo 2 tyg temu wyszła mi bardzo wysoka po godzinie bo 174 i kazały powtórzyć tą większą 75g. Zobaczymy ale podejrzewam cukrzycę...poza tym wystąpiły mi krwotoki z nosa w ciągu nocy, ale ponoć to norma i muszę brać rutinoscorbin.
Widzę że u Was też sporo się dzieje. Pozdrawiam Was gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki. kupę czasu się nie odzywałam. Idę w pon na powtórkę glukozy bo 2 tyg temu wyszła mi bardzo wysoka po godzinie bo 174 i kazały powtórzyć tą większą 75g. Zobaczymy ale podejrzewam cukrzycę...poza tym wystąpiły mi krwotoki z nosa w ciągu nocy, ale ponoć to norma i muszę brać rutinoscorbin.
Widzę że u Was też sporo się dzieje. Pozdrawiam Was gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...