Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heja!A my bylismy wczoraj u ginekologa.Malenstwo wazy... 1488 gr! Lekarz mowi ,ze jest ok,jak na 28 tydzien ciazy.Glukoza tez wyszla ponizej setki.Yupii.Podobno weglowodany podwyzszaja poziom cukru.Jak juz jesc to szczegolnie razowe pieczywo,soku tylko szklanke na dzien...a ja pilam za duzo 🙂,duzo nabialu,owocow,warzyw,herbatki ziolowe i co wazne duzo wody mineralnej..Nie mam zamiaru tlustego dzieciaczka urodzic tylko zdrowego 🙂
Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Heja!A my bylismy wczoraj u ginekologa.Malenstwo wazy... 1488 gr! Lekarz mowi ,ze jest ok,jak na 28 tydzien ciazy.Glukoza tez wyszla ponizej setki.Yupii.Podobno weglowodany podwyzszaja poziom cukru.Jak juz jesc to szczegolnie razowe pieczywo,soku tylko szklanke na dzien...a ja pilam za duzo 🙂,duzo nabialu,owocow,warzyw,herbatki ziolowe i co wazne duzo wody mineralnej..Nie mam zamiaru tlustego dzieciaczka urodzic tylko zdrowego 🙂
Pozdrowionka.


ależ duży dzidziuś 🙂 gratulacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Dzieki.My wczoraj bylismy zaskoczeni.Maly rosnie doslownie jak "na drozdzach" 😉 Ma 32 cm...


ale 32 cm to chyba z prostymi nózkami?? nam powiedziala ze na tym etapie to juz sie dlugosci nie podaje al moze u Was mają nowoczesniejszy sprzet. powiedziala tylko ile w 25 tyg dzidziuś ma na ogół długości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justina,Marinka,Husii i inne dziewczyny ale macie duże dzieciaczki 😆 😲 😆 😲 😆 😁Super...Ja mam wizytę w śroe więc może będe wiedziała ile mój synus waży 🙂Póki co zamatwiałam sie strasznie ciśnieniem ale wysłalam pomiar z całego tygodnia do lekarza który odp ze cisnienie jest prawidłowe więc możemy się cieszyć 😁 😁 😁 😁Uspokoiło mnie to bardzo 🙂Mały szalał dzis jak niewiem,a brzuch mi tak się ruszał że napatrzyć się nie mogłam,teraz też tak delikatnie kopie.

A co do glukozy to wszystkie juz po a ja jeszcze nie miałam 🤨a szczeze mowiac tez obawiam sie wyniku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też chciałabym wiedzieć ile teraz waży mój synek 🤨 ostatnie pomiary robione były 11stycznia, ale jak na razie muszę czekać cierpliwie. Kolejne USG pewnie dopiero ok 30tygodnia będę miała, już się doczekać nie mogę 🙂. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ja aż zmierzyłam odwód i mam 105 cm, a myślałam, że mam mały brzuch 🤪
Z tym, że ja nigdy nie byłam wąska w talii 😉

Co do glukozy to powiem Wam, że mi nawet smakowało z tą cytrynką - nie wiem jak by było bez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dobry wieczór wszystkich Brzuszkom 🙂
my dopiero wrócilismy do domku. taka miala ochote na lodziki ze wyciagnelam mezusia i udalo nam sie wybrac od razu do kina. jestem z siebie dumna bo wysiedzialam dwie godzinki... 🙂


to super gratuluje 🙂 ale chyba jestesmy tu same
😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Heja!A my bylismy wczoraj u ginekologa.Malenstwo wazy... 1488 gr! Lekarz mowi ,ze jest ok,jak na 28 tydzien ciazy.Glukoza tez wyszla ponizej setki.Yupii.Podobno weglowodany podwyzszaja poziom cukru.Jak juz jesc to szczegolnie razowe pieczywo,soku tylko szklanke na dzien...a ja pilam za duzo 🙂,duzo nabialu,owocow,warzyw,herbatki ziolowe i co wazne duzo wody mineralnej..Nie mam zamiaru tlustego dzieciaczka urodzic tylko zdrowego 🙂
Pozdrowionka.

wow 1,5kg to juz niezly kawal czlowieka!! 🙂 ja sie o wadze swojej Fasoli dowiem dopiero w 32tc wiec pewnie sie zdziwie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ja dzis mialam od rana jakis wisileczy nastroj.. wczoraj taka jedna mnie probowala mnie wyprowadzic z rownowagii. nie dalam sie, ale nerwy puscily dopiero dzisiaj i musialam wyzalic sie swojej mamie.. ale reszta dnia suuuper 🙂 [/quote

współczuje wiem jak to jest jak ktos cie wkurza wrrr masakra ale jak ci sie humor poprawil o dobrze bo maluszki nie lubia stresu....amoj od obiadku jakis spokojny spioch jeden 😜teraz leze grzecznie i czekam az zacznie buszowac w brzuszku hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Fasola dzisiaj od rana w zasadzie daje czadu. 🙃 i w roznych miejscach ja czulam wiec sadze ze troszke sie przesuwala. ostatnio przez kilka dni w zasadzie jesli czulam kopniaki to w tych samych miejscach. A kiedy dziecko ukladasie glowka w dol? wiesz moze? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
no Fasola dzisiaj od rana w zasadzie daje czadu. 🙃 i w roznych miejscach ja czulam wiec sadze ze troszke sie przesuwala. ostatnio przez kilka dni w zasadzie jesli czulam kopniaki to w tych samych miejscach. A kiedy dziecko ukladasie glowka w dol? wiesz moze? 😮


No ja słyszałam ze uklada sie dopiero 2 tygodnie przed poodem ale dokladnie nie znam sie wiec ciezko mi powiedziec czy to prawda ja tez czuje przewaznie kopnaki w tym samym miejscu w prawej stronie brzucha na dole hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
no Fasola dzisiaj od rana w zasadzie daje czadu. 🙃 i w roznych miejscach ja czulam wiec sadze ze troszke sie przesuwala. ostatnio przez kilka dni w zasadzie jesli czulam kopniaki to w tych samych miejscach. A kiedy dziecko ukladasie glowka w dol? wiesz moze? 😮


No ja słyszałam ze uklada sie dopiero 2 tygodnie przed poodem ale dokladnie nie znam sie wiec ciezko mi powiedziec czy to prawda ja tez czuje przewaznie kopnaki w tym samym miejscu w prawej stronie brzucha na dole hehe

no ja po prawej ale wyzej tronke, tak po srodku brzucha. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...