Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewuszki, za mną dwie ciężkie noce 😞 ostatnio w ogóle spać nie mogę, budzę się co godz albo dwie. Jedziemy zaraz na urodziny siostrzeńca 🙂 będzie wesoło.
Przyznam się Wam, że w piątek poszłam do fryzjera i obcięłam włosy 🙂 podoba mi się jak teraz wyglądam, mężowi też 🙂. Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki! A my sie dzisiaj wyspalismy do 11 ej!Niestety dlatego,bo w nocy nie moglam spac.Ciagle chodzenie na kibelek (ja pije jak lekarz kazal od 2 do 2,5 dziennie),rece mnie w nocy bolaly i mi zaczynaja puchnac,z nogami podobna sytuacja.Kozaki to juz mi zadne nie wchodza.Ale dobrze,ze pogoda ladna sie robi,to mozna w sportowych butach chodzic 😆 Od samego wkladania butow puls mi wzrasta 😲 Ginekolog byl zaskoczony...puls 106! Niestety coraz ciezej wszystko robic,ale damy rade...co sie nie robi dla kochanego cudu w brzuszku!
Pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justik kochana nie ty zrobiłas błąd a ja 🙂 zamiast się z tobą przywitać to napisałam fijolka a nie ciebie 😜 i na tym polegał mój bład gramatyczny hehe
Justina1975 wiesz co jak czytałam ze ci rece i nogi puchna to przypomnialo mi sie jak moja kuzynka tez tak miala i polozna troszke ja zrypala wlasnie za picie tak duzej ilosci wody bo puchniecie jest od tego ze woda w organizmie sie zaytrzymuje i puchniesz a wod plodowych miala ogrom ale czy to prawda to powiem ci ze dla mnie sie logiczne wydaje ona niestety ma teraz nawet problem zeby schudnac i polozna jej powiedziala ze za duzo pila w ciazy ale to wiesz jest jedna opinia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Witam brzuchatki! A my sie dzisiaj wyspalismy do 11 ej!Niestety dlatego,bo w nocy nie moglam spac.Ciagle chodzenie na kibelek (ja pije jak lekarz kazal od 2 do 2,5 dziennie),rece mnie w nocy bolaly i mi zaczynaja puchnac,z nogami podobna sytuacja.Kozaki to juz mi zadne nie wchodza.Ale dobrze,ze pogoda ladna sie robi,to mozna w sportowych butach chodzic 😆 Od samego wkladania butow puls mi wzrasta 😲 Ginekolog byl zaskoczony...puls 106! Niestety coraz ciezej wszystko robic,ale damy rade...co sie nie robi dla kochanego cudu w brzuszku!
Pozdrowionka!


witaj Justina! 😘 ja tez mam problem z wysypianiem sie w nocy 🤢 moze nie biegam ciagle siusiu, bo w nocy 2 razy jak zrobie to wystarczy, ale nie moge sobie czesto miejsca znalezc! 🤢 106 puls! to duzo! no ale co sie dziwic Kochana, jak Ty ciagle na obrotach jestes! a pracujesz jeszcze?? jesli tak, to od kiedy zamierzasz juz zostac w domku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justina mam do Ciebie pytanko...
nie wiem jak to jest tutaj w Niemczech... byc moze Ty cos slyszalas albo wiesz wiecej na ten temat.

ja jestem od 1 pazdziernika na Arbeitslosengeld, przyznali mi do konca lipca 2011- 60% od pensji.
...i nie wiem jak to bedzie dalej? bo jak urodze dzidzie to nie moge isc do pracy, gdyz maz pracuje cale dnie i to ja bede z Synkiem w domku, czyli dalej jestem Arbeitslos! czy oni mi przedluza dalej Arbeitslosengeld ??
bo Elterngeld nie wyliczaja od Arbeitslosengeld, wiec dostane ta najmniejsza sume- 300 euro miesiecznie przez rok, takze dobrze byloby gdyby dodatkowo jeszcze wyplacali Arbeitslosengeld dalej 🙂
jesli wiesz co na ten temat albo mozesz sie dowiedziec od kogos znajomego jak to jest to daj znac prosze!
ja i tak bede musiala wybrac sie do Arbeisamt-u, zeby mnie poinformowali, ale moze lepiej jak bede cokolwiek wiedziala juz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, doszukalam sie rankingu fotelikow samochodowych.Analiza obejmuje przede wszystkim oceny fotelików przyznane przez niemiecki automobilklub ADAC. Z reszta same zerknijcie.

http://www.fotelik24.pl/Artykul-13-foteliki-samochodowe--ranking-2010.aspx#grupa0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Kasiu Gwiazdko...Niestety na ten temat nie mam za bardzo pojecia,gdyz ja prowadze wlasna dzialalnosc prywatna.Co do osob wczesniej zatrudnionych i jak w Twoim przypadku trudno mi pomoc.Pytalam sie przed chwila mojego meza (Niemiec),ale i on nie znal na to pytanie odpowiedzi.Przypuszczalnie wiemy tylko,ze Elterngeld nie ma nic wspolnego z Arbeitslosengeld,ale napewno Arbeitsamt odpowie Wam szczegolowo na to pytanie..Przykro mi,ze nie moge Ci dalej pomoc.
Serdecznie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...