Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Anonimosia to napewno Cie musi strasznie bolec 😞wspolczuje Ci kochana..wracaj do zdrowia szybko 🙂zycze Ci z calego serduszka..pytam o koty bo ja mam dwa i psa... 😉


Dziekuje Olu. Dzis wstalam z przeswiadczeniem, ze juz lepiej, no nawet nie bolalo, a tu wystarczylo sie nieco przejsc i znowu 😞

I z tego co pamietam Barakuda tez ma koty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
ola1978 napisał(a):
sluchaj ja dobrze czytalam ..masz 2 koty??


Tak 🙂
I jestem ujemna na tokso. I nie sprzatam kuwety.
Uprzedzajac ewentualne pytania 😁
a ja sprzzatam kuwete..bylam juz zarazona toxo...wiec mam przeciwciala..ale nie to chcialam spytac..chodzi mi co a raczej jak zachowaja sie koty jak dzidzia sie pojawi???


Wiesz, poczytalam nieco na roznych forach i to zalezy od kota i czlowieka. Na pewno zanim przyjedziemy z Malym do domu moj maz przywiezie ze szpitala jakies noszone ciuchy Malenstwa i nawet jakas pieluszke, zeby sie zapoznaly z nowym zapachem. Podobno to pomaga. I nie wolno przestac kota glaskac i odpychac, zeby sie nie stal zazdrosny - pieszczoty musza byc rowno rozdzielone 😁
Ogolnie sie nie martwie na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki

Ja się chciałam tylko przywitać, właśnie posprzątałam, skończyłam gotować i mam chwile relaksu. tak jak pisałam, dziś przyjeżdżają do nas goście i zostaną do niedzieli. Więc pewnie jutro nie zajrzę do was. Miłego weekendu :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki! Przyjechala do mnie kolezanka, nie wytrzymalam powiedzialam co mnie martwi wiec ona szybko mnie zebrala i pojechalysmy na izbe przyjec do szpitala. tam zrobiono mi badanie ginekologiczne, usg i ktg, wszystko tj.wody plodowe,pepowina i sam dzidzius w porzadku, aczkolwiek gdyby dalej utrzymywalo sie "lenistwo" mojego maluszka pani doktor kazala wrocic, utrzymywalo - bez przesady jesli wciaz bedzie cisza tak ok.2-3 dni.
Kamien z serca mi spadl, moze akurat chlopczyk ma zly dzien, ale widzialam go i rusza sie nawet kopie ale nie na tyle mocno zebym czula, slyszalam serduszko, a moj grubasek wazy juz 1kg 🙂
Od razu mi lepiej teraz mam mnostwo sil, ide robic obiado-kolacje i moge spokojnie rozpoczac weekend. dziekuje za wasze wsparcie.buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewczynki! Przyjechala do mnie kolezanka, nie wytrzymalam powiedzialam co mnie martwi wiec ona szybko mnie zebrala i pojechalysmy na izbe przyjec do szpitala. tam zrobiono mi badanie ginekologiczne, usg i ktg, wszystko tj.wody plodowe,pepowina i sam dzidzius w porzadku, aczkolwiek gdyby dalej utrzymywalo sie "lenistwo" mojego maluszka pani doktor kazala wrocic, utrzymywalo - bez przesady jesli wciaz bedzie cisza tak ok.2-3 dni.
Kamien z serca mi spadl, moze akurat chlopczyk ma zly dzien, ale widzialam go i rusza sie nawet kopie ale nie na tyle mocno zebym czula, slyszalam serduszko, a moj grubasek wazy juz 1kg 🙂
Od razu mi lepiej teraz mam mnostwo sil, ide robic obiado-kolacje i moge spokojnie rozpoczac weekend. dziekuje za wasze wsparcie.buziaki.

Ciesze sie że z maleństwem jest wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 super że wszystko wporządku..cieszę się razem z Tobą.. 🙂

ja wyjeżdzam na weekend do rodziców więc wszystkim życze miłego weekendu...buziaki
dbajcie o siebie i odpoczywajcie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 to ja ci dalam oklask,wogole wielu z was chcialam je dac za to jakie jestescie 🙂 ale nie wszystkim mi sie udalo....
Anonimosia a wiesz to nie taki glupi pomysl,moze bede miala jakis fajny pomysl na fotke, a no i meza zwerbuje zeby mi ja zrobil.
BUZIAKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...