Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Manki dziekuje a zdjecie stare bardzo sie na nim sobie podobam...i dla poprawienia humoru wstawilam....
aha i wiecie co to lezenie jest gorsze bo ciagle ma na cos chec i ciagle cos podjadam 😜 ale widze i czuje roznice juz dzieki pasowi cieszy mnie to i mowie wam jaka ulga jak nie boli chociaz chwile... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mój Skarbek dalej spokojny 😞
Ja zaraz sie umyje i do łóżeczka,zadowolona jestem z wózeczka chociaz 🙂 😜
Marinko,Hussi ja jeszcze niewiem,może na wizycie sie dowiem,a mam 9 marca planowana choc myslę czy nie pojsc w środe 🤨
Aneczko uwazaj na siebie bo co za duzo to nie zdrowo...
Beatko naprawde slicznie wygladasz na tej fotce i cieszymy się razem z Toba że miej boli...bedzie wszystko oki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
A mój Skarbek dalej spokojny 😞
Ja zaraz sie umyje i do łóżeczka,zadowolona jestem z wózeczka chociaz 🙂 😜
Marinko,Hussi ja jeszcze niewiem,może na wizycie sie dowiem,a mam 9 marca planowana choc myslę czy nie pojsc w środe 🤨
Aneczko uwazaj na siebie bo co za duzo to nie zdrowo...
Beatko naprawde slicznie wygladasz na tej fotce i cieszymy się razem z Toba że miej boli...bedzie wszystko oki 😉

czesc dziewczynki 🙂Manki ładny wózeczek a mozesz przesłać link?Chętnie bym go zobzczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!A ja dzisiaj caly dzien w ruchu.Wlasnie po kolacji z mezusiem.Dzisiaj zrobilam Wok po indyjsku..mmmmmhhhh..pycha.A Wy brzuchatki juz do lozeczek? Ja jeszcze sobie troche posiedze.Wlasnie ogladamy STAR WARS 🙂
Nasza dzidzia dzisiaj, mimo,ze ja caly czas w ruchu,byla spokojna.Dopiero niedawno zaczela boksowac 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam silne skorcze i przez cały dzień bolał mnie brzuch, tak że nie mogłam chodzić i strasznie bolało mnie kroczę. W szpitalu zrobili mi ktg i okazało się że to te skorcze braxtona, a na badaniu że wszystko ok szyjka wyskoko i zamknięta nic się nie dzieje a boli bo wszystko się szykuje do porodu. I dostałam tabletki rozkurczowe. Naszczęście z fasola wszystko ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Miałam silne skorcze i przez cały dzień bolał mnie brzuch, tak że nie mogłam chodzić i strasznie bolało mnie kroczę. W szpitalu zrobili mi ktg i okazało się że to te skorcze braxtona, a na badaniu że wszystko ok szyjka wyskoko i zamknięta nic się nie dzieje a boli bo wszystko się szykuje do porodu. I dostałam tabletki rozkurczowe. Naszczęście z fasola wszystko ok. 🙂


to dobrze ze wszytsko ok z moim synkiem tez ale mnie boli jeszcze krocze ten pas faktycznie usmierza troche bol....to teraz mamusia odpoczywaj....a nasze cialo fakt coraz bardziej daje znac ze maluszki niedlugo do nas zawitaja i to predzej niz myslimy....trzeba dac rade..jeszcze troszke 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko na chwilkę, weszłam się pochwalić, że jesteśmy już z mężem po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia 😉
bardzo jesteśmy zadowoleni, świetna babeczka i fajny klimacik.... 🙂 Dzisiaj tak bardziej organizacyjnie, ale już kilku fajnych rzeczy się dowiedzieliśmy.

No to teraz zjem sobie 2 racuszki z jabłkiem i idę spać, bo jakaś zmęczona jestem....
Dobrej nocki Brzusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie Mamuski już chyba odpoczywają...
Ja też leże w łóżeczku już od jakiegoś czasu...Maluszek mój tak się rozbrykał,że o spaniu to niema mowy raczej heh 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Stracha mi narobił dziś jak tak cicho siedział 😞
Mamusiu miałaś dzień pełen wrażeń,ale najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło,uważaj na siebie i na Kornelke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...