Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny, łapię stresa.
Właśnie zobaczyłam, że to już za 80 dni... A ja nadal bez wózka, bez łóżeczka, pościeli, pieluszek, artykułów kosmetycznych, ogólnie czuję się BARDZO nieprzygotowana logistycznie.. A wydawało się, że to jeszcze tyle czasu. I niby 80 dni to dużo, ale strach mnie nagle obleciał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, łapię stresa.
Właśnie zobaczyłam, że to już za 80 dni... A ja nadal bez wózka, bez łóżeczka, pościeli, pieluszek, artykułów kosmetycznych, ogólnie czuję się BARDZO nieprzygotowana logistycznie.. A wydawało się, że to jeszcze tyle czasu. I niby 80 dni to dużo, ale strach mnie nagle obleciał 🥴


Syndrom wicia gniazdka???
Ja tez jeszcze niemam wszystkiego...spokojnie...zdąrzysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, łapię stresa.
Właśnie zobaczyłam, że to już za 80 dni... A ja nadal bez wózka, bez łóżeczka, pościeli, pieluszek, artykułów kosmetycznych, ogólnie czuję się BARDZO nieprzygotowana logistycznie.. A wydawało się, że to jeszcze tyle czasu. I niby 80 dni to dużo, ale strach mnie nagle obleciał 🥴

oj co sie dolujesz...masz jeszcze koooooooope czasu...zdazysz...teraz wszystko jest do wyboru do koloru..idziesz i kupujesz...nie to co kiedys...wtedy to moglabys sie martwic ze moze ciezko bedzie dostac to czy tamto a w dzisiejszych czasach kilka dni w sumie ci wystarczy na zakupy wszystkiego... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, łapię stresa.
Właśnie zobaczyłam, że to już za 80 dni... A ja nadal bez wózka, bez łóżeczka, pościeli, pieluszek, artykułów kosmetycznych, ogólnie czuję się BARDZO nieprzygotowana logistycznie.. A wydawało się, że to jeszcze tyle czasu. I niby 80 dni to dużo, ale strach mnie nagle obleciał 🥴


Anonimosiu - nie stresuj się 🙂 mnie też zostało 80 dni a mam tylko ciuszki a z resztą postanowiłam się jeszcze wstrzymać. tzn szukam, wybieram ale zakupy i pranie zacznę dopiero w połowie marca, a nawet pod koniec. tak zeby na świeta być gotową. przecież kupisz np wózek - i mija Ci gwarancja do sprzętu którego nie używasz, łózeczko zajmuje miejsce, kosmetyki myślę że w sklepach, aptekach są lepiej przechowywane niż w domu. pranie zrobisz teraz to do połowy maja to i tak pełno kurzu nałapie - przynajmniej u mnie przy papugach to kurzy się bardzo. Więc głowa do góry. spokojnie zdążymy 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny, łapię stresa.
Właśnie zobaczyłam, że to już za 80 dni... A ja nadal bez wózka, bez łóżeczka, pościeli, pieluszek, artykułów kosmetycznych, ogólnie czuję się BARDZO nieprzygotowana logistycznie.. A wydawało się, że to jeszcze tyle czasu. I niby 80 dni to dużo, ale strach mnie nagle obleciał 🥴

no cos Ty, ja nie mam lozeczka, materacyka, wozka (mam tylko gondole bez stelaza), nie mam fotelika, przyborow do kapania w tym glownie wanienki. Wiem ze mam od zarabania ubranek i pieluch i to mi jakos dodaje odwagi... spokojnie, damy rade. 🙂
a ja mam 66 dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Ufff, trochę mnie pocieszyłyście. Buziaczki!!! 😘
Nie wiem, skąd nagle taki atak paniki, że nie zdążę 😮

bo to przez to ze my tu sie chwalimy,ze takie wozki mamy,a takie lozeczka,posciale,itd...a ty siedzisz patrzysz i sie martwisz ze ty nie masz...ze tak brzydko powiem -nie potrzebnie se banie ryjesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Monikasprzatam chate..ale weszlam zobaczyc czy jestes 🙂witaj moja droga 🙂Anonimosia SPOKOJNIE JA TEZ NIC NIE MAM 🙂

jestem jestem 🙂 ja wyjelam rybke i czekam az sie rozmrozi,znow se z warzywami zrobie...w miedzyczasie latam na balkon bo mi golebie caly obesraly...kuzwa juz nie mam do nich nerwow... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja znow wrocilam ogarnelam mieszkanko pranie zrobione obiadek sie gotuje i czekac teraz na powrot meza z pracy 🙂
Anatomisia ja procz ubrank dla malego oliwki pieluszek tetrowych i chusteczek do tyleczka smoczka i szczotki do wlosow _wiekszosc kupilam dawno temu lub moi rodzice kupili) to nie mam jeszcze nic ani wozka ani lozeczka mam wszystko upatrzone tylko zamawiac ale czekamy na przyplyw gotowki i najpierw jeszcze chcemy odswierzyc pokoj pomalowac bo maly bedzie z nami w pokoju....wiec spokojnie tez mialam taki napad leku ale uspokoilam sie ze mamy caly marzec napewno i jak dobrze pojdzie caly kwiecien bo w maju moze byc juz roznie wiec 2 m-ce napewno nam starcza zeby kupic i urzadzic wszystko dla naszych maluszkow...

Ale sie rozpisalam hehee ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
hej Monikasprzatam chate..ale weszlam zobaczyc czy jestes 🙂witaj moja droga 🙂Anonimosia SPOKOJNIE JA TEZ NIC NIE MAM 🙂

jestem jestem 🙂 ja wyjelam rybke i czekam az sie rozmrozi,znow se z warzywami zrobie...w miedzyczasie latam na balkon bo mi golebie caly obesraly...kuzwa juz nie mam do nich nerwow... 😠
KOCHANE GOLABKI 🙂ja dzisiaj jem rosolek ale taki inny hehehe nie denerwuj sie na ptaszki..niech sobie sraja... heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 😘

Anonimosia no to pocieszyłaś mnie, bo ja też jeszcze nic nie mam.. i czasem też mam lekką panikę 😮 Tylko w necie szperam co mi się podoba..
ale tak jak piszecie, w sklepach większość rzeczy jest dostępnych, w razie co na bieżąco coś można dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Werona napisał(a):
Dzień dobry Brzuszki 😘

Anonimosia no to pocieszyłaś mnie, bo ja też jeszcze nic nie mam.. i czasem też mam lekką panikę 😮 Tylko w necie szperam co mi się podoba..
ale tak jak piszecie, w sklepach większość rzeczy jest dostępnych, w razie co na bieżąco coś można dokupić.


Święta racja....kiedyś tak z 20 czy 30 lat temu to moglybysmy sie matrwic czy bedziemy miec wszystko....a teraz nie ukrywajmy jak ma sie kase idziesz kupujesz lub zamawiasz i juz....wiec damy rade....jeszcze 2 wyplaty i wszytsko sie kupi....a moze i na 3 jeszcze sie braki uzupelni...nie stresujmy sie bo malenstwa tez beda sie stresowac 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wczoraj z mężem gadałam , że dużo rzeczy nie mamy... No i dziś może coś kupimy, sama nie wiem. Ja jakoś nie stresuję się , że nie mam rzeczy jeszcze , które są potrzebne. 🤪 🤪
Jeżeli chodzi o 3d 4d to ja powiem tak. Po 1 nie podobają mi się te zdjęcia i nic zazwyczaj na nich nie widzę. Ale to jest moje zdanie. A po 2 to mój lekarz powiedział mi , że świetny Ginekolog zobaczy wszystko na 2d. I On ma sprzęt i wszystko do 3d tylko odradzał mi bo powiedział, że niczego więcej się nie dowiem. I dla niego to czysta przyjemność rodziców tylko i wyłącznie! Ale co lekarz to opinia jak widzę.
A ja prasuję cały czas... Już nie mam siły a przede mną kuuuuuuuuuuupa prasowania jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc... nie pojechałam do ZUS'u, bo w pracy mi powiedzieli, że raczej nie da się tego załatwić... a jedyny sposób to udać się do psychiatry, który jako jedyny może wystawiać wsteczne zwolnienia!
To jest po prostu masakra, że przez mały błąd, człowiek musi chodzić i kłamać.
I chyba pójdę do tego psychiatry, powiem jak sprawa wygląda... że siedzę cały czas w domu, biorę leki i zwyczajnie w świecie się pomyliłam, jak podawałam gin. daty do zwolnienia... Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni, bo jak nie, to przez ten miesiąc zostanę bez grosza przy dupie... 😞 A teraz te pieniążki tak potrzebne są....

Ale pocieszyłyście mnie troszkę, bo też nie mam jeszcze nic dla mojego bobaska...
Zacznę zakupy w marcu (o ile pieniążki będą 😞 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
hej Monikasprzatam chate..ale weszlam zobaczyc czy jestes 🙂witaj moja droga 🙂Anonimosia SPOKOJNIE JA TEZ NIC NIE MAM 🙂

jestem jestem 🙂 ja wyjelam rybke i czekam az sie rozmrozi,znow se z warzywami zrobie...w miedzyczasie latam na balkon bo mi golebie caly obesraly...kuzwa juz nie mam do nich nerwow... 😠
KOCHANE GOLABKI 🙂ja dzisiaj jem rosolek ale taki inny hehehe nie denerwuj sie na ptaszki..niech sobie sraja... heheheh

wez sie nie denerwuj...co posprzatam za chwile juz nawalone...nic tylko stac z mopem i czekac...i przeganiac...no zaje..ste zajecie 🙂 juz bym chciala zeby cieplej bylo,co by mozna bylo balkonik czy okienko otworzyc...juz niech ta zima idzie w cholere...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Ja właśnie wczoraj z mężem gadałam , że dużo rzeczy nie mamy... No i dziś może coś kupimy, sama nie wiem. Ja jakoś nie stresuję się , że nie mam rzeczy jeszcze , które są potrzebne. 🤪 🤪
Jeżeli chodzi o 3d 4d to ja powiem tak. Po 1 nie podobają mi się te zdjęcia i nic zazwyczaj na nich nie widzę. Ale to jest moje zdanie. A po 2 to mój lekarz powiedział mi , że świetny Ginekolog zobaczy wszystko na 2d. I On ma sprzęt i wszystko do 3d tylko odradzał mi bo powiedział, że niczego więcej się nie dowiem. I dla niego to czysta przyjemność rodziców tylko i wyłącznie! Ale co lekarz to opinia jak widzę.
A ja prasuję cały czas... Już nie mam siły a przede mną kuuuuuuuuuuupa prasowania jeszcze
a niedawno pisalas ze sliczne focie naszych malenstw 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie swiętą rację,ja szczerze powiedziawszy gdyby nie problem z "kasą" juz bym penie pokupowałam wszystko a tak to czekam od wypłaty do wypłaty tymbardziej że trwa remont i musimy kupic meble i wszystko 😞Najważniejsze żeby zdąrzyć z pokojem Maluszka i łazienką,chciałabym wszystko juz zeby potem jak już Maly bedzie nie robic ale niestety tak sie nie da 😞Ale damy radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...