Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
a wiesz Martyna - że ja za 2 tyg będę w Bełchatowie 🙂 jesli się wybiorę na jakiś spacer to będę zwracała uwagę na dziewczyny z brzuszkami 🙂 może gdzieś i Ciebie zobaczę 🙂


Hehe 🙂 A ja byłam teraz w Łodzi 😉 🙂
A co będziesz robiła w Bełchatowie? I na ile przyjeżdżasz? 🙂


COŚ MI SIĘ POMIESZAŁO, ŻE TY TERAZ W ŁODZI MIESZKASZ.... a zerknęłam teraz, że w Warszawie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornię. I ja witam nasza nowa majoweczke 🙂
Jolajcik śliczne foteczki...
Justiks furka super zazdroszczę i do tego kolorek boski, my jeszcze nie mamy pewnie pod koniec kwietnia kupimy.
Antenka serdeczne gratulacje i gorące życzenia na nowej drodze życia.
Marinko staram się pamiętać i was podczytywac jak tylko mogę ja mam wizytę 7 kwietnia.
Kochane mam pytanie czy każda z was miała robiony posiew z kanału szyjki macicy? Bardzo proszę o odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
a wiesz Martyna - że ja za 2 tyg będę w Bełchatowie 🙂 jesli się wybiorę na jakiś spacer to będę zwracała uwagę na dziewczyny z brzuszkami 🙂 może gdzieś i Ciebie zobaczę 🙂


Hehe 🙂 A ja byłam teraz w Łodzi 😉 🙂
A co będziesz robiła w Bełchatowie? I na ile przyjeżdżasz? 🙂

teraz tylko na dwa dni - sobota - niedziela - bo mama ma urodziny. a na trochę dłuzej to na swięta. wtedy to pewnie z 5 dni pobędziemy. będe u Rodziców - bo i ja i mój Mąż jesteśmy z Bełchatowa 🙂


COŚ MI SIĘ POMIESZAŁO, ŻE TY TERAZ W ŁODZI MIESZKASZ.... a zerknęłam teraz, że w Warszawie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam dopiero chwile wolnego...
po usg z mala jest wszystko w porzadku i tego czegos w brzuszku nie ma, rozwija sie prawidlowo i wazy juz 2400gr 🙂 14 kwietnia mam ostatnie usg na ktoym stwierdza gdzie mam rodzic u siebie czy w tym szpitalu co robia mi badania. Jestem padnieta i uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze bo mam problem czy bez posiewu nie będą robić problemu w szpitalu. Bo doktor mi zrobiła jak byłam ostatnio na wizycie i musiałam zanieść próbkę do labolatorium a tam się okazało że kosztuje więcej niż mi powiedziała lekarz. No a na drugi dzień nie zdążyłam bo już niby kierowca pojechał z próbkami do szpitala... I przepadło a teraz jak idę 7 to już będę w 37 tygodniu wg usg i nie wiem czy nie będzie za późno żeby zrobić ten posiew... 😞

Gosia gratuluję już tak dużej i zdrowej dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się z Wami witam.. 🙂
pogoda coraz piękniejsza, ptaszki za oknem śpiewają aż energii więcej.. 🙂
już po śniadanku, męża wyprawiłam do pracy, leki wzięte więc ide ogarnąć mieszkanie i na maisto uciekam..
Życzę miłego dnia.. buziaki.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek wszystkim mamusiom! Ja juz od 7 mej na nogach.Mezus do pracy wyprawiony,sniadanko zjedzone i godzina rozmowy z przyjaciolka przez telefon 🙂 Ja jeszcze do czwartku z dziecmi pracuje,a pozniej urlop 🤪 I bardzo sie z tego ciesze,bo juz z sil opadam.Teraz odpoczynek i relaks 🙂 Od przyszlego tygodnia bedzie pranie ciuszkow dla synka itp..A w piatek rano znowu wizytka u ginekologa,jak zwykle juz nie moge sie doczekac! 😆 Dzisiaj dostalismy zaproszenie od przyjaciol na Wielknaoc i bardzo sie z tego cieszymy,chyba,ze synek nam plany pozmienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...