Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzuszki :*

Wiecie co? Tak jak monalissa pisze... to nasze ostatnie dni z brzuszkiem ALE...
Jak patrzę, że to już PRAWIE koniec kwietnia a tam jeszcze połowa kwietnióweczek w dwupaku to aż mnie coś szczyka.... Nie chciałabym być tyle po terminie.... :|

Życzę Wam miłego dnia KOCHANE :* :* BUZIORKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kochane, ja tylko na chwile bo dzis am sporo do zrobienia zwlaszcza od rana.....eh i zaraz uciekam w teren i nie wiem nawet w sumie kiedy wroce pewnie na poludnie albo i dalej...
Ja dzis znow mialam srednio nocke przespana siusiu meczy i boczki bola juz nie wiem jak spac 🥴
Miłego dnia wam kochane zycze i do pozniej 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Majóweczki,
A my wczoraj byliśmy u lekarza - Mały waży około 2400 g (36 t.c.), a moja szyjka się nie skróciła od ostatniej wizyty, więc kolejne 2 tygodnie powinnam przetrzymać bez problemu 🙂 Mąż się ucieszył, że jego areszt domowy zadziałał tak skutecznie 🤪 , bo celujemy najwcześniej na 2 tydzień maja. Ogólnie po Świętach powinnam odstawić magnez, ale zmniejszamy dawkę i odstawimy zupełnie dopiero od maja. Ogólnie bardzo dobrze 🙂

I życzę Wam Wesołych Świąt, smacznego jajka i troszkę mokrego Śmigusa Dyngusa! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :*

Ja już poświęciłam koszyczek, zrobiłam sałatkę jarzynową i muszę jeszcze jedno pranko ogarnąć 🙂

Anonimosia
super, że z Twoim maleństwem wszystko ok 🙂 🙂
Aneczka wypoczywaj Kochana (ja też sobie poleguję teraz... 😉 )
Gosia pisz co się dzieje u Ciebie... :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
dziewczyny, też macie czasem takie kłucie w pipce?
Mnie właśnie kilka razy zakuło i plecy zabolały jak na okres... 🥴


Mnie plecy jak na okres bolą bardzo często, a czasem też w pipce ukuje/ ukłuje ... choroba nie wiem jak to się pisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
dziewczyny, też macie czasem takie kłucie w pipce?
Mnie właśnie kilka razy zakuło i plecy zabolały jak na okres... 🥴


Mnie plecy jak na okres bolą bardzo często, a czasem też w pipce ukuje/ ukłuje ... choroba nie wiem jak to się pisze 🙂


No już mi przeszło... tylko kilka razy było... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane.
Życzę Wam wszystkim Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy :* :*
Nie zaglądałam bo troszeczku porobiłam sprzątanka, a to ciasta upiekłam i jakoś tak zleciał mi dzień.. starałam się nie przemęczać, w między czasie troszku poleżeć..
ale widzę Wy już większość gdzieś wyjechała, bo dużo czytania nie było.. 😉
My zostajemy w domku, jutro będzie troszku gości. Pogoda piękna, więc cały dzień można na dworze spędzić 🙃
fijołku życzę Ci abyście w majowy weekend już w trójeczkę byli 😘
może i gosiaa nam się też rozpakuje.. 🤪 masz jeszcze skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
dziewczyny, też macie czasem takie kłucie w pipce?
Mnie właśnie kilka razy zakuło i plecy zabolały jak na okres... 🥴

Martyna ja miałam że kilka razy mnie tak zakuło 😮 ale plecy nie bolały..
Dr powiedziała, że tak może być, bo dzidzia główką naciska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Fijolek na szczęście jak na razie nic się nie powiększyło, więc mam nadzieję, że to nie opryszczka... 😉

Martyna mnie też czasem coś zakłuje -szczególnie po wysiłku (no dzisiejszym) no i skurcz pleców złapie...tak więc to pewnie normalne...

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
dziewczyny, też macie czasem takie kłucie w pipce?
Mnie właśnie kilka razy zakuło i plecy zabolały jak na okres... 🥴


tak ja mam to dosc czesto, wczoraj jak zakuło to trzymało ze 2 min i ze sklepu wyjsc nie mogłam, kiedys pytałam lekarza to mówił ze główka uciska. ból niezły jest... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
dziewczyny, też macie czasem takie kłucie w pipce?
Mnie właśnie kilka razy zakuło i plecy zabolały jak na okres... 🥴


tak ja mam to dosc czesto, wczoraj jak zakuło to trzymało ze 2 min i ze sklepu wyjsc nie mogłam, kiedys pytałam lekarza to mówił ze główka uciska. ból niezły jest... ☺️


No to trochę jestem spokojniejsza, chociaż dzisiaj to tak cały czas co jakiś czas mnie łapie... 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello brzuszki! Pozdrawiam Was wszystkie serdcznie po dosc dlugiej przerwie. .13 kwietnia wody plodowe mi odeszly na kursie ciazowym i stamtad odrazu karetka do szpitala.W piatek 15 kwietnia,niestety po cesarskim cieciu zostalam mama malego Kevinka! Przez 2 dni przed cesarka dawali mi roznosci na wywolywanie skurczow...skurcze byly i bolalo niesamowicie,ale po dwoch dniach wysilku otwarcie bylo tylko na 1cm 😞 Lekarze mowili,ze macica nie byla wystarczajaco dojrzala.Chcielismy naturalny porod,ale dla dobra dziecka musielismy zrobic cesarke.Dzisiaj dopiero wrocilismy do domu...z naszym wielkanocnym zajaczkiem! Jestesmy szczesliwymi rodzicami! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane! wracam do was w jednopaku, od wczoraj jestesmy w domu ale mielismy troszke problemow wiec pisze dopiero dzis,ale po kolei.
CZWARTEK 14.04.- ok.21 dostalam skurczy, 3 w ciagu godziny, potem wylazlo ze mnie troche czopu, wiec postanowilismy jechac do szpitala - przyjeli mnie na patologie ciazy ze wzgleduu na wskazania ortopedyczne a ze akcja porodowa nie rozpoczela sie na dobre stwierdzili zebym byla na miejscu ale jeszcze nic nie robimy.
PIATEK 15.04 - badanie wykazalo rozwarcie na 3cm, szyjka skrocona do 2cm ale skurczy regularnych jeszcze brak - se pani polezy pod stala kontrola jesli zacznie sie dziac pojdzie pani pod noz.
SOBOTA-NIEDZIELA 16.04-17.04 - czop odszedl do konca o barwie czerwono rozowej, w niedziele doszly do tego bol plecow i coraz silniejsze skurcze.
PONIEDZIALEK 18.04- badanie na czczo, rozwarcie 4,5cm, szyjka skrocona do 1,5cm idzie pani na cesarke 🙂 no i o 12.10 PIOTRUS byl juz po tej stronie, 3250kg,54cm dali brudnego sie przywitac a ja co? w placz potem zabrali go na badania, zszyli mnie i zawiezli jeszcze na 20min do niego. nie potrafie opisac tego uczucia kiedy mialam go na piersi,kiedy na mnie patrzyl,kiedy go czulam ehhh bo znow sie rozplacze....
WTOREK-PIATEK 19.04-22.04 pobyt na oddziale,codziennie odkrywam u mojego synka cos nowego, z dnia na dzien kocham go coraz bardziej, tylko pokarmu brak ale ale zyjemy w 21 wieku i damy rade, niestety moja gospodarka hormonalna nie podzialala jak trzeba i go nie ma ale na sztucznym damy rade hmmm przynajmniej mi sie tak wydawalo bo stal sie maly problem....
moje dzieciatko od wczoraj od 15 do dzis do 15 czyli 24H nie zrobilo kupki, noc byla okrutna nie spalismy prawie wogole,wszyscy wymordowani,wszystkie sposoby wykorzystane i bezradnosc....okazalo sie ze po pierwsze: trzeba zmienic pokarm bo nie trafilismy w mleko, po drugie: namydlony termometr w pupce czyni cuda 🙂 no i teraz moje malenstwo wykupane, wykapane, nakarmione i od 2 godzin spi, mysle ze juz wszystko bedzie dobrze,a ja mimo ze zmeczona to szczesliwa.
powiem wam szczerze ze dziwnie mi tu na forum byc rozpakowanym ale z drugiej strony wy tez za chwile bedziecie 🙂 i zycze wam tego kochane. a zaraz posle kilka fotek piotrusia. dziekuje wam za kontakt, mile slowa itd.i zycze milej lektury oraz wesolych swiat!! buziaki od swiezynki mamusiowej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...