Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
😠 😠 😠 😠 jestem w szoku.... i wściekła... Musiałam podjechać dziś na miasto żeby zapłacić tacie ubezpieczenie... niestety byłam skazana na komunikację miejską bo mężulek w pracy.... wsiadłam do autobusu... żadnego wolnego miejsca... ok stanęłam sobie w kąciku i sobie stoję... przede mną siedziały dwie starsze kobiety, a za nimi dwie młode siksy.... kiedy jedna z tych pań powiedziała do nich że może by mi miejsca ustąpiły to usłyszałam tekst "jak miała siłę nogi rozkładać to teraz niech ma siłę stać" 😮 😮 😮 mówię Wam aż się zagotowałam ze złości... nie powiedziałam nic ale tak sobie pomyślałam że mam nadzieję że któregoś pięknego gorącego dnia to ona będzie w 9 miesiącu ciąży i znajdzie się na moim miejscu...
Ja nie oczekuję specjalnego traktowania z powodu mojej ciąży... ale odrobina szacunku chyba mi się należy... 🤢 🤢 🤢




Ja niedawno jechałam do Zusu, upał jak diabli, w tramwaju ścisk... Ktoś wstał, bo już wysiadał i zanim się doczłapałam do tego miejsca wyprzedziła mnie bezczelnie baba i usiadła patrząc centralnie z mój brzuch. Stanęłam przy niej i powiedziałam : Tak, prawdziwy, 8 miesiąc... Było mi tak strasznie źle, że myślałam, że wysiądę i się poryczę ale nagle z połowy wagonu zawołała mnie dziewczyna, miał może z 15 lat, swoim drobnym ciałkiem zagrodziła innym dostęp do siedzenia i wpuściła mnie :> SZOK!!! 🙂 tak więc moja droga ja wierzę, że wszytko do nas wraca i to co dobre i to co złe. Może tej wstrętnej babie kiedyś ktoś też zajął miejsce, mam jednak nadzieję, że tej młodej dziewczynie zawsze będą miejsca ustępować 🙂


Aj powiem Ci że już teraz mi nerwy przeszły ale też miałam łzy w oczach ... niestety są na świecie ludzie i ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki!!!
Moniczka GRATULUJĘ!!!
A co do wyników z USG to powiem Wam tak że wczoraj akurat tak się ułożyło że miałam robione dwa bo jedno ostatnie z NFZu a drugie ostatnie prywatnie i różnice są ogromne bo jedno pokazało 2750 a drugie 3300 🙂 Więc wesoło 🙂 Dlatego ja tak jak Wy w ogóle do tego wagi nie przywiązuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Witajcie Dziewczynki!!!
Moniczka GRATULUJĘ!!!
A co do wyników z USG to powiem Wam tak że wczoraj akurat tak się ułożyło że miałam robione dwa bo jedno ostatnie z NFZu a drugie ostatnie prywatnie i różnice są ogromne bo jedno pokazało 2750 a drugie 3300 🙂 Więc wesoło 🙂 Dlatego ja tak jak Wy w ogóle do tego wagi nie przywiązuję 🙂


no to niezła różnica 🙂 ale myślę że prywatnie mają lepszy sprzęt - bardziej czuły. ja miałam na 3 urządzeniach i od razu widać różnicę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinko Moniczko gratulujemy! 🙂 😘

Ja właśnie wróciłam z wizytki 🙂
U Niunia wszystko ok, waży 2700g 🙂
Chyba muszę dokupić mniejsze ciuszki 😉
No i jest piękny ☺️
Tak go dzisiaj dokładnie widzieliśmy...
U mnie szyjka skraca się, ale jeszcze jeszcze nic się nie zapowiada 😉

Co do KTG to ja nie mam żadnego skierowania...
U nas jeśli nic się nie dzieje to na KTG kierują dopiero po terminie...
No chyba, że słabiej poczuję ruchy to wtedy wcześniej...

Ale dzisiaj pięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęeknie! 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj mam jakiś taki miękki brzuszek... 😮 Majeczka przez 2 dni z rzędu tak dawała czadu, że myślałam, że mnie od środka rozerwie. 🤢 Zapierała się o moje boki i prężyła na maxa. Chwila przerwy i znowu aż mój mąż zastanawiał się czy do szpitala nie jechać. 🤨 Dzisiaj mała odpoczywa bo tylko leniwie przekręca się "z boku na bok" więc i ja mogę odpocząć. 😎
Pogoda piękna więc siedzę w ogródku i delektuje się ciszą i spokojem bo jak tak patrzę na tempo wysypu z majowego worka to pewnie niewiele takiego czasu mi zostało... 😉
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamuśki, które już tulą do siebie swoje maleństwa i te brzuszki dwupaczki 😉 😘 , które podobnie jak ja swoje kruszynki noszą jeszcze pod sercem. Kiss kochane i do zo później. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
A ja dzisiaj mam jakiś taki miękki brzuszek... 😮 Majeczka przez 2 dni z rzędu tak dawała czadu, że myślałam, że mnie od środka rozerwie. 🤢 Zapierała się o moje boki i prężyła na maxa. Chwila przerwy i znowu aż mój mąż zastanawiał się czy do szpitala nie jechać. 🤨 Dzisiaj mała odpoczywa bo tylko leniwie przekręca się "z boku na bok" więc i ja mogę odpocząć. 😎
Pogoda piękna więc siedzę w ogródku i delektuje się ciszą i spokojem bo jak tak patrzę na tempo wysypu z majowego worka to pewnie niewiele takiego czasu mi zostało... 😉
Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamuśki, które już tulą do siebie swoje maleństwa i te brzuszki dwupaczki 😉 😘 , które podobnie jak ja swoje kruszynki noszą jeszcze pod sercem. Kiss kochane i do zo później. 🙂
Witaj Barakuda miłego dzionka zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wagi na USG to i ja wam taką jedną historię opowiem. Moja siostra rodząc swojego drugiego syna miała robione USG, lekarz stwierdził że dziecko waży ok 2900g. Gdy się urodził i położna wzięła go na ręce, stwierdziła że dziecko waży więcej, położyli go na wagę, a tam wyskakuje 3900g, kilogram różnicy... Jednak trzeba troszkę z przymrużeniem oka traktować to co wyliczy ultrasonograf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Co do wagi na USG to i ja wam taką jedną historię opowiem. Moja siostra rodząc swojego drugiego syna miała robione USG, lekarz stwierdził że dziecko waży ok 2900g. Gdy się urodził i położna wzięła go na ręce, stwierdziła że dziecko waży więcej, położyli go na wagę, a tam wyskakuje 3900g, kilogram różnicy... Jednak trzeba troszkę z przymrużeniem oka traktować to co wyliczy ultrasonograf

opowiadalam wam ze w lutym rodzila moja znajoma i na tydzien przed porodem byla na badaniach i lekarz powiedzial ze dziecko wazy 3900. tydzien pozniej urodzila ..3 kg..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzunie ja tylko na chwile WRÓCIŁAM ze szpitala..
wszystko ok pełno badan mi zrobili maly wazy 2.800 porod wczesniejszy sie nie zapowiada.....

Caly weekend bede bez meza to nadrobie o czym pisalyscie mam 165 stron wiec sporo tego ;/

Ja czuje sie dobrze maly tez mecza mnie skurcze ale nie regularne wiec paniki nie ma......Ogolnie juz lepiej ze mna.... 🙂

Teraz uciekam niestety zajrze pewnie jutro dopiero....

GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIOM 😘 😘 😘 😘 😘
a sie was nazbieralo juz nie nadazam nawet ktore jeszcze zostaly w dwu packu....buziaki majoweczki moje kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Wróciłam już ze szpitala (tzn. w laboratorium tam byłam zostawić posiew do analizy), pojechałam jeszcze do mateńki mojej i zaraz znowu wybywam do chrześniaka na chwilę... 🙂

Moja dzidzia to takie figle w brzuchu wyprawia, że aż chwilami to w głos płaczę i śmieję się naraz 🤪

Miłego dnia Kochane :* Będę zaglądać :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tak pieknie ze ja tez zmykam mój mały jak siedze za długo to w żebra mi włazi i nie ma mozliwości siedzenia no az boli czasami mysle ze zrobi mi dziure w brzuchu a czasami jak wypina pupe pod lewym zebrem to mówie mu ze jak nie przestanie to dostanie klapsa od matki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
oj tak pieknie ze ja tez zmykam mój mały jak siedze za długo to w żebra mi włazi i nie ma mozliwości siedzenia no az boli czasami mysle ze zrobi mi dziure w brzuchu a czasami jak wypina pupe pod lewym zebrem to mówie mu ze jak nie przestanie to dostanie klapsa od matki 😁

Moja Majeczka dokładnie tak samo robi i też jak już nie wyrabiam to tez ją "straszę" klapsem. 😉 Moja teściowa ostatnio stanęła w obronie Mai bo pomyślała, że mówię poważnie i kupa śmiechu była...
Jak mała jest troszkę delikatniejsza i powoli wypycha stópkę moim bokiem to gilgam ją i wtedy zabiera nóżkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
Wrociłam do Was, z dobrym humorem, w kazdym sklepie gdzie weszłam spotykałam sie z bardzo miłymi słowami 😁 zrobiłam zakupki, wstawiłam na rosołek 😆


Aneczka ale mi smaka narobiłaś rosołkiem...chyba też ugotuję... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...