Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja właśnie usiadłam na tyłku po całym dniu pracy. rano posprzatałam, później siedziałam przy księgowości do 16tej, w międzyczasie zrobiłam obiad, zjadłam i popędziłam do fryzjerki, po powrocie popracowałam trochę w ogrodzie. Posadziłam pomidory, posiałam ogórki później poplewiłam rabaty z kwiatami a na koniec dosadziłam na nich kwiaty i jeszcze w parę kwiatków do skrzynek na balkon wysadziłam. Zjadłam kolacje i nadrabiam zaległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomość od MANKI:
Leżę w szpitalu z powodu nadciśnienia, właśnie mnie przyjęli. Na poród póki co się nie zapowiada ale jak to będzie dalej zobaczymy. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn. Dajcie znać jak ktoś urodzi.



Napisałam jej, żeby się trzymała i że wszystkie ją pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczyny przepraszam,że się wtrącam może pamiętacie MarzenkaS chyba taki miała nick to moja kuzynka .Doszły mnie wieści ,że wczoraj w nocy odwiózł ją mąż do szpitala bo wody zaczęły jej się sączyć,teraz jaka sytuacja tam jest nie wiem.Życzę bezproblemowych porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 😘

Wczoraj śmiałam się z moich stóp, ale poźniej nie było mi do śmiechu - spuchłam strasznie!
Troszkę obawiam się zatrucia, ale ciśnienie niby mam ok...także mam nadzieję, że to normalne...
Poza tym kilka przepowiadających powtarzających się co chwila też dało mi w kość...ale potem cisza...także jeszcze nic się nie dzieje 😉

Ja dzisiaj mam w planie poleżeć z nogami w górze, więc na Brzuszku mnie raczej nie będzie...

Miłego i owocnego w porody weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki i Mamuśki,
Hej Joma 😘

U mnie dziś w planach 50. rocznica ślubu dziadków i uroczysty obiad w restauracji 🙂
Teraz muszę ogarnąć mieszkanie, bo potem już nie będzie kiedy, przygotować nam "wyjściowe" ubrania i zadbać o swoją fryzurę, a potem mam nadzieję już słodkie lenistwo i żadnych niespodzianek 😁 Zresztą, nie czuję, żeby na coś się dzisiaj zanosiło - ciekawe, czy to tak działa 😁

Miłego dnia i weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂
Ja dzisiaj nockę spędziłam u rodziców... sny oczywiście to takie głupoty, że hej! Ale ogólnie się wyspałam 😉
Zaraz zjemy jakieś śniadanko i będę leniuchować cały dzień 🙂

Ciekawe jak tam nasza Manki....
No i Aneczka się jeszcze nie pojawiała 🙂 Teraz pewnie ma pełne ręce roboty przy Martynce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martynka ja tez spałam u rodziców hehe 😁
I dzisiaj też będę spać 😉
Ja już nie śpię od 6! Także juz dawno po śniadanku...
Wpadłam na chwilkę na Brzuszka i dalej wracam do leżenia, bo te stopy masakryczne mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!
Ja nie śpię już!
Pogoda piękna więc idę na spacer z moimi 🙂
Mąż dziś w pracy, na szczęście tylko parę godzin i wyruszamy na działkę na mazury 🙂 Już się nie mogę doczekać.
Hussi ogromnie się cieszę z tego, że Piotruś lepiej! Modliłam się!!! A aparat zwykła cyfrówka 🙂
Manki trzymaj się w tym w szpitalu!
Fijolek jest jeszcze w szpitalu.
Martyna to odpoczywaj żebys nie rodziła jednak 🙂 , poczekaj na męża!
Joma , odpoczywaj! a co będziesz sobie żałować??
Bea gratulacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kochane 🙂

ja juz po sniadanko dzis zapowiada sie znow ladny dzien 🙂

A ja mam ciezka noc za soba co chwila pobudka na siusiu i brzuszek strasznie sie napinal....i sen okropny mialam 1 raz snilo mi sie cos o porodzie, ze wody mi odeszly a maz nie mogl z pracy sie zwolnic i ze wyladawalam na porodowce podlaczyli mnie na ktg i mialam bez niego rodzic 🤢

Eh juz bym chciala maluszka miec....na spacerki chodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks fotka niezła 🙂 haha
Joma no ja jeszcze dzisiaj i jutro będę tu nocować! 🙂
Marinka mam nadzieję, że Hania nie zrobi żadnego psikusa bo mój mąż byłby strasznie zawiedziony, że nie był razem z nami.... 🤨 🙂 🙂 🙂 także Hania grzecznie czeka na tatusia
A Tobie miłego wypoczynku na Mazurach życzę... jeeej... jak ja uwielbiam Mazury, żeglowanie... na Mazurach oświadczył mi się mój mąż 🙂 hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Widzę, że nie tylko ja zmartwiona czy Mężuś będzie z nami w tej ważnej chwili 😉


No kochana chyba wszystkie ktore rodzimy z mezami mamy takie zmartwienie moj w dodatku dzis to luz o 12 wraca z pracy i reszte dnia razem na wsi u niego spedzamy...ale jutro idzie na 7 komunie obslugiwac i gdzies do 20 i w razie czego nie bedzie miec kto go zmienic....eh wole nie myslec oby maly wytrzymal zeby tatus byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 no u nas podobne branże 😉
U nas jest taki problem, że Mąż ma naprawdę problem żeby znaleźć kogoś na zastępstwo, bo większość znanych mu muzyków też wtedy gra...
Ale jesteśmy dobrej myśli - ja nie wyobrażam sobie, żeby mojego Męża nie było i koniec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
beata2186 no u nas podobne branże 😉
U nas jest taki problem, że Mąż ma naprawdę problem żeby znaleźć kogoś na zastępstwo, bo większość znanych mu muzyków też wtedy gra...
Ale jesteśmy dobrej myśli - ja nie wyobrażam sobie, żeby mojego Męża nie było i koniec 😉


no dokladnie obie wiemy co to znaczy eh taki nasz los...ostatnio znajoma ktora ma restauracje smiala sie ze moj Mariusz nawet tatusiem weekendowym nie bedzie bo w tygodniu pracuje po 10 godz o i w weekendy tez zajety bo wesela komunie ciagle cos hehe....ale mam nadzieje ze mimo iz chce bardzo juz synka miec to urodzi sie w tygodniu 🙂 🙂 i twoja dzidzia tez niech czeka na tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...