Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziendoberek u nas tez deszczowo wiec pewnie lenistwo bedzie caly dzien 😁
Kasiagwiazdka na nk wrzuciła zdjecia a przywitac sie z nami ???????? 😠
kurcze od kilku dni po jedzeniu jest mi troche niedobrze dziwne moze to zbliżający sie koniec na dodatek pije herbatke z lisci malin gorzka jak diabli a jaka moczopedna chyba co 2 godz w nocy wstawalam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
U nas też pochmurno, zjadłam śniadanko, nastawiłam na rosół i teraz siedzę przed tv. Póki co nic się nie zapowiada żeby Szymek chciał nas dziś osobiście odwiedzić. Tymczasem po śniadaniu komunikuje się ze mną system Morse`a krótkie kopnięcie - kropka, przeciągniecie się kreska :0 Tylko jakoś rozczytać jego komunikatów nie umiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki 🙂

ja niedawno wstalam zjadlam sniadanko ogladam tvn i ide niedlugo pod prysznic....straszna nocke mam za soba...pol nie spalam strasznie mnie brzuch bolal zasypialam tylko na siedzaco masakra i chyba jakies wody mi powoli odchodza bo cos ze mnie cieklo ale nie w duzych ilosciahc ale tak co godzine pol szklanki jakby wody.... 😮 a drugie pol nocy znow mi sie glupoty o porodzie sniy eh 🤢

Juz chce miec wszytko za soba bo strasznie zaczynam sie meczyc...na koniec sie poplakalam zanim zasnelam i humoru od rana nie mam...maz na 7 do pracy pojechal pogoda do dup....y i wogole brak nastroju ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ah i musze wam jeszcze powiedziec ze w nocy wymiotowalam...i mysle dlaczego wczoraj bylismy u meza na wsi i robilismy grilla czyzby cos mi zaszkodzilo 🤢....a moze co nnego..martwie sie coraz bardziej....w srode dopiero wizyta...ale bardziej spokojna bym byla gdyby maly juz byl z nami...a maz stwierdzil ze jakby dzis mu sie chcialo wyjsc to on juz zastepstwo w razie czego rano zaklepal po tej nocce tez sie chyba wystraszyl...;/

Dobra nie zanudzam juz was...i nie zarazam czarnym humorem....milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata nie chcę cie straszyć ale nam na SR mówili, że jakby nam wody zaczęły odchodzić to mamy jechać do szpitala, może nie aż tak na hura ale żeby powoli się zbierać i jechać, nawet jeśli się tylko sączą. Tyle, że pewnie wtedy od razu położą cię na oddział i już do rozwiązania nie wypuszczą. Masz możliwość żeby skontaktować się dziś z twoim lekarzem i zapytać? Bo to byłoby najlepsze albo zadzwoń na IP i się zapytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...