Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Adka u Ciebie pisze, że jesteś już szczęśliwą mama??!! Dawaj na porodówkę!


Kochanie jak ja bardzo tego pragne ,chyba jestem pierwsza która tak przenosiła 😞
Ale ja niby nastawiłam sie na przenoszenie bo u mnie 2 tygodnie to norma ale na szczęście tym razem mi nie pozwolą i w poniedziałek z samego rana do szpitala mam sie wstawić.Trzymajcie kciuki zeby ruszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
marinka napisał(a):
Adka u Ciebie pisze, że jesteś już szczęśliwą mama??!! Dawaj na porodówkę!


Kochanie jak ja bardzo tego pragne ,chyba jestem pierwsza która tak przenosiła 😞
Ale ja niby nastawiłam sie na przenoszenie bo u mnie 2 tygodnie to norma ale na szczęście tym razem mi nie pozwolą i w poniedziałek z samego rana do szpitala mam sie wstawić.Trzymajcie kciuki zeby ruszyło.


bede trzymac
😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcz i znowu przepraszam ze sie wcinam MarzenkaS wczoraj po 22 urodzila coreczke Emilke wazy 3000g i ma 54 cm podobno rodzila 6 godz pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
wpadłam na chwilkę bo ja znowu dziś mam dzień w biegu. W nocy spać nie mogłam i od 3 rano łaziłam po domu, później jeszcze na chwile przysnęłam ale od 8 znowu jestem na nogach. Zrobiłam już zakupy, pościerałam kurze, odkurzyłam podłogi, umyłam łazienkę i muszę chwile odpocząć więc pisze do was i nadrabiam zaległości.

Husi super, że z Piotrusiem coraz lepiej, trzymam kciuki za dalsza poprawę
Aneczka witam 😁 i gratuluję pięknej córeczki
Adka spokojnie są u nas na forum takie co przenosiły, widziałam w tabelce, poza tym u mnie też się nic na dziś nie zapowiada
Marinka podziwiam cię za te podróże z maleństwem i Anielką, jesteś dla mnie wzorem i mam nadzieję, że i nam się uda i Szymek będzie małym podróżnikiem
Martyna mi wczoraj spuchła prawa stopa i nawet przez noc opuchlizna nie zeszła ale na razie nie aż tak bardzo

Ech, rozpisałam się....więc zadzieram kiece i lecę do roboty, podszykuję obiad, pomyje podłogi i lecę dalej plewić i sadzić kwiaty bo wczoraj nie dokończyłam. Odezwę się wieczorem. Moooooże z porodówki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakoś ciężko mi do Was wrócić. ze szpitala wyszliśmy w czwartek i tego samego dnia zjechały obie babcie. dziś z nudów wzięły się za sprzątanie. z jednej strony spoko ale z drugiej strony trochę krępujące. Mała dość spokojna ale zasypiać musi na cycu a śpi z nami. coś jej łóżeczko nie podpasowało. wczoraj zaliczyliśmy kąpiel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolajcik ja zawsze mówiłam, że jeżeli będą zdrowe dzieci to nie zamierzam rezygnować z podróży, które uwielbiamy z mężem! Wiadomo ,że czasami się nie udaje!. A i ANielka i Józek są zdrowi to robimy to ,co lubimy! A na mazurach mamy działkę jest tam ciepło, to czemu nie. A poza tym na spacer do lasu pójdę , no super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Jolajcik ja zawsze mówiłam, że jeżeli będą zdrowe dzieci to nie zamierzam rezygnować z podróży, które uwielbiamy z mężem! Wiadomo ,że czasami się nie udaje!. A i ANielka i Józek są zdrowi to robimy to ,co lubimy! A na mazurach mamy działkę jest tam ciepło, to czemu nie. A poza tym na spacer do lasu pójdę , no super!


Ja tez podziwiam 🙂
A co do fotek małego to zdziwiło mnie że malutki był na jednym zdjęciu bez czapeczki i to na dworze 😮nie boisz sie że go przewieje ??
Moja mama jak pacierz mnie nauczyła że dziecko do 1,5 roku bez wzgledu na pore roku uszy musi mieć zakrytę albo cieniutka czapeczką w lato albo grubą w zimie ale musi 😜 😜 😜
A u Ciebie patrze goła główka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...